Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kint dolgozom németországba.2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kint dolgozom németországba.2 éve vagyok nős. Szeretem nagyon a feleségem. De nem bízzok benne olyan érzésem van mintha csalna. Mit tegyek. Segítsetek? Kőszönöm.

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2017. márc. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Akkor esélyes, hogy én járok a párodhoz. Ezek a nők, eléggél el vannak ám hanyagolva. Mondjuk, az is igaz, minden barátom aki kint dolgozik, kint is tart barátnőt.
2017. márc. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első, hogy nézz mélyen a szemébe, és kérdezd meg. Még nagyon gyakorlott hazudozóknak is megrebben a tekintetük, ha egy ilyen kérdésre hazugsággal kell válaszolniuk.

Ha biztosra akarsz menni, bérelj föl egy magándetektívet. Nem olcsó, de egy hét alatt kideríti.

2017. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy jó a kinti pénz, de amíg te ott, ő itt addig vagy sínylődik, vagy megoldja. Melyik a jobb? Egyik se. A sínylődés kevésbé látványos.


Plusz vedd hozzá, hogy ennyi idős már többet nem lesz. A legszebb éveiben magányoskodik mert ez van.

2017. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Intelligens lehetsz, ha ilyen kérdést kiírsz, na meg az a helyesírás.....
2017. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feleséged otthon él Magyarországon?


Én már 2 éve dolgoztam kint mikor kiderült hogy megcsal...

Mit tudsz tenni? Attól függ mit akarsz...

Figyelmen kívül hagyod , vagy elkezdesz kutakodni telefonban , számítógépben esetleges beszélgetések, előzmények üzenetek után.

Én utóbbit tettem, aztán bebizonyosodott a dolog majd elváltam.

2017. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem is értem. Akik távkapcsolatban élnek, azok mégis mit várnak?

Vagy együtt kéne kimenni, vagy együtt itthon maradni. Ez van, mindent nem lehet.

2017. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!