Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeljek jobban? (1alkalom) Túlkomplikálom?

Figyelt kérdés

Az 1 alkalom tényleg emlékezetes marad?

Tehát szeretnék már 1 alkalommal isteni lenni ezt hogyan érjem el?

-Szerszámot jól megmosom

-Teljes test rendbehozás(pedikűr,manikűr,borotválkozás egyszóval mindent ki és letisztítani)

-Tiszta környezetet teremteni ami meghitt

-Valami jó zene(nem tudom hogy milyet válasszak)

-Maszást a lánynak

-Ételek (előtte vagy uttana esetleg kozben?Mondjuk eper tejszínhab,ananász,méz,pezsgő mi a szexi étel?)

-Pózokból sem tudok dönteni mindegyik olyan jó :D (elsőre több pózban nyomjuk vagy egy jó oldschool misszionárius legyen?)

Mi kéne még a lányon kívűl?

Szeretném elsőre szerelmből csinálni vagy nagyon emlékezetesre mindjuk egy milfel vagy 2 csajjal vagy egy transzival ez esetekben nem ilyen meghitt lenne hanem inkább vad )

Megéri ennyit "szenvedn"i az elsővel illetve várni a megfelő partnert ?Akivel valszeg ugyis szetmegyek.Vagy ilyeneket csak kesobb kell majdani feleségemmel HA lesz?

Van valakinek valami jó tecnikája és/vagy plusz tanácsa,tippe,megfigyelése,talasztalata?



2018. jan. 5. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre nem hiszem, hogy több póz úgy menni fog, elég legelsőre az a jó öreg isszionárius.


Amúgy nem kell túlgondolni, úgyse úgy lesz, legjobb szex a spontán szex.

2018. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Japersze egy jó gumi meg egy 72 oras tabletta meg elottevaló fogazasgatlas.
2018. jan. 5. 18:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyel izmos meg furodj. A tobbi meg megbeszeles kerdese.

:* ;*


N

2018. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Izmos vagyok és nagy a szerszam alapjarston nemvsgyok budos meg akkor se ha 1 hetig nem ér viz.
2018. jan. 5. 18:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túlkomplikálod. Az első alkalom nem azért lesz emlékezetes, mert olyan alaposan megtervezed és kitalálod és olyan profi vagy benne, hanem mert az az első. Egy olyan élmény, amiben előtte még korábban nem volt részed, és ez igenis maradandó emléket hagy benned- de hidd el, senki sem lesz profi elsőre, mert ehhez gyakorlás és a partner testi-lelki ismerete is kell, mert nem a technikádtól vagy profi, hanem mert a másik féllel teljes összhangban dolgoztok együtt mindkettőtök legnagyobb megelégedésére.


Ötletelni persze, tök jó, de szerintem felesleges így kitalálni hogy legyen az első alkalom. Mindenképpen különleges lesz, a többi csak (felesleges) körítés.

2018. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
A spontán sze nem azt jelenti, hogy ne legyen nálad óvszer -,-"
2018. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen nálad óvszer, és tudd, hogyan kell feltenni (érjen végig, légmentesen, stb). Nekem ez egy nagyon rossz élmény korábbról, amikor a pasi elém állt, és csak úgy lifegett a szerszám végén. Ha viszont ez megvan a 72 órás tablettát felejtsétek el. Akkora adag hormon van benne, hogy a fele is sok.


MINDENT moss meg jól, ne zavarjanak a szagok.


Zenéről meg masszázsról nem tudok nyilatkozni, de a szexi étel mindenképp túlzás. Első alkalommal még csak ismerkedtek a dologgal, meg egymás testével, további extrák (ruha, játékok, stb.) arra van, amikor már unjátok és kissé fel akarjátok dobni.


Misszionárius kezdetnek nem rossz, de ha az nem megy (ha a csajnak is ez az első) én javasolnám a lovaglópózt, mert úgy a lány irányít. Ez egyébként az általános tanácsom is, ha "jó" akarsz lenni: figyeld, mit akar, mi a jó a lánynak, ne erőltess semmit és hagyd őt is kísérletezni (persze ugyanez visszafelé is igaz: ő se csináljon semmit veled, ami neked nem tetszik).


Nekem megérte várni, de mondjuk én lány vagyok, nekünk nyilván más.


Ja és simán lehet, hogy elsőre ideges leszel és nem jön össze végül, ne aggódj emiatt.

2018. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, véletlenül belecsöppentem egy tini fiúcska szexuális álmaiba. >.< lol :D
2018. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
ha szajaba elvezel nem kell gumi. Vagy ha csak szimplan le szopatod!!!
2018. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Addig jó ammedig nem az abberiációimba csöppensz!
2018. jan. 5. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!