Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy ismerkedni kezdtek veletek annak ellenére, hogy kapcsolatban voltatok? Mit tegyek? Tanács tőletek) :

Figyelt kérdés

Itt nem a paraszt leszólitásokra, facebookon ''tetszel'' tartalommal irásra gondolok.


Konktétan az történt, hogy egy rendezvényen voltunk a párommal, akivel 3,5 éve vagyunk együtt és pár baráttal. Nagyon jól éreztük magunkat, én teljesen felszabadult voltam, egész este táncoltunk, öngmagam adtam holott nagyon ritkán tudok felszabadult lenni. Arra lettem figyelmes, hogy valaki néha odaszegődik a társaságunkhoz,mivel ismert valakit a barátaink közül, majd néha-néha néz engem.

Nem is tulajdonitottam nagy figyelmet ennek...aztán másnap láttam, hogy megkeresett egy közösségi oldalon és irt is nekem, hogy milyen kis barátságos voltam, én ezt leráztam annyiban, hogy mindenkivel az voltam.

Pár nap után egy másik oldalon is megkeresett és köszönt, még nem válaszoltam...

A gond csak ott van, hogy számomra nagyon szimpatikus lett és össze vagyok zavarodva. Nagyon rég nem kaptam ilyen "bókot" úgymond és jól esik. Szégyenlem magam a gondolataim miatt, de volt hogy azon vettem észre magam, hogy gondolatban elképzelem "mi lenne ha" és hogy vele vagyok... aztán megijedek, hogy egy biztosat nem hagyhatok a bizonytalanért és a párom jó ember. A másik,ami elgondolkodtat, hogy a képeimen szinte mindig a párommal vagyok, hogy lehet, hogy ennek ellenére 'mer' kezdeményezni? Ennyire megfogtam vagy csak próbára tesz?


Számomra a megcsalás a legutolsó, legszemetebb dolog, ezért kérlek ne vádoljatok ilyesmivel,mert sosem tennék ilyet. Megijedtem a történtektől és főleg attól, amin elkezdtem gondolkodni és ebben kérek tanácsot tőletek. A párommal nem volt az a hü de nagy szerelem az elején, de nagyon megszerettem és mindketten komolyan tervezünk, az egyetlen ami gondnak mondható, hogy kevéslem az együttléteket, én sokkal többet szeretnék de neki nem ez az igénye. Annyira összezavarodtam :( 21N


2018. jan. 9. 09:42
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

A másik pasit nem zavarja, hogy kapcsolatban vagy, nem akar elvenni feleségül, csak párszor gerincre vágna. Ezt vedd figyelembe, mielőtt felrúgod a mostani kapcsolatod.

Azt is vizsgáld meg, hogy amíg nem került képbe más, addig mennyire akartál kihátrálni. Amúgy is szakítás szaga van a dolognak. Ha nem tudsz így hosszú távon boldog lenni, akkor tipli van.

Utána szingliként lehet viháncolni és fogadni a bókokat. Sőt, minden mást is.

2018. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%

Pasi létemre csak én tartom patkányságnak nyomulni egy olyan nőre, aki kapcsolatban van?


Pont most volt egy ilyen helyzetem. A nő aki tetszik hónapok óta, váratlanul kezdeményezett nálam, de mivel ismerem a pasiját, összeszorított fogakkal, keserű szájízzel, de nem voltam vevő rá. Valamilyen szinten bánom, de ez nekem nem fér bele.


Nálatok ez ilyen természetes, hogy simán hagyjátok nyomulni a pasit annak ellenére, hogy kapcsolatban vagytok? Nyugtalanító! Vagy inkább talán el kéne gondolkodnotok, hogy van-e értelme ilyen langyos kapcsolatokat meleg vízben áztatni, ha ilyen könnyen ki tudnának mozdítani titeket.

2018. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb nő vagyok nálad jóval. :)


Hidd el, ez elkerülhetetlen. Mindenkivel megesik, aki hosszabb kapcsolatban él, hogy kisebb nagyobb fellángolást érez majd valaki iránt. Van ilyen. Új, izgalmas, ismeretlen. Persze, hogy csábító. Ettől még nem leszel rossz ember és nem jelenti, hogy nem szereted a barátodat.


De egy hosszútávú kapcsolat csak úgy működik, ha erőt veszel magadon, és elengeded az ilyen érzéseket. 1-2 hónap alatt maximum le is csengnek az ilyen plátói fellángolások, csak ne foglalkozz a másik fiúval. Ami annál tovább is kitart, már megkérdőjelezi a kapcsolatod értelmét, és hogy valóban a párod az, aki mellett egy életen át ki akarsz tartani?

