Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mennyire gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyire gyakori, hogy a nő a házban a nő, anya, házicseléd és családfenntartó egy felnőtt férj, aki dolgozik, mellett?

Figyelt kérdés
Régi módú családmodellben nevelkedett férfi, aki szerint női munkák vannak és férfimunkák. Nos, 3 kisgyermek mellett dolgozom, én viszem a háztartás, gyermekek körül mindent és a házunk kertjét is én gondozom. Alapvető férfimunkát immel-ámmal elvégzi. Nem ő az apuka, ráadásul nagyon becsapva érzem magamat, mert ígért minden segítséget és semmit nem kapok. Anyukám szerint ez a nő dolga, és tűrjek. Szerintetek is? Ja, és ő fele annyi fizetést kap, mint én fele annyi munkaórában dolgozva és nekem jelentős egyéb bevételem is van. (családi pótlék és gyermektartás) Szerintetek is így rendben van és én vagyok rossz, elégedetlen?
2018. jan. 7. 14:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ok, akkor simán csak hülye vagy.
2018. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha a helyedben lennék egy ilyen tetűvel összekényszerítve, a közös kasszát azonnal elfelejteném (már ha van nálatok ilyen), kőkeményen beszedném a rezsi rá eső részét, és megkövetelném, hogy vegye ki a részét a házimunkából. Ahányszor kifogást keresne, annyiszor vezetném le neki, mennyivel dolgozom és keresek többet nála. És még azt is belengetném, ha szerinte van női meg férfi munka, akkor a továbbiakban legyen szíves eltartani minket, mert az is a férfimunka részét képezi. Ha erre nem képes, akkor az otthoni feladatokból vegye ki a részét tisztességesen. A következőért nyilván kapok majd néhány piros kezet, de egy ilyen helyzetben, amíg nem kezd el partnerként viselkedni, kiválogatnám a szennyesből az ő ruháit és nem mosnék rá, és ugyanígy vásárláskor is kihagynám a listáról az ő igényeit (főzés dettó).

Akkor kezdenék el újra engedményeket tenni, ha azt látnám, hogy ő is partner a segítségben.

2018. jan. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

aha, szóval az a bajod, hogy munkásember, egész nap gürizik szarért hugyért, és még van pofája fáradtnak is lenni?

Ez az, válj el, menj bíróságra, nem csodálom, hogy rádhagy mindent, ilyen nőt 3 gyerekkel én is elküldenék már a fszba.

2018. jan. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Nem ő az apuka"

Pláne.

Szerencsétlen, jól behülyítetted...

2018. jan. 8. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mert szerinted én nem dolgozom végkimerülésig magamat? Én tehetek róla, hogy őt kihasználják a munkahelyén?
2018. jan. 8. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!