Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít a párom amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a párom amikor a munkájáról mesél, úgy érzem folyton henceg, miközben én gyárban dolgozom. Van ennek jövője?

Figyelt kérdés
Neki sincs diplomája, de jó helyre sikerült bekerülnie, irodai típusú munka, magas fizetésért. Szereti amit csinál, nem is munkának fogja fel, szívesen megy reggelente, tele van ambícióval, szeretne még feljebb lépni. Én érettségivel, két haszontalan szakmával gyárakban dolgoztam mindig. A jelenlegi helyemet kimondottan utálom, annyi a feladat, hogy 6 alkatrészből összerakom a terméket, napi többszáz darabot, mindig ugyanazt a típust. Rabszolgaként kezelnek, csengőszóra lehet elhagyni a munkaállomást stb, és a fizetés csak éppen hatszámjegyű. Normálisabb munkákra nem vesznek fel, vagy kirúgnak pár nap után. (Pénzzel, és kötekedő emberekkel nem tudok bánni, csendes típus vagyok amúgy.) Úgy érzem magam mint egy rabmadár akit kalitkába zártak, miközben imádom a művészeteket, kreatív vagyok, jó a kézügyességem, de sajnos azt látom, hogy a mai világban csak a reál beállítottságú emberek boldogulnak. Nos, ezt a vívódást látja a párom is, de nem megértő. Mindennapos beszélgetés kettőnk közt: " - Hogy tellt a napod? - Háát, unalmas volt, meghallgattam az xy című hangoskönyvet, közben csináltam 500 darabot, ma megvan a norma, de annyira fáj a kezem és a vállam, én ezt már sokáig nem bírom. - Aha, képzeld én ma jól haladtam a projekttel, sűrű napom volt, folyton kerestek telefonon, ma meetinget is tartottunk, úgy tűnik jól állnak a fejlesztések. A főnök is megdícsért, a terveim elnyerték a megrendelők tetszését. Amúgy mi a vacsi?" Úgy érzem mintha szakadék lenne közöttünk, ezen a téren.
2018. jan. 11. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Szóval proli és van egy jómódú pasija, akitől irigyli a melóját és az életét?
2018. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Igen, szakadek van koztetek. O egy amibiciozus ember, te pedig egy feltekeny kolonc vagy a nyakan, aki a sajat komplexusait vetiti ki masokra, mikozben kifogasokat keres, hogy neki miert nem olyan jo mint masnak.
2018. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Ne aggodj, ra fog jonni, hogy o is inkabb olyan emberre vagyik, aki kepes kezdeni magaval valamit, a hisztike helyett.
2018. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
31%
Ez a helyzet nekem se tetszene.Ha nagyon szeretném és nem akarnám elhagyni,azt mondanám neki,hogy szeretnék mást csinálni az életben,ilyen-olyan vállalkozásötletem van,segítsen benne.Ha segítőkész lenne,az alátámasztja hogy igazi társ.DE ha lehurrogna,nem akarná hogy nekem is jó legyen,akkor egyértelműen tetszik neki hogy te dagonyázol a nagy semmiben,ő meg szárnyal.
2018. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Már nem azért, de egy ilyen gyári robot ne akarjon vállalkozást, mert csak a pénzt fogja elbukni.


Akik gyárban robotok, azok nem véletlenül azok. A most 20-40es korosztályra gondolok, nem az idősebbekre. Korábban sajnos nem voltak meg a lehetőségek mindenkinek, de manapság ez már nincs így.

2018. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Meg mi az, hogy segitsen benne a masik, vagy viszlat, lol. Persze, szoban lehet annyit mondani, hogy persze, csinald, de anyagilag tamogatni egy semmihez nem erti gyari melost, azt maximum a hulyek vallalnak be, akik alkalmasak vallalkozonak, vagy barmi masra, azok nem egy gyarban robotolnak. Ismerem ezt a tipust, hangosan sirnak, hogy de szar ez a munka, igazsagtalan a fiu, stb, minek kell papir barhova, mikor ok tok okosak, aztan ja olyan okosak, hogy a nevuket legalabb le tudjak irni hiba nelkul.
2018. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Valóban nagy szakadék van köztetek. Ha az ember sikeres szeret róla beszélni, ha az ember szereti a párját örül a sikerének. Azzal,hogy neked rossz ő nem tud mit kezdeni. Mondogathatja neked a végtelenségig, hogy sajnálja, attól te nem leszel előbbre, viszont legalább egyikőtöknek megy. Ennek örülni kéne, ha nem megy, akkor nincs jövőtök együtt. Mit vársz tőle? Hogy felmondjon vagy csinálja rosszabbul? Nyilván nem ezt várod te sem. Gyanítom magad sem tudod mit akarsz, egyszerűen csak haragszol rá emiatt és kész. Ennek így nincs értelme.
2018. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Aki nem tud örülni a párja sikereinek, annak nem való párkapcsolat. Aki meg ennyire széleskörű tudással rendelkezik mint te állítólag, de mégsem képes erre karriert építeni annak meg az élet nem való.
2018. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha nagyon kreatív lennél más munkát is találnál ez egy. Kettő, én is unnám ha folyton csak nyafogna a párom, hogy rossz helyen dolgozik. Három, örülj neki, hogy milyen jó munkája van, jól érzi ott magát. Négy, igen szakadék van köztetek, és a párod nem fogja szerintem sokáig hallgatni, hogy panaszkodosz. Oké, biztos oka van, hogy nem tudsz más helyre elmenni, vagy más tényezők hátráltatnak, de ne várd el, hogy a barátod sajnáljon egész nap. Sajnálod te magad eléggé . Ha fordítva lenne, mennyire lennél megértő?
2018. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Milyen szép kis társ vagy hallod, az ég óvjon tőled bárkit. Tudod ahelyett, hogy a nagy frusztráltságodban irigykednél a párodra, te is kezdhetnél valamit a nyomorult életeddel, tanulhatnál vagy fejlődhetnél. Ja, hogy ahhoz lusta vagy? Akkor hisztizz csak neki, lehetőleg minden alkalommal, amikor örül valaminek és sikerélménye van, attól legalább hamar kinyílik a szeme és páros lábbal fog kirúgni.. , pont, ahogy megérdemelnéd.
2018. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!