Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nővérem barátja furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővérem barátja furcsán viselkedik, vagy csak én komplikálom túl?

Figyelt kérdés

A nővérem fél évvel ezelőtt ismerkedett meg egy sráccal, aki egy szomszédos településen lakik, de a mi városunkban dolgozik.


Na most, amióta megismerkedtek, a srác egy héten 3-4 teljes napot nálunk tölt, általában a hétvégéket is (még együtt lakok a nővéremmel és a szüleimmel), ott is alszik nálunk. És állandóan nálunk vannak, nem mennek sehova sem kirándulni, bulizni, vagy csak legalább sétálni. A srác egyedül lakik egy albérletben, de fél év alatt még egyszer sem vitte el oda nővéremet, sőt, a városba sem, ahol lakik, nem mentek el együtt még egyszer sem (Szüleit, húgait, barátait sem mutatta még be nővéremnek.) Még azt sem mondhatnám, hogy kettesben vannak nővérem szobájában, mert állandóan a nappaliban vagy az udvaron gépeznek, vagy csak úgy elüldögélnek.


A srác kb. kéthetente eljár a haverjaival bulizni, moziba, de nővéremet sehova sem viszi. Ez csak nekem fura? Elvileg egy albérletben lakik, ahol simán lehetne kettesben a nővéremmel, de fél év alatt még csak el sem vitte, miközben Ő szinte már folyton nálunk van? De ha arra a környékre nem is viszi (esetleg volt barátnők miatt fél, ez csak tipp?), akkor is elmehetnének más helyekre, de a mi városunkban lévő programokra sem akar menni a srác! Mi a véleményetek?



2017. júl. 31. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem viszi sehová a nővéredet valószínűleg azért lehet, mert nincs igénye rá. Nekem kicsit úgy tűnik a helyzet, hogy a srác eléggé kényelmes típus és az, hogy ott van nálatok az neki anyagi szempontból és kényelmi szempontból is jobban megéri mintha otthon lennének kettesben mondjuk. De úgy tűnik ez nővérednek is megfelel mert különben nem lenne vele.
2017. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fura, ha egyedül él albérletben, simán lakhatnának ott a nővéreddel kettesben is. Az is fura, hogy nem járnak el... Bár vannak ilyen párok, csak idővel ez még unalmasabb lesz.
2017. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet várná otthon a nővéredet egy másik barátnő.
2017. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hallottál már az introvertált emberekről?


Nekem is folyton mondja anyám, hogy mi sosem megyünk sehova a barátommal - pedig sétálni rendszeresen járunk, nagyobb rendezvényre/enni/ilyesmik havonta. Egyszerűen nem igényeljük ezt a sok bulit meg jövés-menést. :)


Van ilyen, és egyáltalán nem válik unalmassá a dolog. Számomra inkább az lenne teher, ha nem pihenhetnék úgymond hétvégén, hanem még akkor is pörögnöm kellene.


21/L

2017. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleg gyanus. Szerintem a novered csak ilyen masodik baratno neki.
2017. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hallottam az introvertált emberekről, nem is lenne fura a sztori, de a srác a barátaival eljár, csak nővéremmel nem mer szinte kimozdulni sem a házból (csak a mi rokonainkhoz jön el néha).
2017. júl. 31. 13:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Fura. Introvertált ember vagyok, mégis igényelem a közös programokat a párommal. Nem is feltétlen emberek közé, meg bulizni... De kirándulni, vagy bármit, csak kimozdulni kettesben, igenis igényelem. Ráérünk majd 60 év múlva otthon ücsörögni. Ha ennyi idő után sem vitt volna haza, akkor elég gyanús lenne. De nővéred is furcsa, hogy ez nem zavarja, vagy nem is kíváncsi. Nekem nem felelne meg így.
2017. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a srác vagy egy lusta dög vagy van még egy nője.

Én biztos nem üldögélnék állandóan a jövendő anyósék házában.

Legalább rendesen meghúzni elvihetné a nővéred az albijába:)

2017. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!