Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vajon a lányt?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de ő még nem adott semmi jelét annak, hogy kezdeményezhetnék vagy egyáltalán, hogy szimpatikus vagyok neki. Így pedig nekem nincs merszem lépni egyáltalán. Köszön vagy rám megnéz mikor találkozunk de gondolatolvasó nem vagyok.

2018. jan. 5. 12:12
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Nem itt olvastam hanem tapasztalom, nem élek barlangban én sem. Vannak közelebbi lány ismerőseim akik azon gondolkodnak mégis, hogyan vetessék magukat észre a kiszemelt pasinál. Az ő logikájuk szerint ha nem lépnek majd jön egy másik csaj, aki nem fog azon kattogni, hogy milyen az ha a lány kezdeményez, és elviszi a srácot. Ez valóban elgondolkoztatott, hogy az a srác valamiért biztos kell nekik, hiába nem tesz ő sem semmit.

Lehet felszedi majd ezt a lányt egy nagymenő, de akkor az azt is jelenti, hogy csakis olyasvalaki jöhet szóba nála, fölösleges lett volna magam strapáljam.

Nem sajnáltatom magam, mielőtt megint megkapnám, csak válaszolok a kérdésekre amiket feltesztek...

2018. jan. 5. 14:45
 12/37 anonim ***** válasza:
75%
Buta a kérdező és nyuszi! De egy valamiben igaza Van! Még pedig ha egy srác jól nézz ki annál egy idő után kopogtatnak a nők. Ha meg ésszre sem veszi senki, az azt is jelentheti hogy ha ő udvarólgatna akkor elutasítás lenne jó esélyel.
2018. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Oké,nincs önbizalmad,nem vagy gondolatolvasó.Akkor ha eredményt akarsz,változtatni kell valamin.Mondjuk el kéne kezdened kommunikálni a lánnyal.Odamész,köszönsz,megkérdezed,milyen napja van,kávézott-e már,mert szívesen meghívnád akár a folyóson öt perc erejéig társalogni.Ha ez elsőre nem megy,először csak annyi,hogy hogy van,mi a helyzet.Aztán többször odamenni hozzá pár mondatra és majd alakul.Amíg ezt nem léped meg,addig tényleg esélytelen,mert meg sem próbálod.

A másik dolog,hogy míg ezen kattogsz,addig elmehetnél mondjuk edzeni,sportolni.Plusz nem ez az egy lány van,biztosab oda is járnak csajok.Bármivel odamehetsz hozzájuk.Ha sikert akarsz,vállald a kudarc lehetőségét és gyakorolj!

2018. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged érdekel akkor közeledni kellene felé, ha meg nem érdekel akkor mit foglalkoztat? Keress másik csajt. Biztos sokan tetszenek.

Azt ne várd hogy majd ő fog felszedni mert nem mindenki olyan, vagy nem is érdekeled őt azért nem beszélget veled. Ezt csak úgy tudod kideríteni ha elkezdel kommunikálni vele...

2018. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Szerintem sem érdeklem úgy, kár a gőzért. Más lány egyébként nem tetszik csak ő, ezért is vetődött fel bennem az ötlet.

Sportolok, de focizás közben nem sok csajjal lehet ismerkedni.

Már ősz óta látjuk egymást, ha azóta nem tudtunk egymással szóba elegyedni akkor hiába.

2018. jan. 7. 11:57
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kapásból elhívnod őt sehová, de beszélgetni még odamehetsz. Ez végül is nem konkrét kezdeményezés, hiszen egy normális nő nem hal bele abba, ha valaki illedelmesen odamegy hozzá, és beszélgetésbe elegyedik vele. Ha most nem kezded el a gyakorlást, később még nehezebb lesz, hidd el nekem. Így sosem fogod megtudni, hogy szimpatikus vagy-e neki, de ha odamész, és beszélgetni próbálsz vele, abból már sok minden kiderül. Ha azt látod, hogy nem kérdezget téged, és csak tőmondatokban reagál, akkor a továbbiakban legfeljebb nem szólsz hozzá, azért meg ő sem haragudhat, mert normális módon odamentél hozzá. A nők nagy része még a mai világban is baszik kezdeményezni, úgy meg 99%, hogy sose lesz barátnőd, ha nem teszel semmit.
2018. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Ősz óta? Ha a tavalyi őszre gonolsz akkor az még nem rég volt...

Nem szabad feladni, pláne így hogy konkrétan semmi jelét nem adta az elutasításának. De te tudod.

2018. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Igen, Október óta.

Nem utasított el mert nem kezdeményeztem még egyáltalán, de ha eddig nem történt semmi, mi a biztosíték arra, hogy ezután fog?

Igazából nincs is mit feladjak.

2018. jan. 7. 15:15
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz így bàrmit is mondani, jogy szinte semmit nem tudunk a lányról. De mondjuk ha visszahúzódó zárkózottabb, akkor nem nagyon fog jeleket adni, főleg ha oda se mész. Én pl amikor 20 körül voltam mindig örültem, ha odajött hozzàm egy sràc. Nem kell túl agyalni, próbálj meg laza lenni. Esetleg, ha vicces vagy, megereszteni pár poént, nekem akkor már tuti szimpatikus lennél. Szerintem először legyen a cél egy jó élvezetes beszélgetés. Aztàn erre már építhetsz, odamehetsz többször. Ekkor már biztos le tudod majd szűrni, őt is érdekled-e. Ha igen, akkor ezutàn lehet tovább lépni.
2018. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egyáltalán nem biztos, hogy ha eddig nem történt semmi, akkor ezek után fog. Viszont ha semmit sem csinálsz, akkor BIZTOS, hogy NEM fog történni semmi. A te döntésed, hogy mit teszel, de ha normálisan mész oda, nagy valószínűséggel nem fogja leharapni a fejed. Lehet, hogy egy életen át bánni fogod, hogy miért nem mentél oda, vagy előbb-utóbb meglátod őt egy másik sráccal, aki tökösebb volt nálad, és mert kezdeményezni. Ha nem teszel semmit, az a biztos halál. Ha teszel valamit, elbukhatsz, de nyerhetsz is. Ne félj a visszautasítástól, engem már sokszor koptattak le, sőt olyan is volt, hogy a 2. randit fújta le a csaj, a másik meg egyszerűen nem jött el, én meg ott vártam rá. Ez az élet része, de számodra biztosan jobb gyáván élni, és előre lejátszani a meccset, mint megpróbálni nyerni.
2018. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!