Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ennyire különböző időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire különböző időben akarunk gyerekeket, akkor felesleges együtt maradni?

Figyelt kérdés

Én 29 éves vagyok és kb 2-3 év múlva már jó lenne, ha jönne az első gyerek. Aztán még az elsőn kívül másik 2-3 simán, mert annyit szeretnék, mindig annyit képzeltem el. Az anyagi fedezet megvan rá.


A barátnőm 24 éves, ő meg nem akar gyereket saját maga 30 éves koráig és akkor is majd csak maximum kettőt. Így felesleges együtt maradni, igaz? Ha ennyire nem egyformák a vágyaink ilyen alap dolgokban.


Másfél éve vagyunk együtt, fél éve együtt élünk.


2018. jan. 11. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Engedd el, talal majd mast, aki nem nezi tenyeszkancanak.
2018. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a barátnődet, te tudod, mennyire lenne hajlandó kompromisszumot kötni ebben a kérdésben. És te mennyire lennél hajlandó?
2018. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem maradtam együtt az akkori barátommal, ebben a témában nem lehet kompromisszumra jutni. Majdnem 5 évembe került mire rájöttem.

N27

2018. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Meglep hogy férfi létedre te akarsz jobban gyereket. Egy férfi 40 évesen is lehet apa, na meg kettő hova nem elég. Baratnőd valóban jobbat érdemelne.

25/F

2018. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
felesleges,nem kérdés.
2018. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Én olyan 21 éves koromig el sem tudtam képzelni, hogy 30 éves korom előtt szüljek. Most 23 évesen úgy érzem, hogy amint olyan a környezetem, szívesen szülnék a páromnak.

Egyébként nekem eléggé sok minden történt másfél-két év alatt, most teljesen másik férfival járok.

A társadalom azt sugallja, hogy 24 évesen még fiatal gyereket szülni. Azt írod 2-3 év. Akkor 27. Még az fiatal Ha nekem 27 éves koromra összejönne, amit szeretnék(egyetem),akkor benne lennék. Viszont ezek a dolgok képlékenyek. Egy gyerek mindent megváltoztat. Ez valóban félelmetes. A gyerekedet feltétel nélkül szereted, hiszen mégiscsak a tied, ez is rémisztő.

Beszéljétek át együtt az okokat, hogy ki miért szeretné akkor a gyereket amikor.

Egyébként milyen a kapcsolat?

Azt is vedd figyelembe, hogy egy kapcsolatot tuti gyászolsz egy ideig, szakítás utáni depi, ilyenek. Utána pedig keresni kell egy új lányt, megismerni, stb, simán lehet, hogy 2-3 év múlva még csak egy 1-2 hónapos kapcsolatod lesz, abba meg nem szülünk gyereket. Oké, nem ez az elsődleges, csak úgy mondom.

Ráadásul most 24 éves, még fiatal, nem érzi magát öregnek, elég öregnek egy gyerekhez. Lehet, hogy 2-3 év alatt ő is változik annyit, hogy gyerekre vágyjon.

2018. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg jobb lenne szétmenni. Mert ha most még nem is, de hamarosan ez egyre nagyobb szakadék lesz köztetek.

Sajnos a női testet nagyon megviseli 1 terhesség is, nemhogy több és általában a 3-4 gyereket vállaló nők háztartásbeliek lesznek, ennyi gyerek egész embert kíván. Lehet, hogy a barátnőd viszont gyerek után még szeretne dolgozni, nem "csak" anyuka lenni. Beszéljetek ezekről a dolgokról azért még mielőtt a szakítás mellett döntötök.

2018. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, változhat ez, -de te se bízol benne, ha jól látom.

Szóval nem olyan nagy kitérő ez a másfél év, ne sajnáld otthagyni.

2018. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!