Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy ismerkedni kezdtek veletek annak ellenére, hogy kapcsolatban voltatok? Mit tegyek? Tanács tőletek) :

Figyelt kérdés

Itt nem a paraszt leszólitásokra, facebookon ''tetszel'' tartalommal irásra gondolok.


Konktétan az történt, hogy egy rendezvényen voltunk a párommal, akivel 3,5 éve vagyunk együtt és pár baráttal. Nagyon jól éreztük magunkat, én teljesen felszabadult voltam, egész este táncoltunk, öngmagam adtam holott nagyon ritkán tudok felszabadult lenni. Arra lettem figyelmes, hogy valaki néha odaszegődik a társaságunkhoz,mivel ismert valakit a barátaink közül, majd néha-néha néz engem.

Nem is tulajdonitottam nagy figyelmet ennek...aztán másnap láttam, hogy megkeresett egy közösségi oldalon és irt is nekem, hogy milyen kis barátságos voltam, én ezt leráztam annyiban, hogy mindenkivel az voltam.

Pár nap után egy másik oldalon is megkeresett és köszönt, még nem válaszoltam...

A gond csak ott van, hogy számomra nagyon szimpatikus lett és össze vagyok zavarodva. Nagyon rég nem kaptam ilyen "bókot" úgymond és jól esik. Szégyenlem magam a gondolataim miatt, de volt hogy azon vettem észre magam, hogy gondolatban elképzelem "mi lenne ha" és hogy vele vagyok... aztán megijedek, hogy egy biztosat nem hagyhatok a bizonytalanért és a párom jó ember. A másik,ami elgondolkodtat, hogy a képeimen szinte mindig a párommal vagyok, hogy lehet, hogy ennek ellenére 'mer' kezdeményezni? Ennyire megfogtam vagy csak próbára tesz?


Számomra a megcsalás a legutolsó, legszemetebb dolog, ezért kérlek ne vádoljatok ilyesmivel,mert sosem tennék ilyet. Megijedtem a történtektől és főleg attól, amin elkezdtem gondolkodni és ebben kérek tanácsot tőletek. A párommal nem volt az a hü de nagy szerelem az elején, de nagyon megszerettem és mindketten komolyan tervezünk, az egyetlen ami gondnak mondható, hogy kevéslem az együttléteket, én sokkal többet szeretnék de neki nem ez az igénye. Annyira összezavarodtam :( 21N


2018. jan. 9. 09:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#29

Persze, ha elhanyagolva érzed magad, nem érzed hogy különösebben tetszenél a párodnak, stb, akkor persze, hogy megmozgat, ha valaki más meg figyelmes veled.

Továbbra is annyit tudok tanácsolni, hogy beszélgess a pároddal erről.

Ha így marad, akkor legközelebb megint ugyanitt fogsz tartani, amint valaki kedves veled. Aztán lehet, hogy egyszer majd borítasz mindent.

Szerintem célravezetőbb előbb megpróbálni megjavítani a dolgokat, mert ez így csak egyre rosszabb lesz.

2018. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Látjátok srácok? Ezért kell kitartóan hajtani a nőt, ha bejön nektek és mégis foglalt, mert bele lehet ültetni a fülébe a bogarat. :D Figyi, egyértelmű, hogy boldogtalan vagy a partnereddel, amolyan tedd ki, hadd hűljön típusú kapcsolat lehet ez. Van is valakid, meg nincs is. Talán csak féltél egyedül lenni, azért maradtál eddig vele, a nők sajnos ilyenek, inkább egy langyos vízben ülnek, minthogy egyedül maradjanak és tudatosan keressenek. Szerintem borítsd ki a bilit, túl fiatal vagy még ahhoz, hogy egy boldogtalan ember legyél.
2018. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Igen, flörtölt rendesen a srác, annak ellenére, hogy ott volt mellettem a kedvesem, továbbá enyhén szólva éreztettem vele, hogy leszállhat rólam.


Azt hitte, lehet esélye, aztán a prom megunta és szét szívatta - merthogy azért inkább nem verekedne, de piszkosul bökte a csőrét a manus.

2018. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ez eggyértelmű hogy valami hiányzik neked a kapcsolatotokból különben nem ábrándoznál egy kb vadidegenről.Mi lett azóta?
2022. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!