Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezhetném finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezhetném finoman a barátnőmnek, hogy ne szolizzon többé, mert egyre rondább tőle?

Figyelt kérdés

Mindenképpen finoman, mert nem érdemli meg, hogy beletiporjak a női érzetében, amúgy sem valami stabil az önbizalma.

Szóval mikor megismertem, gyönyörű hófehér porcelán bőre volt, olyan, mint a selyem... Gyönyörű szép amúgy is. Engem a bőrszín sosem érdekelt, azonban egy ideje elkezdett szolizni, nagyon barna már, de egyre jobban ráncosodik, kezdenek emiatt elveszni a baba vonásai és a bőre sem olyan selymes már... Engem ez nagyon zavar, mert pont az tetszett benne (külsőleg), hogy egy kis porcelánbaba volt... Mit tanácsoltok? F36 (barátnőm 26 éves)


2018. jan. 12. 13:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Remélem, nem akkor veszi észre, mikor már kinéz 30 évesnek...
2018. jan. 12. 14:03
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon fehér bőrű vagyok. Olyan fél évig nekem is volt egy szolizós időszakom, szerettem volna magamnak egy minimális színt.

Aztán egy fényképen megláttam magam, hogy a zöld szem/szőke haj mellé mennyire hülyén néztem ki (nem voltam durván barna) de akkor vettem észre, hogy ez nem az a szép enyhén napbarnított hatás, hanem olyan "égetett".

Sajnos nekem is magamnak kellett rájönnöm, más nem tudta volna nekem megmondani, de azóta megszerettem a bőröm és mindenféle napvédőkkel vigyázok is rá, már az első áprilisi napsugaraknál is. Remélem a te barátnőd is hamarosan észhez tér!

27/N

2018. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%

Nekem az a velemenyem, hogy ne finomkodj vele. Probaltad, nem hasznalt. Viztos lehetsz benne, hogy a baratnok nem finomkodtak es az osszes kis pszichologiai trukkot bevetettek, hogy nyomast gyakoroljanak ra. Ha kicsi az onbizalma, vagyis manipulalhato akkor plane egy eros kezre van szuksege.


Tudom, hogy nem tetszik neked ez a lehetoseg. Ugy beszelsz a baratnodrol, mint egy torekeny kismadarrol, akit legszivesebben a tenyeredbe zarnal es ovnad mindentol. Biztos romantikus alkat lehetsz es nehezedre esik "kemenynek" lenni, szerintem megis eljott ennek az ideje.


Nem kell nagyon megvaltoznod, eleg ha a dolgokat egyszeruen ugy mondod ki, ahogyan gondolod. Pl eddig igy beszeltel vele: "Dragam, a borod elveszitette a kezdeti puhasagat. Nekem jobban tetszett az eredeti borszined" Ezentul viszont ami a sziveden a szadon: "Kicsim, kerges a borod. Rancos vagy. Regen egy finom kisasszony voltal, most meg ugy nezel ki mint egy proli. Miert teszed ezt magaddal?" Stb. Neha az embernek szuksege van egy sokkra, hogy eszhez terjen.


Persze a baratnok ezt is ellened fogjak hasznalni, ugy vigyazz! Legyel oszinte, hatarozott, de melle adj mindig szeretetet is, amit a baratnoktol ugysem fog kapni. Ok csak bologatnak, uszitanak, azt mondjak amit hallani akar, nem azt, amire szuksege van.


A szolarium rendkivul karos es semmi hasznosat nem csinal. A kozhiedelemmel ellentetben NEM termel d vitamint. Haziorvos fel tud irni tablettat, par szaz forint egesz telre, na annak van ertelme. Meg a tejnek meg a dionak, de hat azzal nem lehet vaganykodni a barinoknek.


A baratnodnek amugy nem a szoli a legnagyobb problemaja, csak ugy szolok. Nagyon befolyasolhato szegeny, valahogy probald meg ot erlelni.