2018. jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyik válaszadó pontosan megfogalmazta, hogy mire vágyom, arra, hogy értékeljenek, kedveskedjenek, örüljenek annak, hogy vele vagyok. Ezt már régebb is felhoztam a barátomnak, hogy több elismerésre vágyom, de azt mondta, hogy ezek magától értetődőek, hisz velem van, ezeket gondolja. Az a baj, hogy ez aztán el is tünt. Valahol meg azt olvastam, hogy az ember nem is várhatja, hogy folyton ilyen visszaigazolást kapjon. Most akkor mi az igaz?

2018. jan. 9. 10:04
 15/34 anonim ***** válasza:
69%

Szóval még azt hozzátenném, ha én nő lennék, én biztos nem lépnék ki egy ilyen gerinctelen, gátlástalan alak miatt.


De a női naivitás itt is megmutatkozik a soraidban:


"ennek ellenére 'mer' kezdeményezni? Ennyire megfogtam vagy csak próbára tesz?"



Lehet lepontozni! :)

2018. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy lánynak mindig jól esik, ha egy fiú bókol, ha látszik hogy tetszik egy fiúnak, jót tesz az egójának. Mivel te már régóta kapcsolatban vagy, ezért ezek a bókok meg rajongás alább hagyott, ez így szokott lenni. És mikor valaki elkezdi tudtodra adni, hogy tetszel neki, akkor az nagyon jól esik neked, mert régen volt már ilyen.

Egyszerűen érezd jól magad, hogy még mindig jól nézel ki, és kéoes vagy felkelteni mások figyelmét. De ne merülj bele.

Van egy párod, akit szeretsz, és akivel jól megvagytok. Ezt nem érdemes felrúgni azért, mert valaki kedves veled, úgy mint annak idején a párod. Tedd túl magad ezen, ha valóban a pároddal akarsz maradni, akkor ne foglalkozz a sráccal. Mert neked nem az a srác kell, neked csak az az érzes kell, mint amikor bókolnak, udvarolnak. Egy ilyen miatt nem lehet mindig új kapcsolatba ugrani.

Ne foglalkozz a sráccal!! Ha bókokta van szükséged, és több szexet akarsz, akkor a pároddal beszélj, mondd el neki mire van szükséged, és kezdjetek el együtt dolgozni rajta. Nem fog rögtön az első nap minden megváltozni, idő kell hozzá, ezt ne felejtsd el!

2018. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
#15 Itt nem arról van szó, hogy ki miatt lépne ki a kapcsolatból. Hanem arról, hogy ha valaki más már felkeltette az érdeklődését, az annyit jelent, hogy most nem boldog a kapcsolatban. Kérdező, ha 50 éves lennél, azt mondanám, hogy maradj a kapcsolatban, próbáljátok megjavítani, előfordulnak ilyen időszakok. De basszus, 21 éves vagy, ne akard elnyomni magadban a kaland, az új, az izgalmak iránti vágyad, mert ez később csak rosszabb lesz...
2018. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
32%
Neked van egy kapcsolatod, amiben sem szexualis nem illettek ossze, sem pedig az elet tobbi teruleten (ha nem igy lenne, akkor nem kezdenel azonnal ilyeneken gondolkozni egy satnya kis kezdemenyezesi probalkozaskor is), de valamiert megis makacsul ragaszkodsz hozza, hogy de o jo ember, meg megszeretted, meg kulonben is terveitek vannak. Erre nem lehet egy eletet alapozni. 21 eves vagy. Nem 45, a biologia orad utolso elhalo csorompoleseivel a fuledben. Nem megcsalni kell (tudom, nem akarod), vagy hogy ez opcio legyen egyaltalan, hanem elgondolkodni azon, hogy ez a helyzet mifele jelzest hozott magaval a kapcsolatodra nezve. Hogy lehet azt jelenti, hogy nem "jo helyen vagy", annak ellenere, hogy te szeretned azt hinni, hogy minden oke, hiszen nektek terveitek vannak.
2018. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

@17


Igen azt le is írtam a 12-es válaszomban:


"Vagy inkább talán el kéne gondolkodnotok, hogy van-e értelme ilyen langyos kapcsolatokat meleg vízben áztatni, ha ilyen könnyen ki tudnának mozdítani titeket."

2018. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
60%
Velem is történt hasonló. Nem vagyok rá büszke, majdnem megcsaltam a barátomat. Még időben (csók előtt) kiszálltam a buliból, de elég rosszul éreztem magam miatta. Nálunk akkor történt ez a kis gikszer, amikor nem volt rendben a kapcsolatunk. Nehéz időszakot élt a barátom, de nem nagyon beszélt nekem róla, és én csak annyit vettem észre, hogy mindig morcos, rossz kedvű, nem bókol, eltűnt a szenvedély. A másik srác meg pontosan ráérzett, mire van szükségem, és megpróbálta kihasználni a helyzetet. Végül sikerült helyrehozni az eredeti kapcsolatot. Ha gondolod, fecseghetünk privátban.
2018. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!