Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavart volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavart volna egy ilyen nő aki nem akad le a párotokról?

Figyelt kérdés

A barátommal készültünk az estére,mert a barátainkat vártuk. Az egyiküknek születésnapja volt és nálunk tartottuk meg,mert a többiek albérletben vannak,nekünk viszont saját lakásunk van már és eleve nagyobb,tágasabb nincsenek lakótársak és bunkó szomszédok valamint mi is kultúráltan tudtunk viselkedni. Megtörtént a szülinapozás,iszogatás,beszélgetés és ajándékozás. A barátomnak jelen volt egy haverja aki hozta a barátnőjét. Érdekesen telt az este,mert a csaj nem a pasiját bámulta inkább az én páromat stírőlte. Nem foglalkoztam vele,sőt még mosolyogtam is a dolgon,mert végülis nézni szabad! De aztán a csaj bement a konyhánkba amikor a párom is oda tartott. Először nem is figyeltem fel rájuk. A barátnőm kopogtatta meg a vàllamat,hogy nézzem mit csinálnak a konyhában. A nő elkezdett vele beszélgetni. Végig vigyorgott rá mint a tejbetök ami nem is lett volna probléma,de aztán amikor visszajöttek és a párom hozta az innivalókat amikor leakart ülni mellém az a csaj gyors ledobta magát mellém. Ismertem,de bevallom még most sem tudom a nevét. Pedig nem először láttam. A lényeg,hogy a nő elmondta,hogy a párommal megbeszélte,hogy elmennek színházba. Ő a barátjával és menjek én is. Szóval 4-ben mennénk. De miért? Mondom ennek így semmi értelme. Mondtam neki,hogy felőlem menjetek én nem szeretnék. Utána el is mentem,nekem hányingerem van attól a nőtől. Szerintem csak a párom közelében akart volna lenni. Elmentem más társaságát keresni nem mintha hű de sokan lettünk volna. 21 ember volt jelen velünk együtt. Később ez a fruska megint a páromhoz ment, és beszélgetés közben megérintette néha a karját. Minek? Ez valami létfontosságú dolog? Csak így tud kommunikálni a nő? Senki más társaságát nem kereste a nő csak a páromét. Nem vagyok féltékeny típus. Több lány is volt nálunk. Volt akit szintén csak kicsit ismerek, a párom baráti köréből jöttek. Látom,hogy jóban van velük, a csajok oda mennek beszélgetni vele stb nem zavar egyáltalán! De ez a nő gázos volt nekem. Nem akartam jelenetet rendezni,de amikor már az egyik srác barátom szólt,hogy na miért duzzogok és mutattam neki,hogy nézzen 'oda' akkor ő is egyetértett velem és kinevette a nőt. Láthatóan nagyon oda volt a barátomért. Nekem több se kellett fogtam magamat és elmentem. A barátaimtól elköszöntem. A párom annyira nem figyelt rám,hogy nem láttam amikor elmentem. Jóléreztem aztán magamat. Elmentem a szüleimhez. Náluk aludtam,jól telt eddig minden. És nem érdekel ami történt. Le lehet csapni a kezemről a barátomat. Menjen el színházba meg hadja,hogy szét follyon előtte a csaj. Hívott a barátom 18374738284 nem tudom hányszor. Kaptam tőle 37474291748283 üzenetet. Nem válaszoltam neki semmire sem. Telefonon vissza hívtam,hogy a szüleimnél töltöm a hétvégét majd találkozunk,nem volt időm elköszönni,mert a csajjal dumálgatott. Oh hát rögtönt ment a kétségbeesett magyarázkodás, de kinyomtam. Tegnap egyàltalán nem figyelt rám, csak a csajjal volt elfoglalva. Akkor most se érdekeljem szerintem!

Kicsit lelkiismeretfurdalásom van. Lehet,hogy túl reagáltam? Vagy ez titeket is zavart volna? Mondani nem fogom neki,hogy szüntesse meg a nővel a kapcsolatot. Mert nem kéne! Ha a nő nem nyomulna rá. Én imádom a csajokat, a barátaimat az ő ismerőseit is. De eleve erről a nőröl pont nem tudtam kb semmit és tényleg nem kopott le a páromról.


