Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavart volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavart volna egy ilyen nő aki nem akad le a párotokról?

Figyelt kérdés

A barátommal készültünk az estére,mert a barátainkat vártuk. Az egyiküknek születésnapja volt és nálunk tartottuk meg,mert a többiek albérletben vannak,nekünk viszont saját lakásunk van már és eleve nagyobb,tágasabb nincsenek lakótársak és bunkó szomszédok valamint mi is kultúráltan tudtunk viselkedni. Megtörtént a szülinapozás,iszogatás,beszélgetés és ajándékozás. A barátomnak jelen volt egy haverja aki hozta a barátnőjét. Érdekesen telt az este,mert a csaj nem a pasiját bámulta inkább az én páromat stírőlte. Nem foglalkoztam vele,sőt még mosolyogtam is a dolgon,mert végülis nézni szabad! De aztán a csaj bement a konyhánkba amikor a párom is oda tartott. Először nem is figyeltem fel rájuk. A barátnőm kopogtatta meg a vàllamat,hogy nézzem mit csinálnak a konyhában. A nő elkezdett vele beszélgetni. Végig vigyorgott rá mint a tejbetök ami nem is lett volna probléma,de aztán amikor visszajöttek és a párom hozta az innivalókat amikor leakart ülni mellém az a csaj gyors ledobta magát mellém. Ismertem,de bevallom még most sem tudom a nevét. Pedig nem először láttam. A lényeg,hogy a nő elmondta,hogy a párommal megbeszélte,hogy elmennek színházba. Ő a barátjával és menjek én is. Szóval 4-ben mennénk. De miért? Mondom ennek így semmi értelme. Mondtam neki,hogy felőlem menjetek én nem szeretnék. Utána el is mentem,nekem hányingerem van attól a nőtől. Szerintem csak a párom közelében akart volna lenni. Elmentem más társaságát keresni nem mintha hű de sokan lettünk volna. 21 ember volt jelen velünk együtt. Később ez a fruska megint a páromhoz ment, és beszélgetés közben megérintette néha a karját. Minek? Ez valami létfontosságú dolog? Csak így tud kommunikálni a nő? Senki más társaságát nem kereste a nő csak a páromét. Nem vagyok féltékeny típus. Több lány is volt nálunk. Volt akit szintén csak kicsit ismerek, a párom baráti köréből jöttek. Látom,hogy jóban van velük, a csajok oda mennek beszélgetni vele stb nem zavar egyáltalán! De ez a nő gázos volt nekem. Nem akartam jelenetet rendezni,de amikor már az egyik srác barátom szólt,hogy na miért duzzogok és mutattam neki,hogy nézzen 'oda' akkor ő is egyetértett velem és kinevette a nőt. Láthatóan nagyon oda volt a barátomért. Nekem több se kellett fogtam magamat és elmentem. A barátaimtól elköszöntem. A párom annyira nem figyelt rám,hogy nem láttam amikor elmentem. Jóléreztem aztán magamat. Elmentem a szüleimhez. Náluk aludtam,jól telt eddig minden. És nem érdekel ami történt. Le lehet csapni a kezemről a barátomat. Menjen el színházba meg hadja,hogy szét follyon előtte a csaj. Hívott a barátom 18374738284 nem tudom hányszor. Kaptam tőle 37474291748283 üzenetet. Nem válaszoltam neki semmire sem. Telefonon vissza hívtam,hogy a szüleimnél töltöm a hétvégét majd találkozunk,nem volt időm elköszönni,mert a csajjal dumálgatott. Oh hát rögtönt ment a kétségbeesett magyarázkodás, de kinyomtam. Tegnap egyàltalán nem figyelt rám, csak a csajjal volt elfoglalva. Akkor most se érdekeljem szerintem!

Kicsit lelkiismeretfurdalásom van. Lehet,hogy túl reagáltam? Vagy ez titeket is zavart volna? Mondani nem fogom neki,hogy szüntesse meg a nővel a kapcsolatot. Mert nem kéne! Ha a nő nem nyomulna rá. Én imádom a csajokat, a barátaimat az ő ismerőseit is. De eleve erről a nőröl pont nem tudtam kb semmit és tényleg nem kopott le a páromról.


2018. jan. 14. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Zavart volna igen, de nem durciztam volna be ennyire. Mondjuk az én párom elég hamar lerázta volna a csajt, kicsit furán jön ez így ki. 26/N
2018. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is zavart volna, bár én sem vagyok féltékeny típus. És a barátod hogy viselkedett a nővel? Én a helyedben azért megbeszélném vele, hogy most akkor ez mi is volt. Leírás alapján a csaj "mászott rá", azért is lenne lényeges, hogy hogy láttad, a barátodnak tetszik ez a helyzet vagy próbált azért távolságtartóan viselkedni a lánnyal. Beszélj a barátoddal, az írásodból látszik, hogy nagyon szereted, és ő is sokszor keresett, ne lökd el magadtól.
2018. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Jól tetted! Majd gondolkodik egy kicsit a pasid, hogy ha legközelebb az orrod előtt flörtöl mással, akkor annak következményei lesznek.

Azért nem jó, ha túltolod a hisztit, mert könnyen veheti úgy, hogy ez részedről most szakítás. Nagy kegyesen bocsáss meg neki. ;)

De azért érezze, hogy ezt melletted nem kéne legközelebb eljátszania.

