Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vajon a lányt?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de ő még nem adott semmi jelét annak, hogy kezdeményezhetnék vagy egyáltalán, hogy szimpatikus vagyok neki. Így pedig nekem nincs merszem lépni egyáltalán. Köszön vagy rám megnéz mikor találkozunk de gondolatolvasó nem vagyok.

2018. jan. 5. 12:12
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Ahogyan az előttem válaszoló írta. Talán ő is kiszemelt magának és várta, még jelenleg is várja (nem tudhatod) hogy többször láthasson, beszélhessen veled. Attól még hogy eddig ő sohasem keresett szimpatikusnak találhat. Általában a csendes, szerény lányok nem merik megszólítani a fiúkat egyáltalán. Ez nem jelenti azt hogy nem tudnak kommunikálni miután megismertek csak az elején lehetnek félősek.

De ez csak mind találgatás, biztosra csak azok után mehetsz ha többet beszélgetsz vele. Nincs abban semmi extra, ha elkezdesz ismerkedni vele, sziplán beszélgetni próbálj vele akármiről... és csak azután add fel, ha látod rajta a teljes elutasítás jelét. Magyarul ha egyszer elhívod valahová és ha arra határozott nemmel felel na akkor feladhatod a reménykedést.

2018. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nehéz. Annyit tudok mondani, hogy nem egy nagy bulizós, visszafogottabb lány, akinek ugyan vannak barátai de inkább a normálisabb fajta már ránézésre is.

Igazatok van, egy jobb napomon lehet megkérdezem, hogy van.

2018. jan. 7. 19:33
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "lehet megkérdezem" nem hangzott túl biztatóan. Vagy odamész, vagy nem, de ne így állj hozzá, hogy "talán odamegyek", meg "majd lesz valami". Ebből így semmi sem lesz, neked sem kellene egy olyan ember, aki bátortalanul, igazi érdeklődést nem mutatva menne oda hozzád. De ilyen mentalitással talán jobb is, ha megkíméled magadtól a nőket, aztán majd lesheted, hogy sorra viszik el az orrod elől a kiszemeltjeidet, mert nem mertél lépni, vagy hipp-hopp, nem látod többé a csajt.
2018. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Bátortalan vagyok, tehetek/nem tehetek róla ez van. Hiába mondom, hogy nem, az ember saját magának nem igazán tud hazudni.

Lehet tudja is vagy lesüt rólam ha rám néz, hogy mi a helyzet és azért meg sem próbál ő sem közelíteni fikarcnyit sem mert úgy gondolja egy bizonytalan fiúval nincs mit kezdeni.

De aláírom, hogy rossz érzés mikor mással látod azt aki tetszett neked, tudom mert már párszor átéltem, kicsit hozzá is szoktam már.

