Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem áll ki soha mellettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll ki soha mellettem?

Figyelt kérdés
Nem hazudtam soha mindig bozonygatnom kell neki ,ha olyan szituban vagyunk hogy ki kell állni mellettem mondja h felnött nő vagy kiálsz magadért illetve minek álljak ki melletted?:(mit tegyek jo ez igy?
2018. jan. 14. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Akkor most legyen már egy szerepcsere. Én írom ki ezt a kérdést és te vagy a válaszoló. Ennyi alapján lenne halvány lila fogalmad is arról hogy miért lehet?
2018. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért igy irtam mert bármiről legyen szó vitában bármi...
2018. jan. 14. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg azért írtam így, mert ez te kapcsolatod, mi nem ismerjük, még csak elindulni se tudunk mert nincs mi alapján.
2018. jan. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom, már vége, Hála Istennek...

ha a postással volt vitám, akkor is úgy indult, hogy valszeg én csináltam, gondoltam, mondtam valamit rosszul.

2018. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!