2018. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát... Férfi ként a legjobban az ilyen hisztit nem szeretem, odamentél volna hozzá, szóltál volna neki, hogy ez nem tetszik es kész. Ez meg hogy milliószor hiv meg üzenetet küld és fel se veszed direkt az meg a legrosszabb női "taktika". Egyenes beszéd és kész ;) Ja és néma gyereknek az anyja... Igazad is van meg nem is :)
2018. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nőként mondom. Régen én is így kezeltem volna a helyzetet, DE! Miért is te mentél el a SAJÁT LAKÁSOTOKBÓL?! Tudod mekkora löketett adtál a csajnak, h a lakásodból eltudott üldözni? Egy erős nőt kellett volna mutatnod. Miért nem mentél oda a beszélgetésükkor? Vagy húztad volna félre a párodat, h beszélni akarsz vele és megmondod a barátodnak, h ha a csaj nem fog “viselkedni”, akkor tünhet az otthonotokból. Ezt már csak büszkeségből sem szabadott volna elviselned, h az OTTHONODBAN ilyeneket művel!
2018. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is kicsit túlzásba vitted a hisztit,és ezt nőként mondom.Már akkor oda kellett volna menned a pasidhoz,félrehívni,és elmondani neki,hogy figyelj,ez az egész engem rohadtul zavar,vagy befejezitek,vagy hagyj engem békén.Ha megint keres,vedd fel,mondd el neki higgadtan,amit érzel,aztán béküljetek ki azzal a kikötéssel,hogy többé nem aláz meg téged nyilvános flörttel.Te pedig próbáld érettebben kezelni az ilyen helyzeteket,mert lehet még hasonló!
2018. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha engem kérdezel, nem kezelted megfelôen a szituációt....finoman szólva....ennél rosszabb már csak az lehetett volna, hogy mielôtt elmész otthonról megtéped a csajt, a pasidat tökön rúgod,magadat felgyújtod és égô ruhával az ablakban hisztérikusan kiabálsz a kezeiddel kalimpálva ( bocs, élénk a fantáziám:)...de a többi stimmel.

Most nem megyek bele, hogy hol hibáztál és hogy hogyan kellett volna viselkedned, mert az túl hosszú lenne. Csak egy tanács: Mások viselkedését ilyen szituációban nem tudod befolyásolni, csak a sajátodat. Ezért legközelebb légy ügyesebb es szerintem ne bûntesd a barátod olyan miatt, amit nem követett el.

2018. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

5. Vagyok.


Ha a párod olyan mint az enyém, akkor le se esett neki, h a csaj bármit is akart volna tőle, csak akkor érti meg ha kerek-perec valaki megmondja. A barátod meg gondolom halálra izgulta magát, h amíg nem jelentkeztél, h mi történt veled.... Amikor elmentél, legalább egy sms-t írhattál volna, h hol vagy. Ennyi lelkibékét mindenki megérdemel. Ha a szüleidhez nem tudsz menni, akkor hova mész? Vagy akkor jelenetet rendezel? Nem az a megoldás h rögtön futsz haza anyucihoz, apucihoz panaszkodni meg duzzogni. Ha már felnőttek vagytok ès felnőtt kapcsolatnak tartod, akkor tanuld meg úgy is kezelni, mert ez így nagyon gyerekes!

2018. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem semmi ez a nő.


Engem is nagyon zavart volna, de hátha a barátod rájön, hogy hibázott és veled kellett volna törődnie, itt kicsit azért ő is hibás. Velem volt hasonló, ugyancsak kisebb baráti körben amig én épp nem voltam a párom mellett rögtön megkörnyékezte, ült mellé stb. Egyszer meg is kérdezte, hogy nem isznak meg valamit? (ott helyben volt a pia, csak hogy épp ketten menejek s töltsenek egymásnak :)) a párom meg egy határozott NEM-el le is zárta az egészet.


Ha úgy látod, hogy párod megbánta, mindenképp ér annyit, hogy megbeszéljétek és hátha tanul a hibájából.

2018. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem mertem volna oda menni hozzájuk. Nem tudom mit mondhattam volna. Meg körülöttem is mindig volt valaki és másokkal beszélgettem. Közben figyeltem őket.

A barátom hogy kezelte? Hm. Nem tudom mivel nem hallottam semmit. De nem mosolygott,nem is ért hozzá a nőhöz. Hála az istennek ő nem kezdte el a karját simogatni. Csak állt és beszélgetett vele. De elég sokat. Gyerekek komolyan nem is ez a baj! Nem akarok féltékeny libának tűnni. Csomó nő ismerőse van és nem zavar,nem érdekelt volna ha valakivel beszélget. De az a nő nyomult rá. A szüleimnek nem mondtam el semmit. Azért én mentem el,mert a többieket nem küldhettem el. Azzal jelenetet rendeztem volna. Nem dobtam neki smst. Igazatok van,kellett volna. Viszont úgy is túl elfoglalt volt a barátom. Értitek? Minek zavartam volna meg amikor rám sem hederített,annyira elvarázsolta a csaj,hogy észre se vette,hogy elmentem. Hívni is kb az elmenetem után fél órával keresett csak.

2018. jan. 14. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!