Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezhetném finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezhetném finoman a barátnőmnek, hogy ne szolizzon többé, mert egyre rondább tőle?

Figyelt kérdés

Mindenképpen finoman, mert nem érdemli meg, hogy beletiporjak a női érzetében, amúgy sem valami stabil az önbizalma.

Szóval mikor megismertem, gyönyörű hófehér porcelán bőre volt, olyan, mint a selyem... Gyönyörű szép amúgy is. Engem a bőrszín sosem érdekelt, azonban egy ideje elkezdett szolizni, nagyon barna már, de egyre jobban ráncosodik, kezdenek emiatt elveszni a baba vonásai és a bőre sem olyan selymes már... Engem ez nagyon zavar, mert pont az tetszett benne (külsőleg), hogy egy kis porcelánbaba volt... Mit tanácsoltok? F36 (barátnőm 26 éves)


2018. jan. 12. 13:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
90%

Pont ma fejtette ki valami kis egyetemista csaj mellettem, hogy milyen betegesen nèznek ki a fehér bőrű nők.


Van az a réteg, akinek a barna bőr a szépségideál, én eléggé kerülöm őket. Ha a barátnőd ilyen befolyásolható, nem tudsz mit tenni, max kiszakítod a romboló közegből, de az alapprobléma nem fog megváltozni, lehet legközelebb elkapja az ezo hullám, utána meg eheted a paleo ételeket vele.


Az alapprobléma a befolyásolhatósága, ezen pedig nem fogsz tudni változtatni.


Ki fog nevetni az általad gyűjtött tényekkel, arra világíts rá, hogy kezd ennek a szokásnak a rabjává válni, túl fontos szerepet tölt be az életében. Ha értelmes, észre fogja venni. Ha nem.. hát, az mindent elárul a választásodról.

2018. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
83%

Előveszed a régi képeket és elmondod neki, hogy bár most is tetszik neked, de fehér bőrrel sokkal szebb volt. Valahogy így.


Én mondjuk évente 2x járok szoliba (akkor is nyár előtt, hogy ne égjek le nyaralás alatt), de ha a párom azt mondaná, hogy neki nem tetszik ha úgy nézek ki, mint ha most szabadultam volna a gettóból, akkor nem mennék többet, mert végig gondolnám, hogy lehet igaza van és jót akar.

2018. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!