Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom csúnyán beszélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csúnyán beszélt velem. Már nem szeret?

Figyelt kérdés

Nagyon kiborultam. Reggel összevesztünk a párommal.

Az egész úgy kezdődött, hogy felébredtünk, és közölte, hogy ő ma a haverjaival AKAR találkozni úgy, hogy én is ott vagyok. Mondom jó, megbeszéljük majd(kora reggel volt). 10 perc múlva megint megismételte, mondom jó csak ébredjünk fel és megbeszéljük. Utána már közölte, hogy Ő MA FOG velük találkozni. (alapból az volt megbeszélve, hogy ma együtt elmegyünk valahova). Ez nekem rosszul esett, erre elkezdett velem c súnyán beszélni, hogy én mit p*csogok, meg ne bőgjek, meg iszonyat nagy gyerek vagyok, amiért elkezdtem sírni(nem tudtam abba hagyni, ha valaki felemelei a hangját, sírok). Kimentem a szobából, mire visszajöttem (az ajtóban álltam és nem vett észre), annyit hallottam, hogy a haverjaival beszélt telefonon, és annyit mondott, hogy ha a barátnőm nem lesz itt majd megbeszéljük. Számon kértem, erre rám förmedt, majd közölte, hogy döntsem el, hogy vele akarom-e tölteni az estét, vagy sem, mert ha nem, ő megy el valahova.

Tegnap este még boldogan bújtunk egymáshoz, egy nap alatt mégis mi történhetett? Ilyen sose volt még, és csak kiabál velem és csúnya dolgokat mond rám, hogy én önző vagyok meg ilyenek, és mindent rám fog.


2018. jan. 13. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ne telepedj rá. Ne sajátítsd ki. Van rajtad kívül is élete, a baráti köre. Ne legyél önző, mert megszívod.
2018. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a párodnak... Utálom az olyan nőket, akiknek soha semmi nem jó. Nehogy már ne mehessen el a barátaival, örülj, hogy hívott téged is legalább. Meg kéne már tanulni a hisztit meg a sírást nem fegyverként használni. Az egész kapcsolat annyira gyerekes.
2018. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy gyerekes vagy, de attól még nem beszélhet így veled. Ne hagyd, hogy a fejedre nőjjön.
2018. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy nem mehet, de mi alig töltünk együtt időt. Szerdán egész nap velük volt, velem meg péntek este találkozott olyan 21 körül. Sose szabom meg, és írtam is, hogy megbeszéljük csak ébredjünk fel, mire elkezdett velem így beszélni. Nyilván reggel 8-kor még nem az van a fejemben amikor kinyitom a szemem, hogy aznap mit főzök, hova megyek, stb.
2018. jan. 13. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért vagy vele?

Eléggé elhidegült, igen.

2018. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval az volt, hogy megbeszéltétek, hogy másnap együtt lesztek, aztán ő reggel benyögte, hogy a haverjaival is legyetek közösen.


Szerintem ő nem akarta veled tölteni annyira azt a másnapot, csak nem vetted észre, aztán este gondolkozott, és gondolta, hogy kiáll magáért, és nem hagyja magát lebeszélni, ezért mondta, hogy akar.


Aztán ideges lett, mert mikor végre kiállt magáért, te elkezdtél sírni és megint elbizonytalanítottad.


Szerintem hagyd haverozni, de kérd meg, hogy legközelebb előre szóljon, mert akkor te is úgy tervezel.

2018. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!