2018. jan. 8. 19:26
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem kezdesz gyakorolni, sosem leszel bátrabb. Én is sokszor megbántam fiatalabb koromban, hogy nem szólítottam meg nekem tetsző lányokat. Semmi veszítenivalód nincs, ha beszélgetést kezdeményezel. Ha ő kezdett el köszönni neked, az már eleve jó dolog. És ha esetleg nem is érdekled őt komolyabban, akkor sem dől össze a világ. Egyszer el kell kezdened az ismerkedést, ha most betojsz, miért vagy olyan biztos, hogy 5-10-15 év múlva csak úgy megjön a bátorságod? Felnőtt ember vagy, ugyanúgy nem fog senki sem kopogtatni az ajtódon, mint a beszari, sehová sem járó lányok ajtaján. Tessék gyakorolni, önbizalmat csak a tapasztalatokból lehet építeni, tapasztalataid pedig úgy lesznek, ha mersz lépni. A semmiből csak semmi lehet, nem pedig valami. Ha most nem kezded el a gyakorlást, később még nehezebb lesz. Egy lány nem a világ, de még 20 vagy 50 sem. Minél többet gyakorolsz, annál bátrabb és lazább leszel (persze bizonyos határokon belül), és később annál könnyebben fogsz odamenni a csajokhoz.
2018. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki utasítja el kapásból a kicsit félősebb srácokat. Írtad milyen természetű a csaj. A visszafogottabbak, csendesebbek kicsit még szimpatizálhatnak is veled, hiszen hasonlítanak rád és átérzik a félelmeidet. Erről tényleg senki nem tehet, hogy nem született vagy nem tud talpraesetten, hatáozottan viselkedni ilyen helyzetekben. Ez nem szégyen, de merni kell, akarni, akár úgy is ha kicsit esetlen leszel, vagy dadogni-makogni fogsz. Szerintem még vicces is lehet egy ilyen szitu. :D Az is lehet a leányzó még jobban fog izgulni mint te csak ügyesen leplezi. A lányok is ugyanolyan emberek... Semmiben nem különböznek a fiúktól. Nem kell őket sem magadnál nagyobbra tartani. Ha meg nem jön össze, elutasít kapásból, akkor nem érdemelted meg ezt a lányt, ne bánkódj sokat miatta, fogd úgy fel, hogy ezáltal is csak tapasztalattabb lettél. Legközelebb majd könyebben fog menni, meglátod.
2018. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Nem megy srácok. Ma sem tudtam egy szót sem kinyögni.

Ez már veszett ügy, nem csak ez a lány hanem úgy általában nagyon úgy tűnik. Ezt 14-15 éves koromra ki kellett volna már nőni.

Majd idővel egyszer csak alakul valami. Addig meg kénytelen vagyok várni, ha csak nem embereli meg magát valaki időközben.

2018. jan. 9. 09:11
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
"Majd idővel egyszer csak alakul valami." Elárulom, hogy NEM FOG. Nagyon kevés az esélye annak, hogy egy csaj fog levadászni téged, így meg várhatnál az örökkévalóságig is. Van egy mondás, hogy a nők is büdöset szarnak, és ez igaz is. Ők sem különbek nálunk, nem istennők. Az a baj, hogy túl nagy tétet tulajdonítasz egy beszélgetésnek, egy ismerkedésnek. És ha nem gyakorlod a kommunikációt, nem veszel erőt magadon, 20-30 év múlva is ugyanitt fogsz toporogni, és sajnálni fogod az elbaszott időt, amikor gyáva voltál kezdeményezni. Csak az elején nagyon nehéz, utána már egyre könnyebb lesz. Viszont a szarból csak te tudod magad kihúzni, mégpedig úgy, hogy átlépsz a félelmeiden. Így soha nem lesz barátnőd, vagy rosszabb esetben kifogsz egy olyan domináns nőstényt, aki lelki terrorban tart majd téged. Gondolom, egyik változatot sem szeretnéd. Ha egyszer legyőzöd a félelmeidet, utána rájössz, hogy "jé, ezt én is képes vagyok megcsinálni". Nincs abban semmi, ha normális módon odamész valakihez, ha meg durván leráz, az csak őt minősíti, attól te nem leszel kevesebb. Ezt máshogy nem tudod legyőzni, csak úgy, ha elkezdesz beszélgetni a csajokkal. Nem a halálba kell menned, és ha olyan a csaj, még jópofának is fogja tartani, ha zavarban leszel előtte. Túl sokat agyalsz, legközelebb ne gondolkozz, csak nagy levegő, és 3 másodpercen belül odamész. Semmi baj nincs a tapasztalatlanságoddal, a félénkségeddel, az viszont már baj, ha ezekből nem is akarsz kilépni. Odamész a csajhoz, köszönsz neki, és megmondod, hogy már többször láttad őt, és számodra nagyon szimpatikus. Ezt viszont senki más nem teheti meg helyetted, ez a te feladatod. Ha görcsölsz, próbálj előtte kitalálni valamit, ami segíthet feloldódni, vegyél nagy levegőket, gondolj arra, hogy egy bábuhoz beszélsz, vagy igyál előtte egy felest, akármi, de senki nem szerezhet neked barátnőt. Neked kell összeszedned magad, és odamenned hozzá. Gondolkozz el azon, hogy mit szeretnél: párkapcsolatot vagy örök magányt. Ha az elsőt, akkor azért tenned is kell valamit.
2018. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ugyanolyan emberek és azt is, hogy nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani egy beszélgetésnek vagy bemutatkozásnak de így mégis csak én kerülök kiszolgáltatott helyzetbe előtte. Nyilván le fogja vágni, hogy mit szeretnék és azt is, hogy ilyenkor az ő kezében van a döntés. Egy tőlem idősebb nőnél nem is probléma az ha lekoptat (+1 vagy 2 év) de egy tőlem fiatalabb lánynál azért elég égő. Legalábbis ezt nem tudnám pozitívan felfogni személy szerint. A szóban forgó lány ráadásul egy évvel fiatalabb is tőlem, naponta ha találkoznánk csak még kellemetlenebb lenne. Emiatt nem akarom én meglépni az első lépést. Ezzel úgy tudok könnyen együtt élni, hogy ha nem tetszem neki akkor úgyis mindegy lett volna ha meg is próbálom, ha meg bejövök neki akkor jó, mert az jólesik az embernek ha valakinek tetszik ráadásul ha neki tetszenék akkor meg főleg. Hogy most melyik eset igaz, azt nem tudom de ő igen. Ha mégis szokott gondolkodni rajtam akkor az nekem már bőven elég.

