Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetném jóvá ha ekkorát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném jóvá ha ekkorát hibáztam? 22/L

Figyelt kérdés

Korábban már boxoltam 16 éves koromban kezdtem el, de rá 2 évre abba is hagytam. Mert váltani szerettem volna és focizni kezdtem. Tudom, ezek inkább fiús sport ágak, de engem kiskorom óta ezek érdekeltek.


Pont amikor összejöttem a barátommal akkor tájt hagytam abba a boxot, aminek ő személy szerint nagyon örült. Egyáltalán nem tetszik neki, hogy ilyen küzdő sportot választottam. Lett is volna belőle gond, de mivel fociztam azzal nem volt baj.


Viszont most megint elkezdtem boxolni. A barátomnak nem mondtam el, mert féltem a reakciótól. Szerintem ő azt hiszi, hogy az edzőteremben csakis férfiak püfölik majd a boksz zsákot,ami nem igaz. Jelenleg 21 férfi és 5 nő van akik rendszeresen jönnek az edzésekre

. Komolyan nagyon imádom ezt a sportot nagyon jól fejleszti az állóképességedet, na és nem utolsó sorban a kitartásodat és önvédelmi rátermettségedet is.

Voltam elöző évben több különböző tréningen kick-boksz, thai boksz, kempo. Idén kifejezetten női csoportba akartam menni, de nem jött össze és maradtam a régebbi helyemen.


Eddig nem voltak sérüléseim, max egy két lila folt a karomon, de amikor fociztam akkor is simán beszereztem itt ott foltokat, volt amikor a tarkómat rúgta meg az illető egy esésem közben. Szóval nem újdonság, hogy esetleg "megsérülök" most mégis úgy derült ki, hogy boxolni kezdtem ismét, hogy az edzőm ökle az arcomban csattant és nagyon durván felrepedt a szám, vérzett is. Az nap este amikor mentem az az jöttem haza, akkor nem volt szívem hazudni vagy egy teljesen más sztorival elő rukkolni és elmondtam, hogy mi történt. Teljes kiborulás, kiabálás, veszekedés. Most már végképp nem értem mi a baj, mert alig hozta szóba, magát a box témát inkább azon lovagol, hogy hazudtam neki, rosszul esik neki, megbántottam..nagyon. nagyon! Valóban hazudtam neki, de csak annyiban, hogy foci edzés helyett boxra járok egy ideje. Még szerenés is voltam, mert 15 órától kezdődött a foci és a box edzés is. Így nem kellett magyarázkodnom stb. Csak miatta nem mondtam el. Nem akartam őt megbántani soha! Nem akartam veszekedést, felesleges órákig tartó beszélgetést. Nagyon utálom amikor aggodalmas, rettentően zavart már régebben is. Senkitől sem szeretem hallani, hogy félt vagy osztja a "bölcs tanácsait". Szeretem a barátomat és én nem haragból, direktből nem beszéltem neki erről. Csak azt akartam kikerülni ami most jelenleg van. Annyira pipa rám, hogy pár napja szinte egyáltalán nem érdeklődik felőlem, haza ér, beszélgetünk felületes dolgokról, aztán elvonul és szex sem volt. Egyszer kezdeményezni próbáltam, de eltolt és azt mondta nagyon haragszik rám,nem látom, hogy belegázoltam a lelkébe? Nem tudtam, hogy ennyire...ennyire..érzékenyen reagál erre majd. Most hogyan tegyem ezt jóvá? Már beszélni se merek hozzá, mert nagyon szomorúnak dühösnek látom amikor egy légtérben tartózkodunk.


L/22 F/24



2018. jan. 10. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

1. A barátodat mi a p.csért zavarta az, hogy te boxra jársz?


2. Valóban, itt azzal van a fő gond, hogy nem mondtál neki igazat. Nem fontos, hogy miben. Ezt minden ember nehezen emészti meg. Mondd el neki ezeket, amiket itt is leírtál, meg kell, hogy értse, hogy miért is "menekültél" hazugságba.

2018. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Elsőként a túlzott konfliktuskerüléseden változtass. Ha olyan vagány csaj vagy,hogy boxolni jársz akkor legyen annyi benned,hogy felvállalid magad és értelmesen LEKKOMUNIKÁLOD,hogy mivel a párod,úgy fogadjon el,ahogy vagy.


Másrészt hazugsággal kikerülni valamit alapból a legrosszabb megoldás. Látod mi lett belőle. Legközelebb ne hazudj.


Harmadrészt,hogy válaszoljak is: ülj le vele és higgadtan,bűnbánóan magyarázd el neki,hogy féltél mit szólna és ez az oka a dolognak. A többi a párodon múlik,de érthető a reakciója. A hazugság megöli a bizalmat.

2018. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mert volt már "komolyabb" gondom amikor boxoltam. A az édes anyukám sem támogat ebben. Apa sem örül ennek az egésznek. Nem tudom ki mennyire tudja, hogy pl egyáltalán nem mindegy, hogy egy kesztyű milyen súlyú, illetve mi van alatta. A kesztyűk tömege 228 grammnál nem lehet könnyebb. Mindkét kézre bandázst kell tekerni. és ezek is maximum 2,5 méteresek, szélességük az 5,7 cm-t nem haladhatja meg. Ütni a kesztyű ütőfelületével, vagyis az elülső, párnázott részével szabad. A lábbelire és a felsőruházatra is szigorú előírások vonatkoznak, de a legnagyobb hangsúly a különböző védőfelszereléseken van. Ezek hivatottak megvédeni bennünket, de ennek ellenére előfordulnak balesetek nem is olyan kevés alkalom ez. Én kétszer voltam kórházban eszméletvesztés miatt. De mindkét alkalom során az ellenfelem rossz technikája miatt, mert szabálytalan volt és nem voltak jók az ütések. Valamint az egyik ujjam már eltört még az első fél évben amikor elkezdtem boxolni. Ezért ellenzi a barátom. De nagyon.
2018. jan. 10. 18:05
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
#3 te sem vagy teljesen százas, egészségedre. Szegény barátod.
2018. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ellenkezőleg, sosem voltam egy vagány csaj az a feltűnőjelenség. Ez adott pici önbizalmat, meg a foci és a box érdekelt mindig is. Mégis visszahúzodó lány vagyok.


Rendben, teszek még egy két próbát. DE amit írtatok azzal már próbálkoztam és nem akar megbocsájtani még. nem úgy fest.

2018. jan. 10. 18:14
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Én inkább bírkóznák veled otthon a palid helyében. Természetesen meztelenül. :D
2018. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
*bírkóznék
2018. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Nahát egy nő akinek van hobbija az agyatlan macázás helyett.

Érdekes

Azt hiszem a hiba nem a te készülékedben van.

Ti nem fogtok együtt megöregedni attól tartok.

Ez van

2018. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Ja, van hobbija, de mellé hazudozik össze vissza.


Kapd össze magad, kérdező, mert a bizalom elvesztésével halott a kapcsolatod is.

2018. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem hazudtam össze vissza. tulajdonképpen nem is hazugság volt amit csináltam. Csak nem mondtam el valamit. inkább titkolózás volt mintsem folyamatos hazugság. De egyik sem jobb ezt belátom.
2018. jan. 10. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!