Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom furcsán viselkedik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom furcsán viselkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt.Az utolsó két évben “romlott”meg a viszonyunk együttlét téren.A párom egyáltalán nem kíván,legalábbis szerintem,van hogy havonta egy alkalommal vagyunk úgy együtt.Többször beszélgettünk erről,ideig óráig javulás is volt.Nincs senkije ez 1000%.

Még az zavar ha együtt vagyunk,az együtt létek kb 5 percig tartanak,ami nekem konkrétan kevés.Mikor anno heti 2-3-szor is együtt voltunk akkor sem volt hosszabb.Mi lehet az oka ennek?



2018. jan. 11. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Ezt nem hiszem el...:D Kamuzol kérdező vagy szívtál valamit?
2018. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bár kamuznék....
2018. jan. 11. 22:14
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy csak megszokásból van veled és addig nem mer más fele lépni, amíg nem lép ki ebből a kapcsolatból, de nem mer kilépni, mert erős a ragaszkodás. Nálam is ugyanez volt, tapasztalat.


23N

2018. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
a válassz rádunt azért se kiván annyit,a másik érthetetlen,megmagyarázhatatlan hogy minek vannak eggyütt olyanok akiknek nemjó a szex és miért kinozzák egymást,mikor nem illenek össze.ez már vhol beteges:D
2018. jan. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A legszomorúbb ebben hogy családot,házat,és közös jövőt tervezünk.Én szeretem,és próbálok/próbáltam a problémát javítani,sokszor úgy nézett ki ő is tenni akar az ellen hogy ne legyen ez gond,mert sokszor beszélgettünk erről.De mostanra úgy érzem felesleges volt minden próbálkozás.El vagyok keseredve mert szeretem
2018. jan. 11. 22:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha csak te próbálkozol az kevés, ehhez mind a ketten kellenétek. Valószínű, hogy ellaposodtak a dolgok. Abból amit írtál az együttlét hosszán nem biztos, hogy tudtok változtatni, de szerinted mennyire lenne vevő egy két izgalmas újdonságra szex terén? Nem nagy dolgokra gondolok, csak valami plusz amit még nem csináltatok, hátha visszahozza a kedvét
2018. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
közös jövőt? ez vicc? 5 percessel? mit szerettél meg benne? nemis érdekli neked mi,hogy jó,naivka.
2018. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy naiv vagyok,de én szeretnék hinni abban és tenni azért hogy ami elromlik azt nem eldobni hanem megjavítani kell.Ezért is kértem segítséget,tanácsot
2018. jan. 11. 22:34
 9/18 anonim ***** válasza:

Ennek mindig lelki okai vannak. Valami nem oké a kapcsolatban. Nem jó a szex, nem jó a kapcsolat. Ezen lehet javítani, dolgozni. Az egy dolog, hogy nem kíván. Miért nem? Mi történt? Mi zavarja? Valami biztosan.

Szánjatok rá egy csomó időt és beszéljétek át. Mert tuti, hogy ez mélyen gyökerezik. Ezeket meg lehet oldani valahogyan. Ha ügyesek vagytok, a kapcsolat megmentésével, ha nem, akkor sajnos anélkül. De mivel két éve ott a gond, ezért nehéz lesz előrángatnotok a szőnyeg alól.Remélem, hogy sikerül.

2018. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Megorobalok megint beszélni vele,mert nekem ez fontos.És köszönöm hogy nem ítélkeztek felettem,mert nem jókedvemből tettem fel a kérdést.Nagyon kétségbe vagyok esve.Remélem a beszélgetés segít majd ezen megint.
2018. jan. 11. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!