Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elkezdett sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elkezdett sokat keresni! Illene szólnom hogy változtassunk a közös kasszán mivel én már a felét se keresem az ő fizetésének?

Figyelt kérdés

Amikor közös kassza mellett döntöttünk 2 év együttlét után (házasságot nem akarunk) ugyanannyit kerestünk, 120-120. Azóta eltelt 4 év alatt ő annyira előre tudott lépni, hogy az új munkahelyén 400 nettót ajánlottak neki! Az én fizetésem az új helyen 180 nettó. Kicsit igazságtalannak érzem így a közös kasszát! Az idei nyaralás például úgy jött ki mintha csak ő fizette volna!

Volt elszólása is. Véletlenül összetörtem egy barát telefonját és a fejemhez vágta hogy fizessem ki de ne a közös számláról mert ott ebben a hónapban csak az ő fizetése maradt már csak és nem fogja fizetni az ügyetlenségemet.


Ti hogyan oldanátok meg egy ilyen helyzetet? Mi lenne a megoldás? A baj még hogy ő olyan életszínvonalra tornázott fel minket, hogy ha minden közösnek fizetem a felét akkor nekem 0 marad vagy mínusz. Ezek olyan dolgok mint autóhitel amit ő akart elsősorban, ő jár vele többet de közös így illene fizetnem. Vagy a lakáshitel ahol ő választott luxuslakást, az én fizetésemből nem tellene ilyen, de én is itt lakok!

Külön kasszára gondoltam, egy közös számlával ahova mindenki elutalja a költségekre valót a saját számlájáról.



2018. jan. 6. 18:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
#9: Aki tanult, annak nem kell izzadni.
2018. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Fordítva eléggé más válaszok lennének asszem...
2018. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Szóval a díszphaszoknak nem azzal van a bajuk, ha egy nő költi a (nem létező) pénzüket, az is baj, ha van saját pénzük... érdekesek vagytok.
2018. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsi lennék, mivel keres 400-at, gondolom izzadtra melózza magát tőle."


Tudod, én az iskolapadban izzadtam magam halálra, most ennél is többet keresek, és finoman szólva sem izzadok meg, a munkában, nem is túl megterhelő.



F

2018. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

"Szóval a díszphaszoknak nem azzal van a bajuk, ha egy nő költi a (nem létező) pénzüket, az is baj, ha van saját pénzük... érdekesek vagytok."


Szerintem félreérted. Most pont az a baja a kérdezőnek, hogy nem egészséges az ekkora különbség mellett a közös kassza, lásd a nyaralós részt, ahol ugye ő szinte semmit nem adott bele.

2018. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

éRdekes, amikor a nő írja ki, hogy a pasija felesben akar minden fizetni, holott 3x annyit keres, akkor azt a választ kapja, hogy nem kell ingyenélősködni, meg ezért nem kell magasan fölötte lévő fizetésűvel összejönni. És egyébként is, aranyásó kva.


Na, kérdező, így jártál.

2018. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%
Ennyi pénzből azért még bőven nem telik luxuslakásra, kamuszagot érzek.
2018. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!