Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásról van szó?

Figyelt kérdés

Par honapja egyutt tolottuk a hetveget a baratnommel. Hajnal 2-3 kozott jott egy sms-es a telfonjara egy idegen szamrol:

"jó lenne találkozni, csókollak mindenhol". Szemrebbenes nelkul elvettem a telefont, es ezt olvastam. Kerdeztem, ez micsoda, kie a szam, es mi a f0s ez az egesz. Nagyon idegbe jottem nem tagadom. A no annyit fuzott hozza, hogy huseges, nem csalt meg, csak egy reszeg ismerose irogatni neki, de nem tole van meg a szam, hanem az egyik szerlotol biztosan. Ez a no mindenkivel flortol, es megadja a szamat vad idegeneknek, aztan jonnek a hivasok sms-ek, facebook uzenetek. Nem nyomozok utana, de mikor egyutt vagyunk akkor is jonnek az agglegenyek uzeneteik. Ez nem egyszeri eset, meg aznap ejjel beszalltam az utobe es ott hagytam a not ugy, ahogy volt. Attol, hogy nagyon hasonlitunk a novel, az eletunk is hasonloan alakult, ugy gondolom nem huseges, meg ha nem is csal meg, de elottem is elkezd beszelgetni vad idegenekkel (80% ferfi) flortolni. Szeretem de nem tudok neki hinni, es nem is akarok vele beszelni, mindig o keres meg, mikor megmondom neki, hogy nem kell ilyen no nekem tarsnak, es csalodtam benne, nem tudok hinni neki. 3napja beszeltem vele, akkor epp az exevel nosztalgizott emailben, nem is kelllett volna kutakodjak, hogy megtalaljam a gepen. Ekkora elmondtam neki, hogy egy hazug, erkolcstelen k****-nak tartom. Valaszkent nekem esett es tobbszor megutott. Ekkora jottem el onnan, azota nem kerestem, es O se engem. Jol dontotem, hogy nem akarok osszekotni az eletem egy ilyen novel.


Nő 42 Én 33



2018. jan. 3. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem minden éremnek 2 oldala van. Én is nagyon közvetlen típus vagyok a férfiakkal szemben, sőt, több férfi ismerősöm van, mint nő, mert a férfiakban előbb megbízom mint az irigy, kibeszélős nőkben.. Van, h egy idegen az én hozzáállásomat is a férfiak felé összekeverik a flörttel, miközben szó sincs erről. Az meg, h kapott egy idegen számtól ilyen sms-t, még nem jelent semmit. Vannak a mindennapos rosszakaró emberkék, akik szeretnek keresztbe tenni a másiknak.. Nem védem a nőt, mert lehet, h van vaj a füle mögött, de szerintem ezt értelmetlen oldanod, mivel te is egy elég unszimpatikus viselkedéssel rendelkező pasi vagy. Elkapod a telefonját és elolvasod az üzenetet? Az e-mailjeibe beleolvasol?! Na tudod, h mikor kellene nekem egy ilyen "pár" :D Ráadásul, h most már gőzöm sincs, h neked ő a barátnőd volt, mivel a sztori elején még így nevezted meg, vagy "csak egy nő"... Ha "csak egy nő", akkor nem értem, h mi ez a vagdalózás... :)
2018. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem szep dolog kutakodni. De 3 ev alatt 2-3 hetente jon egy ujabb ilyen. O allit be engem hutlennek.

A kapcsolatunk elejen is feltekeny volt nagyon is. Az elejen tenyleg ugy voltam vele, hogy csak egy reszeg, aki megszerezte a szamat. De ez a nagyon sokadik eset ahhoz, hogy nyugodtan elviseljem ezeket, ezert dontotem ugy, hogy elolvasom, de mindig csak elotte tettem, es megkertem, hogy mutassa meg. Tudja nagyon jol, hogy mar egyszer egy lakas araval fizettem egy noert, aki nagyon atvert, ezert a bizalmam sehol nincs a nok fele, es csak annyit kertem hogy ne flortoljon mindenkivel, es ne hozzon be eleg surun uj ismerosoket, vagy en nem is tudom kiket, a kapcsolatunkba.

2018. jan. 3. 10:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Azert aggaszt ez, hogy mi is lehet a hatterben, mert mint leirtam a kerdesben, nagyon hasonlo az eletunk, mindketten rossz csaladban nottunk fel es azt hittem megtalaltam az igazit. Valojaban ugy gondolom 3 ev utan, hogy tevedtem. Lehet, nincs igazam, de semmi nem tamasztja ala az elkepzelesem ellentetet.
2018. jan. 3. 10:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez volt az utolso alkalom es nem birtam magam turtoztetni, ezert vettem el tole a telefont es vartam a magyarazatot, de nem tudta megmagyarazni csak elfordult tolem.
2018. jan. 3. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmmm, mno jobb lett volna ezt is beleírnod a sztoridba, h mennyi ideje megy ez és a többit.

Akkor tényleg a nőt látom ludasnak, bár akkor sem tartom szép dolognak, h valaki belenéz a párja cuccaiba. Bár lehetséges, h ha ennyi ilyen dolog lenne, akkor én is ezt tenném...

Szerintem jobb ha lezárod ezt az egészet és nem pazarolod a nőre az idődet. 42 évesen elég szégyen, h nem nőtt be a feje lágya. Próbálj meg ismerkedni és előbb utóbbb találsz olyat, akiben megéri bízni. Csak légy türelmes és adj időt magatoknak a megismerkedéssel :)

2018. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az elso eset, konnyen megadja barkinek a szamat. Aztan jonnek az uzenetek, de a miertre soha nem kapok valaszt. Plane, hogy mar szamtalanszor szakitott velem, mert szerinte hutlen vagyok, de megis vissza akar jonni mindig.
2018. jan. 3. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél, hagyd ott a pi...ba a vén r...ot és keress egy megbízható, aranyos klassz barátnőt!
2018. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!