2018. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
"lollypop93" Köszönöm szépen, ez lesz. Remélem, hogy nem lesz nagy sértődés... Kérdeztem már amúgy, meddig akar szolizni, de azt mondta, hogy várandósan már nem fog (babát tervezünk), de én azért szeretném a szépsége érdekében, ha előbb abbamaradna ez.
2018. jan. 12. 14:15
 15/22 anonim ***** válasza:
42%

El kell hogy keseritselek: nagy sertodes lesz, de ki kell tartanod.


Azert vagyok ennyire magabiztos a kemenyseget illetoen, mert en is voltam ilyen helyzetben, mint a baratnod. A reszletekkel nem untatlak, ugyhogy csak roviden: nagyon lefogytam, mert elhanyagoltam magam, 45 kilo voltam. A baratom nagyon turelmes volt, de latta hogy egyaltalan nem kuzdok a hizasert, csak szomorkodok meg irigykedek, meg persze vele veszekszem. A vegen mar nem birta a feszultseget es olyanokat mondott, hogy ugy nezek ki mint egy holokauszt tulelo, nincs noies formam, minden ruha log rajtam. Korites nelkul egyenesen a szemembe. Persze osszevesztunk, kiabaltam, durcaztam, de belul tudtam, hogy igaza van, foleg hogy mindig hozzatette csak a regi alakomat szerezzem vissza, nem Beyoncera vagyik. Aztan elindult a valtozas, tartosan atleptem a buvos 50 kg-ot es azota allandoan dicser, hogy formas a fenekem, kezd homokora alakom lenni a regi ropi helyett, kerekedik a mellem stb. Szoval nem gonosz elnyomo volt, hanem mar o sem birta idegekkel es honapok mentek el a kedveskedessel eredmeny nelkul. Szar idoszak volt de tuleltuk. En jol erzem magam a boromben es rajta is latom, hogy felfal a szemevel. :) Tarts ki, szuksege van rad a baratnodnek. A szeretteink nelkul nehez valtoztatni a rossz szokasainkon.

2018. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Picit azért is tartok ettől, mert még sosem veszekedtünk (ilyen-olyan dolgom miatt durci volt részéről, de az azért más)... Azt nem gondolom, hogy ettől elveszítem, csak féltem ilyen egyenesen belegyalogolni, dehát ha tényleg ez kell... Köszönöm, rendes vagy nagyon! :)
2018. jan. 12. 14:38
 17/22 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező,az neked hol értelmes,ha valakit 26 évesen így be lehet etetni minden hülyeséggel?Mert egy 18 éves csaj még hagyján,na de egy élete negyedén túl levő nő?

Mivel nem megyek a nyájjal igen,értelmesebb vagyok.

2018. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Harmincas, negyvenes (44 feletti nőket illetően nincs tapasztalatom;)) több diplomás, havi 7 számjegyű fizetéssel rendelkező nők hiúságára is képesek úgy hatni barátok/barátnők vagy akár a média, hogy teljes idiótaságokat képesek csinálni a külsejüket illetően (szerencsésebbek csak a külsejüket). Nem hinném, hogy ez az agyi képesség fokmérője lenne - befolyásolhatóságé inkább. Plusz - mint mondtam is-, az én párom nem rendelkezik valami stabil önbizalommal... Azt pedig nem fogom szó nélkül hagyni sem online, sem offline, hogy valaki olyanokat mondjon, hogy csak a külseje, ami megfogott, ami magához láncol, mert egyszerűen bődületes hazugság. Azt gondolom, evidens, ha valamilyen módon felhozom a külsejét, akkor a arról beszélek, nem arról, hogy hogyan vezeti a háztartást, hogy hogyan főz, esetleg az iskolai végzettségéről... Ami nem azt jelenti, hogy nincs vagy nem érdekel, csak nem vág témába. Így is túl sokat lett emlegetve, holott tárgyhoz nem tartozik. Kicsit többet kellene kimozdulni pár embernek... Ez meg rám nem tartozik persze. :)
2018. jan. 12. 15:30
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdező,erre szokták mondani,hogy az intelligencia nem papírfüggő.
2018. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
:) Tudtam, hogy ezt írod. Na de a kérdés megoldva, ez a lényeg.
2018. jan. 12. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!