Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem kaszinóba jár. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem kaszinóba jár. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy már nem jár, kb. egy fél éve úgy tűnt, hogy teljesen abbahagyta. Volt egy időszak, amikor szinte haza sem jött, csak szerencsejátékozott. Azt hittem, hogy vége, de ma kiderült, hogy megint volt. Én már belefáradtam ezekbe. Mindig ígéri, hogy megváltozik, de már nem fog. 4 gyereket tartok el szinte egyedül.
2018. jan. 2. 23:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Van erre is orvosi segítség, de gondolom, nem fogja igénybe venni


[link]


Hogy külön kasszán vagytok, az nem sokat jelent, a vagyon közös - a családjog szerint, én láttam nem egyet, aki a házat is eljátszotta, szóval nagyon gyorsan add be a válókeresetet. A többit majd meglátjátok.

2018. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az a kérdés akar e változni. Pl lehetne, hogy ne legyen pénze túl sok amiről egyedül dönthet.


Esetleg az nem segítene neki, ha megértené, hogy hosszú távon csak veszteni lehet?

2018. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem érti. Mindig megígéri, hogy megváltozik. Most is. Az a baj, hogy én ezt már nem hiszem el. El akartam vele menni a kaszinóba, hogy kitöltsük ezt a játékosvédelmi nyomtatványt. De nem hajlandó eljönni, mert mit fognak gondolni róla. Mondtam, hogy ha nem megyünk el, akkor nem lesz családja. Lehet, hogy nem is érdekeljük.
2018. jan. 14. 20:44
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy nem véletlen van ez a lehetőség a kaszinóban nem ő az egyetlen játék függő. és hogy szereted és csináljátok végig bármit is kell itt :)


esetleg cserébe vállalj el te is valami ilyen beégősen kellemetlen dolgot, ami fontos lenne.


Amúgy azt értsd, hogy ez nem biztos, hogy olyasmi ahol meg tud változni. Lehet a lehetetlent kéred. Nekem nettel vannak gondoljaim és mostanában gondolkodom, hogy lehet ADHD szerűségem van. És amiatt vannak ilyen elveszéseim. Másképp működik a figyelmem. Észre sem veszem, hogy valamibe belemegyek.

2018. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Válj el tőle, jobb lesz mindenkinek.
2018. jan. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!