Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm igénytelen lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm igénytelen lett mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hamarosan egy évesek leszünk barátnőmmel ő 19 én 24 vagyok. Ne értsetek félre nagyon szeretem őt, olyannak amilyen. De külsőre fogott meg először (ahogy mindenkit a másik külseje fog meg) és imádtam is, hogy egyszerűen ennyire gyönyörű vonzó barátnőm van. Sokan irigykedtek is rám, láttam a tekintetekben az utcán is irtó jó érzés volt. Ha jött hozzám vagy én mentem hozzá is mindig egy ultra fullos bombanő toppant be és nem is bírtam soha pár percnél tovább, hogy ne támadjam le. Szüleim is megjegyezték, hogy hmmm fiam ez igen.

Viszont akkor kezdődött az egész amikor egyetemista lett szeptemberben és felköltözött hozzám pestre. Mostanában már nem csípi ki nekem annyira magát, sokszor csak egy pulcsiba van és az utcára is így jön ki, ritkán sminkel, felkölti a haját és ennyi. Az utcán sem nézik így már meg annyira meg ő is mondja, hogy jaj nem akar feltűnősködni. Mikor szóba hoztam ráadásul közölte, hogy már nem is szeretne annyit sminkelni vagy készülődni mert annyi időt vesz el, már úgyis vagyok én neki.

Kérdem én: és? Mostmár nem kell igényesnek lenni? Mivel a párja vagyok nekem ez jár? A borostás láb látványa meg a borostás szeméremdomb? No smink, kinőtt pulcsik? Oké, hogy együtt vagyunk már nem kell úgy megfelelnie de azért tetszeleghetne nekem nem? Vagy legalább ha elviszem a baráti körömbe vagy ilyesmi. Ez egy makacs dolog tudom én de érdekes én ugyanúgy edzek/szőrtelenítek/öltözködök mint amikor összejöttünk nem lehet rám panasz.


2018. jan. 7. 20:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez NEM igénytelen, csak bocsi, hogy nem akar 10/10 tiptop lenni, feleslegesen! sminkelni és csinos, de amúgy bromi kényelmetlen rucikban járni.


Akkor lenne igénytelen, ha kinyúlt, koszos, szakadt cuccokban járna, büdös lenne a szája, zsros a haja.


Egyébként eltoszta, mert én pl. sohasem sminkelek, így a páromat nem érte meglepetés és nem kell külső kényszernek megfelelnem.

Plusz szeméremdombi borosta, hát előfordul, nem mindenki szedi le naponta.

2018. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Én nem álszenteskedem neked...fontos a lány külseje...de csak ha te is adsz cserébe valamit...

Nekem a barátnőm együtt él velem...de már az elején elmondtam, hogy nekem ez egy félelmem a nőben, hogy amikor összejövünk, akkor elhagyja magát és elcsúnyul. Az elején kell lefektetni a játékszabályokat, mert később már nehéz lesz.


Az én barátnőm sem sminkel mindennap, de amikor elmegyünk valahová, akkor igen. Itthon mackóban van, de nem mindig. Szóval ésszerű keretek között vett vissza.


Természetesen "cserébe" nálam sem létezik "itthoni" ruha, ami bokáig érő nadrágból áll, amit kinőttem és a borosta is ismeretlen fogalom, ahogy a lógós póló is. Én férfiként is adok a testemre, ezt elvárom a másiktól is és ez nem ott áll meg, hogy fürdik és nem büdös...

úristen, ilyen alacsony szint fel sem merül bennem.


Beszéld meg vele normálisan, hogy neked ez fontos. Így is szereted, de hiányzik, hogy néha a kedvedért kicsípje magát. Legalább amikor mentek valahová.

2018. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%

előző vagyok:

Ha lemegy a boltba, akkor természetesen nem sminkel és a szemetet sem kiöltözve viszi el a kukáig, szóval ésszel. :D


26 F ő 22 L

2018. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Ohh, igen és ha szélsőségesen elhagyná magát az nálam szakítóok, pedig a belső értékeit IS szeretem a külső mellett.

Könyörgöm, egy huszonéves nőről van szó, ne legyen slampos. ;)

2018. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

"De érdekes, hogy aki férfiként engedi el magát, arra rögtön rámondják, hogy igénytelen, holott a ruhái és ő is tiszták.

31/f"


Azert nincs igazad, mert nezzuk csak, mitol lesz fullos egy no a tisztalkodason, a helyes etrenden es a rendszeres sporton kivul:


- full smink, muszempilla - ezek ido-es penzigenyes dolgok, es nem is igazan kenyelmes erzes az arcbornek a smink.

- kenyelmetlen cipo,

- harisnya - gondolom nem kell ecsetelnem, mennyire kellemes viselet,

- szoknya - amiben nem ugy ulsz, ahogy akarsz,

- festett/vasalt/gondoritett (kinek mi) haj - szintem baromi idoigenyes,

- szep kormok.


Es egy ferfi eseteben:

- normalis ing vagy polo,

- normalis nadrag,

- normalis cipo - ezek nem feltetlenul kenyelmetlen ruhadarabok,

- karbantartott arcszorzet.

2018. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!