Azt, hogy megbánnám később ezeket nem tudom. Biztos vagy benne, hogy később rosszul érezném magam az ilyenek miatt? Voltam már így egy-két lánnyal, de velük kapcsolatba nem érzem ezt, hogy jó lett volna mégis megpróbálni. A többségüknek lett barátja mára, így meg már végképp nem érdekelnek.

2018. jan. 9. 18:05
 30/37 anonim ***** válasza:

Hát ha 10-15-20 év múlva is még mindig itt toporognál, szerintem megbánnád, hogy sosem kezdeményeztél. De simán megbánhatod öt perc múlva is, én is sokszor voltam így régen, hogy pl. leszállt a csaj a vonatról, és pár perc múlva azon gondolkodtam, hogy bhassza meg, miért nem beszélgettem legalább vele, ha már úgyis ott ült velem szemben, legalább megkísérelhettem volna. Az, hogy valakinek időközben barátja lett, nem jelent semmit, ennyi erővel akár te is lehettél volna a barátjuk, csak éppen te nem tettél semmi ennek érdekében, míg mások igen. Döntsd el, hogy akarsz-e csajozni vagy nem. Ha igen, akkor tegyél érte.

A kockázatot vállalni kell, mindenki vállalja az esetleges "kiszolgáltatottságot", aki kezdeményez. De egyszer fel kell nőnöd, és el kell jutnod odáig, hogy te is vállald ezt. Ha lekoptat, az sem jelent semmit. Nem azt jelenti, hogy te kevesebbet érnél másoknál, hanem azt, hogy valamilyen oknál fogva nem jössz be a csajnak, vagy éppen nem nyitott az ismerkedésre, vagy szimplán csak rosszkor kopogtattál nála. Ha fiatalabb csaj küld el, abban sincs semmi égő, egy normális lány el tudja ezt úgy intézni, hogy egyikőtöknek se legyen kellemetlen. És két intelligens embert kezelni tudja azt is, ha egy elutasítás után minden nap találkoznak, volt már ilyen a világtörténelemben. Ne kifogásokat keress, hanem cselekedj. Felnőtt ember vagy, ráadásul állítólag férfi, szedd össze a bátorságod, és menj oda. Ha nem tetszel neki, ha nem akar ismerkedni, abból sincs semmi probléma, egy idő után elfelejtődik minden. Ha csajt akarsz magadnak, akkor cselekedj, nem fog a szádba repülni a sült galamb.

2018. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!