Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szexeljek jobban? (1alkalom) Túlkomplikálom?

Figyelt kérdés

Az 1 alkalom tényleg emlékezetes marad?

Tehát szeretnék már 1 alkalommal isteni lenni ezt hogyan érjem el?

-Szerszámot jól megmosom

-Teljes test rendbehozás(pedikűr,manikűr,borotválkozás egyszóval mindent ki és letisztítani)

-Tiszta környezetet teremteni ami meghitt

-Valami jó zene(nem tudom hogy milyet válasszak)

-Maszást a lánynak

-Ételek (előtte vagy uttana esetleg kozben?Mondjuk eper tejszínhab,ananász,méz,pezsgő mi a szexi étel?)

-Pózokból sem tudok dönteni mindegyik olyan jó :D (elsőre több pózban nyomjuk vagy egy jó oldschool misszionárius legyen?)

Mi kéne még a lányon kívűl?

Szeretném elsőre szerelmből csinálni vagy nagyon emlékezetesre mindjuk egy milfel vagy 2 csajjal vagy egy transzival ez esetekben nem ilyen meghitt lenne hanem inkább vad )

Megéri ennyit "szenvedn"i az elsővel illetve várni a megfelő partnert ?Akivel valszeg ugyis szetmegyek.Vagy ilyeneket csak kesobb kell majdani feleségemmel HA lesz?

Van valakinek valami jó tecnikája és/vagy plusz tanácsa,tippe,megfigyelése,talasztalata?



2018. jan. 5. 18:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gyerekessé teszed a szexet hogy “hogy legyek a legjobb” cimszoval. Ez ugyanaz mikor minden kislany a legjobb no akar lenni. Meg a pasija ne vegyen eszre egy szep not se... es a tobbi gyerekes szint
2018. jan. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jobban NEM eggyenlő a legjobban-nal!
2018. jan. 6. 06:40
 13/15 anonim ***** válasza:

Úristen, te aztán annyira túlkomplikálod a szexet, hogy örülj ha a lány nem tudja előtte, hogy te mennyit mennyit szervezkedsz, hogy jó legyél..én ha tudnám így előtte, esküszöm jó messzire kerülnélek, nem lefeküdnék veled.

Ahogy előttem is mondták, a spontán szex a legjobb. Fontos a higiénia meg ápoltság de a többi tök felesleges.

2018. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Okkes erre voltam kivancsi :D
2018. jan. 8. 09:29
 15/15 Cila-Bila ***** válasza:
Hogy jobb legyen még végy be a csoportba egy szamarat, és még valamilyen egzotikus állatot. Nagyon jó világot élünk, már semmi sem elég, mindent tovább akarunk fokozni, ennyi bunkóságot, nem igen lehet sehol olvasni.
2018. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!