Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm igénytelen lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm igénytelen lett mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hamarosan egy évesek leszünk barátnőmmel ő 19 én 24 vagyok. Ne értsetek félre nagyon szeretem őt, olyannak amilyen. De külsőre fogott meg először (ahogy mindenkit a másik külseje fog meg) és imádtam is, hogy egyszerűen ennyire gyönyörű vonzó barátnőm van. Sokan irigykedtek is rám, láttam a tekintetekben az utcán is irtó jó érzés volt. Ha jött hozzám vagy én mentem hozzá is mindig egy ultra fullos bombanő toppant be és nem is bírtam soha pár percnél tovább, hogy ne támadjam le. Szüleim is megjegyezték, hogy hmmm fiam ez igen.

Viszont akkor kezdődött az egész amikor egyetemista lett szeptemberben és felköltözött hozzám pestre. Mostanában már nem csípi ki nekem annyira magát, sokszor csak egy pulcsiba van és az utcára is így jön ki, ritkán sminkel, felkölti a haját és ennyi. Az utcán sem nézik így már meg annyira meg ő is mondja, hogy jaj nem akar feltűnősködni. Mikor szóba hoztam ráadásul közölte, hogy már nem is szeretne annyit sminkelni vagy készülődni mert annyi időt vesz el, már úgyis vagyok én neki.

Kérdem én: és? Mostmár nem kell igényesnek lenni? Mivel a párja vagyok nekem ez jár? A borostás láb látványa meg a borostás szeméremdomb? No smink, kinőtt pulcsik? Oké, hogy együtt vagyunk már nem kell úgy megfelelnie de azért tetszeleghetne nekem nem? Vagy legalább ha elviszem a baráti körömbe vagy ilyesmi. Ez egy makacs dolog tudom én de érdekes én ugyanúgy edzek/szőrtelenítek/öltözködök mint amikor összejöttünk nem lehet rám panasz.


2018. jan. 7. 20:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%

Ajjaj. Ha a barátnőd igénytelen, akkor én minimum egy kriptaszökevény vagyok XD leggyakrabban farmer + pulcsiban járok így télen, soha nem sminkelek, a hajamat nem kötöm fel, mert félhosszú és így nem tudom...


Nekem kicsit úgy tűnik, mintha csak azért kéne neked barátnő, hogy villoghass vele. "Ide nézzetek, milyen jó nőm van!" És ha ez nincs meg, akkor neked már annyira nem is érdekes a lány. Vagy rosszul látom?

2018. jan. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%

Azért ez nem az igénytelen kategória.

Aki igazán szép az smink nélkül is szép. A nőknek is van természetes szőrzetük, a bőrnek nem tesz jót ha heti 5x borotválják...

Szerintem csak fel akarsz vágni, de őszintén te mások véleménye alapján választasz barátnőt? Vagy neked így már nem is kell? Mert akkor kereshetsz más lányt is... Tudod vannak olyan nők akik otthon is tűsarkúban járnak bizonyos filmek szerint...

2018. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
96%

Akkor legkozelebb vidd el elso randin uszodaba....

Komolyan azert jottel ossze vele, mert ki volt sminkelve? Miert mit hittel a smink alatt mi van? Nyilvan otthon is elvarod, hogy magassarkuban, melltartoban es kivagott felsoben legyen nem?

2018. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igénytelenség. Igénytelen lenne akkor, ha nem mosna hajat, koszos ruhákban járna, nem fürödne rendszeresen, nem mosna fogat...


Nem sminkel? Nem csípi ki magát? Ha elviszed egy elit étterembe vagy színházba, elhiheted, ki fogja magát csípni. De arra, hogy sétáljatok egyet, vagy bevásároljatok, minek kellene kisestélyi?

A mindennapos smink meg marhára egészségtelen. Ha egyébként szép arca, bőre van, minek kellene minden nap kikennie magát?


