Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Most komolyan baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most komolyan baj, hogyha a nő nem követi a divatot?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat megszoktak szólni azért,hogy öltözködöm nem szeretem a korosztályom öltözködési stílusát követni.Nem hordok szakadt nadrágokat falatnyi kis nadrágokat mini szoknyát és egyéb ruhadarabokat mint ahogy a mostani lányok többsége.Nincsen kint semmim nem szeretem mutogatni magamat.Sokkal inkább szeretek ilyen ruhákba járni.

[link]

Mert én ilyen ruhákban érzem jól magamat és nem a mutogatós tegyünk ki mindent ruhába és ezért megszólnak szerintetek gáz az ilyen szett és tényleg meg kell szólni mert nem olyan mint a más lányoké?



2017. nov. 30. 16:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
75%
ez a ruha nagyon cuki
2017. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
93%
Ez pont olyan, mint más lányoké :)
2017. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
38%

Elfogadnad, ha anyukad olyanokat hordana mint Te?


Amugy a kepen levo lany tok csinos es a ruhajaval sincs semmi baj.

2017. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
78%
otthonra max. Máshova röhej
2017. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%
Na hát ez pont ugyan az a tömeg mikiegeres melegítő, amit minden nap látok minimum 1-2 csajon.
2017. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Nem olyan mint más lányoké. Mert az én korosztályomból sok lány ilyet hord.

[link]

2017. nov. 30. 16:19
 7/48 A kérdező kommentje:
Én nem látok minden második emberen.
2017. nov. 30. 16:19
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem baj, sőt. Bár a belinkelt ruhában aligha tudnék egy felnőtt nőt komolyan venni.
2017. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
45%

Meg hat azert egy ilyen ruha, csak cuki lanyoknak all jol.


Ha viszont valaki "Ursula" (ursus=medve), akkor ne akarjon ilyet hordani meg ha fiatal, akkor sem.

2017. nov. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez tipikus tömeglány ruha :DDD Ez egy időben hatalmas divat volt, most is... Szóval nem vagy különb :) Ráadásul én ezektől a mesefigurás ruháktól, felsőktől a falra futok. Döntsétek el, h hány évesek vagytok...
2017. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!