Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek volt szerintetek igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt szerintetek igaza?

Figyelt kérdés

Párommal, 2 éve vagyunk együtt. Az èn libidóm mindig is magas volt, napi 3-4szer is akarom a szexet. Az elején még ő is így volt, de mostanra már jó, ha havi négyszer van...Gondolhatjátok mit élek át..hosszú idő óta ma lett volna lehetőségünk,direkt ki is csíptem magam. Amikor találkoztunk, sem akaródzott neki a dolog, de vacsora után rávette magát. Az agyban annak ellenére hogy keves szex van, nagyon jo..mindig tudja mit kell csinálni. Annyira jó volt, úgy élveztem, aztán 4 perc után fogta magát, lemászott rólan, hogy akkor mehetek csinàlni a dolgom...azt hittem sirva fakadok, komolyan mondom..rettenetes volt..aztan meg en voltam a hibas amièrt megharagudtam rá, mert hogy ő akkor látta rajtam, hogy nem akarok szexelni..

Kerlek legalább ti mondjátok, hogu most az egyszer nem èn rontottam el a dolgokat


2018. jan. 11. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem te,abszolút,de hogy nem illetek össze az biztos,és hogy ilyenek minek vannak eggyütt és miért kinozzák egymást,rejtély,és gyerekes.
2018. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem te rontottad el a dolgokat.
2018. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
ilyennel eggyütt? nemis érdekli te mit szeretnél,egy önzö alak.
2018. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ki a fiú és ki a lány?
2018. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kapcsolatban vannak problémák, ezért nem akar szexelni veled. Tuti nem szipiszupi a kapcsolat, ha ilyen a szexuális életetek.

Ülj le vele megbeszélni, hogy ez van, ez rossz. Annak, hogy nem kíván téged, nem az az oka, hogy nincs libidója, ennek lelki okai vannak.

2018. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Fish1 ***** válasza:
Az gondot okozhat alapból, hogy ennyire eltér az igényetek. De valami oka van annak, hogy ennyire lecsökkent az étvágya. Nem lehet, hogy úgy érzi, hogy erőlteted azt, hogy minél többet legyetek együtt és ezáltal nyomás alatt érzi magát? A viselkedéséből nekem az jön le, mintha csak kényszerből csinálná, hogy ne nyaggasd egy ideig.
2018. jan. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De minden jól működik kozottunk, a szex is. Az egyetlen ember, akivel spriccelősen is el tudok élvezni, tenyleg nagyon jo az àgyban, meg minden màs teruleten kijövünk és imádjuk egymást. Viszont itt mindig azt mondja a nagy libidóm miatt, hogy csak arra kellek neki, meg csak a szexétt vagyok vele együtt és ez őt fusztrálja és nem tudom mit tehetnék
2018. jan. 12. 06:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Keress egy normális embert akivel passzolnak az igényeitek és elfogad úgy ahogy vagy. Ezt teheted.
2018. jan. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mondd el neki, hogy mit szeretsz benne, aminek semmi köze a szexhez

Ha nem görcsösen akarsz majd vele minden áron szexelni, akkor valószínűleg javul a helyzet.

2018. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fish1 ***** válasza:

Pedig akkor ez a gáz, hogy emiatt nyomás alatt érzi magát. Hisz le is írtad. Ez igazából abból a szempontból nem meglepő, hogy az ilyen különbségek előbb-utóbb kiütköznek valahogy. Vagy visszább veszel, vagy ő megy bele többször a dologba (amit a jelek szerint nem akar), vagy továbbra is így megy a dolog, egyre nagyobb szakadékot okozva ezzel kettőtök közt.

Nálad egyébként mindig ez napi 2-3 alkalom volt a normális, vagy korábban máshogy volt?

2018. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!