Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a dologban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elekmaria28 kérdése:

Szerintetek mi lehet a dologban?

Figyelt kérdés
A párommal 8 éve vagyunk együtt, én 26 éves vagyok ő 28. Van egy 25 hónapos fiunk. A helyzet az hogy kb 2 hónapja teljesen megváltozott ha kell megüt egésznap csavarog semmiben sem segít otthon dolgozni sem dolgozik. Viszont az utobbi napokban elfajult a dolog a kisgyerek többször panaszkodott hogy bántotta de nem hittem el mert tagadta, ez tegnapig tartott pont arra léptem be a szobába hogy sír a picim és láttam a kis arcán az ujjai helyét nagyon összevesztem vele be valta kapott egy pofont,de kèrdezem én egy 2 éves kisgyereket pofozni? Azt mondta elköltözik mert nem bírja ki a gyereket idegileg.. elvileg nincs nője a telefonját megnéztem sehol semmi.. mi lehet? jól döntöttem hogy elküldö? szeretem de a kisgyerek már fél tőle.
2018. jan. 6. 09:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az első ütésnél lépnék mindegy hogy imádja a gyerek.
2018. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy ha esetleg testi sértést okoz a gyereknek, akkor bizony te is elővehető vagy mert nem tettél semmit amikor először előfordult? Vagyis simán tőled is elvehetik a gyereket ha ez kiderül és nem dobod ki azonnal, és nem kérsz távoltartást.

Ez egy agresszív àllat, az egy dolog hogy te hülyére vereted magad mert "szereted" de legalább a gyerekedet ne tedd ki ennek.

Tök mindegy, hogy van-e másik nő a dologban, itt nem telefont kell nézegetni, szerinted a gyereknek milyen érzès azt látni, hogy verik az anyját? Elárulom, olyan életre szóló lelki sérülései lehetnek már ettől is, hogy azt nem lehet egyhamar kiheverni. Gondolom nem szeretnèd, hogy ilyen szülői példa legyen előtte. Egy 25 hónapos màr sokkal több mindent felfog mint gondolnàd.

2018. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!