Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hihetek a párom változásában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihetek a párom változásában?

Figyelt kérdés

A páromnak előttem rengeteg futó kalandja volt,de mióta megismert,- 1,5 éve vagyunk együtt-, és állítása szerint már " lenyugodott." Mégis nyugtalanít ha egy buliban kiesik a szeme, mást nőt nézeget, barátaival részegedik le,mert tudom,hogy azok vadászgatós esték voltak anno.

Azt mondta ritkán volt szerelmes,belém az, és stabilan lát a jövőjében. Szeretnék bízni ebben,de ez a múltja mégis aggasztó. Van ilyen változás?



2018. jan. 8. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Az attol is fugg hogy a pasid milyen beallitottsagu. A legtobb ferfi egyebkent siman felremegy ha nem szerelmes,olyankor mintha kikapcsolnak naluk a korrektseg fogalmat. Viszont ha valaki tenyleg megfogja oket,akkor valoban kepesek valtozni,de mindegyik eset valtozo. Ha szeretnel irj privat uzit es mondj kicsit tobbet rola/rolatok,szivesen segitek ha tudok.:)
2018. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy aggaszt, de hülyeség agyalni ezen. Ha elég jó megfigyelő vagy, úgyis tudod mikor rohad le a f-sza egy másik nő miatt :)
2018. jan. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Én is ilyen voltam, szerelmes lettem, azt hittem megváltoztam ,ert nem érdekelt más nő.

Ahogy elhalványodott a szerelem jött elő a kaland iránti vágy, a hódítási kényszer. Ha lehetőségem van rá félrelépek. Sajnos ilyen vagyok, elég nagy az étvágyam és nem nagyon bírok parancsolni a farkamnak.

Lehet megváltozni de én nem tudtam, jól mondják, kutyából nem lesz szalonna.

2018. jan. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akinél a hűség véralkohol szint kérdése, ott ne bízzál semmiben.
2018. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!