Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ellenőrizget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ellenőrizget a barátom?

Figyelt kérdés
Felszolgálóként az az pincérként dolgozom. Van pár törzs vendégünk és az egyik férfinak már többször is én vettem fel a rendelését. Így az évek alatt már egy haveri nagyon laza haveri viszonyt ápolok vele. Tegeződünk, tudom a nevét, pár dolgot róla és stb. Tehát ismerem valamennyire. Egyik nap munkából mentem haza amikor találkoztam vele és nem ment be az étterembe kajálni. Egy rövid párbeszéd után megbeszéltük, hogy elmegyünk hamburgerezni valahova. Nem randi volt, ezt ő is tudta. Én a barátaimról, páromról, de főleg a melós dolgokról meséltem neki. Ő szintén és így is nagyon laza a kapcsolatunk, utána haza mentem. Elmondtam, mindent a páromnak amit itt nektek is. Kb le se sz__a, mert tudta, hogy semmit nem kell túl lihegni, bízhat bennem, stb. Azt hittem, hogy bízik bennem és nem zavarja egyáltalán a dolog. Rosszul tettem talán, mert magamból indultam ki és ilyen konkrétan nem kérdeztem rá, hogy baj-e hogy találkoztam valakivel ( mert amúgy ez még nem gond szerintem) aztán pont azon a héten (itt már furáltam a dolgot) bejött a barátom csak "látogatóba" a munkaidőm egy 20 perc múlva lejárt és este 8óra után már nem is volt sok vendégünk így nem kellett tovább bennt maradnom. Furáltam, hogy megjelent, mert nem hívott, nem dobott smst...pedig szokott. Aztán azóta 3x is benézett hozzám és ezen a héten 2x hívott munka időben. Persze előfordul, hogy máskor is szokott ( vagy én őt) de akkor fontos dolog miatt. Most viszont piszlicsáré dolgok miatt keresett amiről kb semmit nem is beszéltünk. Inkább mintha csak ellenőrzött volna?? Előtte is beszokott jönni a melóhelyemre, főleg mert együtt megyünk utána valahova vagy egyenesen haza kocsival. De áh..nekem ez így nem tetszik! Velem van a baj és paranoid vagyok vagy tényleg nem bízik bennem? Mégis mi a fenéét gondol rólam? Nem voltam még ilyen vagy ehhez hasonló helyzetben pedig másfél éve együtt vagyunk. De szerintetek ilyenkor erre kérdezzen rá az ember, hogy miért viselkedik így? Mert én úgy érzem mintha ellenőrizni szeretne. Viszont ha tévedek akkor meg megbántom és én jövök ki belőle rosszul. Nem akarom, hogy rezegjen a léc.

2018. jan. 13. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
hát normális esetben egy nő nem megy el egy másik pasival jó hogy féltékeny
2018. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
53%
Szerintem csak imád a srác és retteg, hogy elveszít! Nem sok ilyen fiú van, becsüld meg. Egy férfi sosem csinál ok nélkül semmit, biztosan akar tőled valamit a másik. Örülj, hogy a barátod ennyire azt akarja, hogy vele maradj. Lehet kicsit furcsa neked, vagy nem esik jól, de cserébe lojális és szerető lesz (szerintem).
2018. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem azért zavar, hogy "ellenőriz", mert nekem ez rosszul esik ( amúgy így van) inkább azért nehéz ez számomra, mert nincs miért aggódnia!!! Én őszinte voltam vele, nem láttam akkor az arcán, hogy zavarná, hogy találkoztam egy ismerőssel. Semmi jelét nem mutatta, ha akkor mondja akkor azonnal megtudjuk beszélni a problémát és nem kell bizalmatlannak lennie, de főleg nem kellene saját magának ezzel nehézséget okozni.
2018. jan. 13. 20:39
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem várj egy kicsit, még elég friss azért ez a szituáció. Nem feltétlen direktbe ellenőriz, csak a másik srácba lát egyfajta "veszélyt" és így próbálja bebiztosítani magát. Lehet az is megfordul a fejében, hogy azért mentél el más sráccal (haveri szinten) hamburgerezni, mert nem törődik veled eleget és így most "pótolja".

Úgy gondolom ennyi miatt még felesleges bármit a szemére hánynod valószínűleg ha elfelejti ezt az esetet, eltelik némi idő el fog múlni részéről ez a "túlkompenzálás".

Ha esetleg rosszabbodna a helyzet, akkor kellene elbeszélgetned vele. De ez csak az én véleményem, mint külső szemlélő...


