Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vajon a lányt?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de ő még nem adott semmi jelét annak, hogy kezdeményezhetnék vagy egyáltalán, hogy szimpatikus vagyok neki. Így pedig nekem nincs merszem lépni egyáltalán. Köszön vagy rám megnéz mikor találkozunk de gondolatolvasó nem vagyok.

2018. jan. 5. 12:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy gondolatolvasó, akkor kérdez meg tőle!

De ha nem, akkor hagyd békén, és keress más csajt!

2018. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell férfi létedre ilyen gyávának lenned? Odamész, elkezdesz vele beszélgetni, és megkérdezed, hogy lenne-e kedve találkozni valamikor. Ha nem, akkor nem és keresel mást, ha igen, akkor meg örülsz.
2018. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok még férfi. Alig vagyok 20 éves, teljesen tapasztalatlan vagyok e téren.

Szerintem kicsit túlzás lenne így semmi nélkül elhívni valahova, ráadásul ha nemet mond a kudarcélmény mellett ott lesz az, hogy nap mint nap látni fogjuk egymást ami kicsit kellemetlen neki is, nem csak nekem.

2018. jan. 5. 12:52
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

#3


Erőbefektetés nélkül nincs jutalom.

Akkor az utcára se menj ki, mert nem tudhatod, hogy mikor csap el esetleg téged egy autó.


Jobb is, ha nem kezdeményezel. Ilyen gyáva nyuszi senkinek se kell, főleg, ha még te magadat se tartod férfinak, csak egy kisfiúnak.


És hogy akarsz tapasztalatot szerezni, ha nem csinálsz semmit?

2018. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Szerintem mindegy minek tartom magam. Gondolhatom azt is, hogy férfi vagyok, a csajnak attól még lehet nem fogok tetszeni.

Legbelül mindig azt várom, hogy majd egy lány tesz valamit annak érdekében ha meg akar ismerni. Tapasztalatot meg ilyen úton tudnék szerezni csak. Az, hogy én legyek olyan bátor, hogy lazán leszólítsak valakit és igazi férfiként viselkedjek arra magamat ismerve nem sok esélyt látok. 20 éves vagyok, ha ez eddig nem változott meg bennem, úgy értem nem váltam bátrabbá ennyi idős koromra akkor ezután sem fogok. Legalábbis nincs mitől bátrabb legyek ha nem csajozok, ők pedig nem közelednek.

2018. jan. 5. 13:41
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

#5


Juj, nagyon fájdalmas volt olvasni a rinyálásodat.


Ezek a mai huszonévesek úgy sírnak, mint egy kisbaba és olyan életuntság és világfájdalom van bennük, mint egy 80 éves kiélt vénemberben.


Ha 20 éves korodig nem változtál, akkor nem is fogsz????? :D

Itt dobok hátast rögtön. :D

Kisfiú, Hérakleitosz mondta, hogy "Egyetlen állandó a változás maga."

Te, csak egy 20 éves pisis kisfiú vagy.

A Föld hozzád képes pedig, hagy ne mondjam... mégis a Föld képes változni.


Te is tudnál változni, ha AKARNÁL, de nem akarsz, hát, akkor nem is leszel jópaszban, de akkor ne rinyálj majd itt 5 év múlva, hogy miért nincs barátnőd, mert te csak a sült galambot vártad és elvártad hogy a nők lépjenek.


Nőj már fel agyban kérlek!

20 éves vagy, elméletben felnőtt ember, akkor viselkedj már úgy ember.

De te hozol szégyent a szüleidre, nem én!

2018. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
#6 sajnos a 25 alatti korosztályban szinte kihaltak az igazi férfiak.
2018. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Sajnos a lányok is megváltoztak nem csak a fiúk lettek gyávák meg az igazi férfiak kihaltak a fiatalabb korosztályban.

Most ha egy srác jól néz ki vagy valami miatt vonzó egy lánynak akkor azért a lányok versengenek. :)

Ha pedig egy lány tetszik sok mindenkinek azért csak az alfahímek fognak harcolni, akik a topon vannak mindenben.

Azt, hogy nem változok úgy értettem, hogy mikor 16 voltam is ugyanúgy gondolkodtam meg éreztem mint most. Azt gondoltam, hogy majd pár év múlva. Most elmentem otthonról egyetemre, eltelt 4 év mégis minden a régi mégsem változtam, érted már? Az embert meg legfőképp a körülmények változtatják, nem ő saját magát tudatosan.

2018. jan. 5. 14:07
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre ilyen h..lye gyerekeket vesznek fel?


" nem ő saját magát tudatosan."


Ember, azért nem változtál semmit, mert

1. te nem tettél azért semmit, hogy változzál

2. nem volt célod, hogy változz

3. nem akartál változni

4. nem tudtad, hogy miért változz

5. nem tudtad, hogy mit változtass


Nem a jövőben kell élni, hogy majd változok.. az ilyen gondolkodásúak SOHA nem fognak változni.

ÉLJ A JELENBEN, MERT CSAK MOST TUDSZ VÁLTOZTATNI A DOLGOKON!


Alfahímek...!? ccc... ezt itt olvastad, ugye?


Az ember TUDATOSAN változik, amikor rájön a hibáira!

A körülmények csak egy dolog.


De sebaj, te még 30 évesen is a gödör alján fogsz lenni a mentalitásod és a hozzáállásod miatt.

2018. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már fel! Mire vársz? Ha te nem, majd más megteszi helyetted de akkor nem lesz a tiéd.
2018. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!