Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm igénytelen lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm igénytelen lett mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hamarosan egy évesek leszünk barátnőmmel ő 19 én 24 vagyok. Ne értsetek félre nagyon szeretem őt, olyannak amilyen. De külsőre fogott meg először (ahogy mindenkit a másik külseje fog meg) és imádtam is, hogy egyszerűen ennyire gyönyörű vonzó barátnőm van. Sokan irigykedtek is rám, láttam a tekintetekben az utcán is irtó jó érzés volt. Ha jött hozzám vagy én mentem hozzá is mindig egy ultra fullos bombanő toppant be és nem is bírtam soha pár percnél tovább, hogy ne támadjam le. Szüleim is megjegyezték, hogy hmmm fiam ez igen.

Viszont akkor kezdődött az egész amikor egyetemista lett szeptemberben és felköltözött hozzám pestre. Mostanában már nem csípi ki nekem annyira magát, sokszor csak egy pulcsiba van és az utcára is így jön ki, ritkán sminkel, felkölti a haját és ennyi. Az utcán sem nézik így már meg annyira meg ő is mondja, hogy jaj nem akar feltűnősködni. Mikor szóba hoztam ráadásul közölte, hogy már nem is szeretne annyit sminkelni vagy készülődni mert annyi időt vesz el, már úgyis vagyok én neki.

Kérdem én: és? Mostmár nem kell igényesnek lenni? Mivel a párja vagyok nekem ez jár? A borostás láb látványa meg a borostás szeméremdomb? No smink, kinőtt pulcsik? Oké, hogy együtt vagyunk már nem kell úgy megfelelnie de azért tetszeleghetne nekem nem? Vagy legalább ha elviszem a baráti körömbe vagy ilyesmi. Ez egy makacs dolog tudom én de érdekes én ugyanúgy edzek/szőrtelenítek/öltözködök mint amikor összejöttünk nem lehet rám panasz.


2018. jan. 7. 20:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
gaz vagy. ezert kerulik az egyetemista fiucskakat a bok.
2018. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd el, majd más kezeli.
2018. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem igénytelenség! Az lenne az igénytelenség ha nem fűrdene, szagos lenne, zsíros hajú. Ha igazan szereted ezt elfogadod. Mondom ezt fiúként.
2018. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Együttélésnél meg kell szoknod néha a borostát. Mert hogy nem csak randin találkoztok hanem minden nap. És sminkelni sem fog minden nap. Amúgy meg iszonyat gáz vagy,csak a külsőségek érdekelnek és az hogy ki nézi meg....szegény lány.
2018. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

1. Az igénytelenség a koszos ruha és a higénia hiányát jelenti. Én pedig úgy látom,hogy a barátnőd tiszta és még az egészségtelen sminket is elhagyta.

2. Úgyérzi elfogadod és szereted. Nem így van? Nem ő a legszebb neked még így is?

3. Szerintem beszélj vele,hogy mennyire vadító ebben meg abban a cuccban. Talán ez majd meghozza a kedvét.

2018. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem igénytelenség, szimplán már érzi, hogy nem ezek a fontos dolgok -legalábbis részéről.

Kicsit nézz magadba, biztos, hogy őt szereted, és nem a külsejét meg azt, hogy fel lehetett vágni vele?

2018. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a való világban! 24 éves korodra azért lassan rájössz, hogy bizony a nők is sz.arnak meg finganak? Mennyire kell butának lenni ahhoz, hogy teletömje a média a fejed hülyeségekkel, hogy a végén meglepődj a valóságon?
2018. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

Amikor a kérdést elolvastam az jutott eszembe elsőnek hogy a barátnőd neki állt zabálni és dagadt lett csupa narancsbőr körbe úszógumikkal.


Ezek szerint ennél jóval jelentéktelenebb dologról van szó.

Inkább örülj hogy még mindig szép.


Nekem pont egy olyan csaj nem kéne aki állandóan sminkkel meg kifeni magát mert csak szóvá tenné hogy én miért járok susogósban.

2018. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisbabának minden új. :) most neked is kitárul a világ. Még a cosmo lányok is szőrösek alapból ;)
2018. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
3%
Kuka.
2018. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!