N

2018. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Miert kellene biznia benned? Lazan elmesz elso hivasra randizni egy masik faszival. Hogy te minek tartod, az egy dolog, meg hogy minek hiszi szerinted a pasas, az meg megint egy masik. Megalaztad a parodat, pedig elvileg szereted. Vagy megsem?
2018. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Szóval, ez egy sokkal idősebb férfi. Hány évesek vagytok? Szerinted ok nélkül hívott el? Nem csoda, hogy a párod kibukott, ő átlát ezen.
2018. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Persze, hogy szeretem a barátomat!!! Nem szerettem volna megalázni senki előtt. És nem gondoltam, hogy zavarni fogja, hiszen amikor el meséltem neki akkor nem csinált belőle ügyet, ment tovább a kommunikáció másról.

A férfi annyi idős mint a barátom. 8 évvel idősebb nálam ahogy a barátom is. Nem randi volt, direkt szerettem volna hangsúlyozni, hogy már ismerem ezt az embert kb 4 éve lassan csak ilyen haveri a viszonyunk. Nekem pl van más haverom is akikkel kb ilyen kapcsolatot ápolok pedig valamelyik sráccal egy suliba- osztályba jártam régen. De van férfi kollégám akiket pont ugyan úgy kezelek ahogy az összes többi férfit. Tehát max haveri szintig mehet a dolog. Barátaim csak nők vannak. Barátnőim.

2018. jan. 13. 21:17
 8/20 anonim ***** válasza:
27%

Férfiként mondom, hogy nekem is rosszul esett volna a dolog. Ha elmondod, hogy éppen a jóskapistával voltál dumálni és hamburgerezni és jót dumáltatok.

És persze mentél az első szóra,

Nem randi, csak baráti alapon. Persze... figyu, szerinted akivel hamburgerezni voltál csak barátkozni akar? :) Ne nevettess...

Igenis megalázó volt, és gáz amit csináltál.

2018. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, de én a ferfi osztalytarsakat, ferfi kollegakat egeszen maskepp kezelem, mint egy vendegeket, aki csak bejart. Kollegakkal, osztalytarsakkal min.6-7 orakat egyutt vagyok fullba, mig az a vendeg max 1 orat van bent es fel orat beszelhetsz vele... Nem akarom tulkomplikalni, de lathatod, h ez egesz mas... Raadasul nekem mar az nem tetszene, ha a parom kettesben menne valahova kajalni egy kolleganojevel, nem meg egy kvazi idegennel... megertem azert a parodat. Szerintem szepen kezeli, h nem tesz szemrehanyast, hanem csendben van... Masik, h en tuti elotte irtam volna a paromnak h elhivtak kajalni, de nem randi, mit gondol errol? Lehet elmagyarazta volna h egy ferfi nem mindig “csak baratban” gondolkodik. Nekem volt olyan vendegem, akibol tenyleg havert neztem ki, majd egyszer meglattam a telefonjaba h netrol kepeket huzogatott le rolam maganak.... Ugyh ne bizz senkiben, mert esetleg aztan az lesz beszelve h le is fekudtetek...
2018. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sosem csalnám meg a barátomat. Egyáltalán nincs szükségem másra és nem érdekel mint "FÉRFI" senki más, csak a barátom. Nem idegen, már sokat beszéltem vele így összevéve az évek alatt. Kb olyan mint egy haver. És a kajálás sem úgy volt, hogy elhívott randizni. Csak mondta, hogy kajálni szeretne nem tartok.e vele és én vetettem fel, hogy valami gyors kaját együnk és elmentünk mecibe. Voltam már randizni ( amikor nem volt senkim ) és tudom, hogy mi egy randi és nem randi között a különbség. Ez a férfi soha nem közeledett felém. Hozzá kell tennem nem is az esetem, de éppen ezért nem is érdekel, hogy hogy néz ki, mert ez nem lényeges hiszen csak egy ismerős, haver. Úgy gondoltam ha őszinte leszek és elmondom hol voltam nem lesz baj és semmi gond!


Köszönöm, de engedélyt nem fogok kérni a barátomtól hogy hova mehetek és kivel :) mindent elmondok neki (megcsalni nem csaltam, csalnám meg) ha nem bízik bennem akkor azt meg mondja el. De ne ellenőrizgessen, mert azzal főleg magának okoz nehézséget. vicces lett volna. " Szia kicsim, elmehetek egy vendéggel..tudod aki évek óta hozzánk jár stb stb és megennénk valamit, megengeded?" Ez katasztrófa lett volna.

2018. jan. 13. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!