Borostás láb meg szeméremdomb? Eddig mit gondoltál, hogy talán alapból szőrtelen az összes nő?

Nyilván amíg heti kétszer találkoztatok egy randi erejéig, akkor meg tudta úgy oldani, hogy mindig sima legyen, de együttélésnél hogy oldja meg?

A szeméremdombomat én sem tudom minden nap borotválni, mivel akkor totál kipattog és iszonyatosan csúnya és viszket is. 3-4 naponta esetleg, de mivel egy nap alatt kinő a szőr, bizony másnap már borostás.

Még ha azt mondanád, hogy hónapok óta nem szedte le a lábszőrét és egy dzsungel van a lába között, azt mondanám oké, talán ideje lenne szólni neki, de így?


Ráadásul egyetemre jár. Nyilvánvalóan tanul, nincs annyi ideje, mint eddig.


Ha neked az a legfontosabb egy nőben, hogy mindig tökéletes legyen, akkor ne költözz eggyel se össze soha...

Heti két randi erejéig biztos mindenki tud tökéletes lenni, de minden nap nem.

2018. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Van valami belső tulajdonság, ami miatt szereted a barátnőd?

Vagy csak egy ember kell akivel villogatsz az utcán?

Ha csak a második, akkor szakíts vele! Jobbat érdemel nálad.

2018. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Ekkora gyökeret, nem hogy értékelnéd, ha nem akar másoknak tetszeni. Feltételezi, hogy te már megszeretted és lehet kicsit kényelmesebb, úgyis vonzódsz hozzá. Nem, ehelyett te pampogsz...az ilyenek egy uszkárt nem érdemelnek, nem hogy barátnőt.
2018. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
6%

De érdekes, hogy aki férfiként engedi el magát, arra rögtön rámondják, hogy igénytelen, holott a ruhái és ő is tiszták.

31/f

2018. jan. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek a valaszolok zomevel: ez nem igenytelenseg.

Engem ez a resz utott sziven: "Vagy legalább ha elviszem a baráti körömbe vagy ilyesmi." - te nem is azt akarod, hogy neked tetsszen, hanem hogy IRIGYKEDJENEK rad masok. Ez is milyen mar: "Sokan irigykedtek is rám, láttam a tekintetekben az utcán is irtó jó érzés volt."

2018. jan. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen tanítok majd 30 éve... hát igen feltűnő lenne egy olyan "bomba", sminkelt csinibaba, mint amit szeretsz benne.

Lassan ideje lekopnod, ő fel fog nőni, te meg nem.

2018. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem csak az "igénytelen" szó a probléma ebben a kérdésben. Először azt hittem, hogy évről-évre gyűjtögeti a kilókat magára, mert nyeregben érzi magát...de hogy smink hanyagolás, meg kinőtt pulcsik..ettől nem lesz valaki igénytelen.


Viszont. A kérdezővel valamelyest egyetértek. Amint egy nő (aki egy idő után sokat alább adott az igényeiből) nyeregben érzi magát, már elfelejt egészségesen kajálni, elfelejti mi az a füstös szem, elfelejti, hol hagyta a borotváját, a fodrásza telefonszámát kitörli a telefonjából és 10 évig ugyanazt a mackónadrágot hordja nap mint nap otthon. A palija meg arra ébred fel egy napon, hogy a nagymamája fekszik mellette.


Nemcsak megszerezni kell, hanem meg is tartani. Kva könnyű felszedni valakit, az első néhány hét, meg a rózsaszín köd nagyon üt, de az a kiábrándító valóság, hogy igenis folyamatosan meg "kell" hódítanunk egymást, a társunkat évekkel később is.


Kérdező! Ez nem igénytelenség. Óvatosan említsd meg, hogy neked változatlanul igényed van arra, hogy tetszelegjen neked. Kérdezd meg, hogy miben tudnál közreműködni? Van esetleg valami probléma a háttérben?

2018. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!