2018. jan. 14. 11:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nincsmit megbocsájtanom neki. Nem haragszom már rá. De én még egy olyan helyre ahol ez a cafka is ott van. Soha! És a hétvégén nem megyek már haza. Tegnap este jól érezte magát nélkülem akkor ezután is így lesz.


Amúgy bocsi,hogy most válaszoltam nektek. :)

2018. jan. 14. 16:38
 12/19 anonim ***** válasza:
Te tudod... Akkor hisztizz :) Egy erős nő csendben taktikázik, minthogy duzzog és kimutatja a sérelmét. Jaj, miért nem tudtál eljönni? Mert beszéltek hozzád. Annyit mondasz az illetőnek, h egy pillanatra bocsásson meg, azonnal jössz, majd oda mész a párodhoz, elnézést kérsz a zavarásért (csak h te tűnj az okosnak) és félrehívod a párodat. Ilyen egyszerű!
2018. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Legközelebb másképp cselekszem. De ezt mondjuk nem tartanám helyesnek. Mégis mit kellett volna mondanom a barátomnak,ha félrehívom? Nem tilthatom meg neki,hogy kivel beszélgessen. És ahhoz sem lett volna jogom,hogy szóljak neki,hogy zavar az a nő! Mert nem vagyok a párom fönőke. Nem egy rabszolgát szeretek. Hm. Itt semmi sem lett volna jó megoldás szerintem. :)
2018. jan. 14. 18:15
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem letolni kellett volna, csak elbeszélgetni veled, h : “Figyeld, szerintem túl közvetlen a lány és csak gondoltam, h szólok, mert rajtam kívül màr másnak is feltünt. Persze beszélgessetek nyugodtan, de gondoltam, h ezt elmondom, h nem szimpatizálok a lány viselkedésével”
2018. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi értem :) Nekem fordított esetben rosszul esne, vagyis felkapnám a vizet azért rendesen és szerintem sokan mások is ha ezt így mondaná a másik. Attól féltem, hogy ő is inkább zabos lesz ha ezt jelzem neki valamilyen formában. Elvégre semmilyen szinten nincs beleszólásom ebbe. Nem csalt meg és nem gondolom most sem, hogy flörtöltek. Nekem nem is a barátommal hanem elsősorban a nővel volt gondom.
2018. jan. 14. 18:25
 16/19 anonim ***** válasza:
A tálaláson sok múlik. Nyilván más ha azt mondja, h figyeld nem szeretném h beszélj vele, vagy úgy h gyanús a lány szándéka. Volt olyan pasim, aki egyből kiakadt valamilyen szitun, h azt se tudtam, h mit rontottam el, és van a párom, aki beszélget velem, normálisan elmondja, h esetleg valami rosszul esett neki :)
2018. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

Én ilyen szituban odamegyek és átkarolom a férjemet, aztán pedig szép lassan magamra irányítom valahogy a figyelmét. Aztán kicsit hozzábújok és látványosan flörtölgetek vele. Ezzel a nyomulós csajok általában felfogják, hogy köszi, de stabil a kapcsolatunk, lehet lekopni :D Akkor viszont a csaj nyerne ha bedurciznék. Nem vagyok a hiszti híve.

Szerintem legközelebb ezt próbáld meg te is és ne hagyd őket kettesben (szedd össze minden tökösséged :D)

2018. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%
Kissé hisztis picha benyomását kelted. Eltűnsz, aztán nem válaszolsz az üzenetekre? Ez olyan szánalmas manipulálás. Nem lett volna egyszerűbb akkor odamenni a párodhoz, hogy figyi, nyomul a csaj, mit csinálsz? Vagy ez a fajta egyenes kommunikáció csak felénk dívik, értelmes embereknél?
2018. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 omba ***** válasza:
47%

#10, "Nem akarok féltékeny libának tűnni." -hát ez nem sikerült.

Kicsit zavaros vagy, miféle "legközelebbről" beszélsz,ha már egyszer szakítottál vele - igaz csak magadban.

Lerázhatta volna a nőt, bár házigazdaként az sem túl udvarias dolog, de a te reakciód az elég gáz.

Azért te sem tulajlonlod a párodat.

2018. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!