Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem vajon a lányt?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de ő még nem adott semmi jelét annak, hogy kezdeményezhetnék vagy egyáltalán, hogy szimpatikus vagyok neki. Így pedig nekem nincs merszem lépni egyáltalán. Köszön vagy rám megnéz mikor találkozunk de gondolatolvasó nem vagyok.

2018. jan. 5. 12:12
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm az őszinte segítséget.

Ha így állunk akkor azt hiszem én még nem állok erre készen. Jelen pillanatban nem érzem magam elégnek és jónak egy csaj mellé. Nincs merszem megtenni azokat amiket írtál, hogy meg kell. Majd ha lesz állásom, autóm akkor talán belekezdek, mikor kicsit magabiztosabbnak fogom magam érezni és a lányoknál is lecseng ez a csak jó pasi kell mánia. Bár kellene barátnő, de azt nem adják csak úgy. Annyira viszont ezek szerint mégsem kell ha nem merek szembenézni a félelmeimmel.

2018. jan. 9. 21:24
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy csak ezek a dolgok fogják meghozni a magabiztosságodat (már ha meghozzák). Másrészt addigra már talán annyira elhatalmasodik rajtad a félelem, a görcsösség, hogy teljesen begubózol. A lányoknak sem csak a jó pasi kell, én sem vagyok az, mégis páran flörtöltek velem is, és jó néhány lánnyal lehetett volna több a simogatásnál, ölelgetésnél is, ha bátrabb lettem volna. De mondd meg nekem, mi olyan borzasztó nehéz abban, hogy pár szót szólj egy csajhoz, akinél ráadásul még talán esélyed is lenne. Ne cseszd el az életed, szedd már össze a bátorságod, és menj oda. Nem bújhatsz el örökre a félelmeid mögé, te is le tudod győzni őket, ha másnak is sikerült. Magától soha semmi nem fog megváltozni. Legalább csak próbáld ki, hogy odamész, és beszélgetsz vele, semmi vesztenivalód sincs.
2018. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Ettől kicsit félek, hogy így lesz de bízom benne, hogy nem.

Nem nehéz de kicsit furcsán nézne ki, hogy eddig engem nem lehetett látni sehol mert csak a szobába ülök aztán most meg hirtelen nagy társasági ember lettem és csak úgy odamegyek hozzá. Szerintem hülyének néznének, soha egy szavam sincs most pedig egyenesen vele kezdek beszélgetést. Meg nincs is mit mondjak neki, beszéltem már pár lánnyal de akkor sem. Még be sem mertem eddig jelölni Facebookon.

Azt meg, hogy lehet van esélyem nem mondanám egyáltalán, ugyanígy neked is van akkor.

2018. jan. 9. 22:05
 34/37 anonim ***** válasza:

Nem kell túlmisztifikálni ezt a sztorit sem, így csak azt írom, amit mindig. Beszélgess lányokkal. Csak úgy, szándék, elvárás, érzések nélkül. Legyél rájuk, illetve a világra nyitott. Mosolyogj, légy befogadó. Mesélj magadról, ha úgy van, de inkább érdeklődj. Csak kedvesen. Lesz aki érdeklődik, lesz aki nem. Ez viszont nem jelent semmit. Ki hogy szocializálódott.. Milyen tapasztalatokat, sémákat gyűjtött az élete során az emberi interakciókból.

Ne csak azokhoz menj oda, akik tetszenek és akár lehetne valami. Menj oda azokhoz, akik szimpik valamiért. Csak beszélgetni. Ha rutint szerzel, később sokkal könnyebb lesz akár olyanhoz is odamenni, aki azonnal levett a lábadról.

Persze hogy nincs rutinod... Senki sem úgy születik. Az ilyen "nagyágyúk" azért működnek jobban a csajok mellett, mert össze sem bírnák számolni, hogy évente hány különböző lánnyal dumáltak már. A színvonal teljesen mindegy, a lényeg hogy csinálták. És nem haltak bele.

2018. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
Hol szoktad ezt a lányt látni?
2018. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni, de a bátorságot sem kell túlzásba vinni;) Tehát biztos előrébb vagy azoknál a srácoknál, akik izzadságszagú nyomulós szövegekkel tapadnak lányoknál. Az sem mindig előrevezető. Tehát gyakran azok se mennek sokra, akik túl bátornak akarnak tűnni. Nem kell nagy ügynek venni, nem kihívás. Azért félsz ennyire, mert felfújod az egészet, pedig nem olyan nagy ügy, mint képzeled. Olyan ez, mint amikor az orvosi rendelőben valaki azt hiszi, hogy belefog halni egy oltásba, amikor túl esik rajta, akkor arra gondol “csak ennyi volt??”

Neked is hollywoodi filmjelenetek vannak a fejedben és azt hiszed, valami nagyot kell dobbantanod ahhoz, hogy szóba állj egy lánnyal, hol ott nevetségesen jelentéktelen az egész. Egy egyszerűbb beszélgetésre is gyakran emlékszik egy lány, vagy megmozgathatja az a tudat, hogy valaki érdeklődött nála. Nem kell mindig nagy műsor ahhoz.

2018. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Az egyetemen szoktam látni.

Köszönöm utolsó a választ, igazán hasznos volt.

2018. jan. 27. 14:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!