Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljak normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MR.X. kérdése:

Hogyan csináljak normális kompromisszumot? Tanács esetleg?

Figyelt kérdés

20 évesen, 3 éve vagyok együtt egy 38 éves nővel.

Szeretjük egymást, csak sokszor olyanért szíd le ami szerintem hülyeség. Ma kisegítettem egy barátomat, hogy be tudjon menni boltba kajáért. Erre már írja az sms-t, hogy csavarogsz, haverozol, stb...Annyi volt, hogy a tőlünk kb. 100 méterre lévő Peny-ig elkísértem, és jöttem is haza. És ezért egyből hatalmas lebah$zás.


De amikor a Ő és a barátnője tőlem kértek segítséget, hogy segítsek abban, hogy a 250EFt-al amivel neki (a barátnőm barátnőjének) tartoznak, valahogy megtérüljön. Beszélgetés helyett 6 emberrel kellett verekednem...És amikor ezt felhozom csak nevet, meg ez a dolgod meg stb. A kérdést ide is kiírom: Hogyan lehetne így "békét" kötni, hogy ne legyek csesztetve legalább az apró dolgok miatt!


2018. jan. 12. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha inkább az anyád akarna lenni. Sztem jobb lenne pattannod.
2018. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugye te is érzed, hogy ebben a kapcsolatban gyerekként vagy kezelve? Nem vesz komolyan. Ha hosszú távon tervezel, állj egy kicsit a sarkadra. 20 éves vagy, felnőtt, ne hagyd már, hogy leszidjon, mint egy kisgyereket.
2018. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!