Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem szeretem a csokiskarikát, nem érti meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőm 25 éves, én 30 vagyok.

Szereti csinálni análisan, én meg nem. Egyszerűen nem áll fel, ha arra gondolok hogy (paraszt nyelven) sz*rba dugdosom lelankad. Nekem gusztustalan és kész.

A kérdés inkább úgy szól, hogy hogy magyarázzam el neki úgy, hogy ne bántsam meg?

Állandóan sértődik és veszekedik mindenen... ezen is fog, látom előre.


2018. jan. 14. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
... én meg azt hittem sütiről lesz szó....
2018. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Pfff hát ha nem tudjátok ezt (sem) normálisan megbeszélni, akkor nem sokat adok ennek a kapcsolatnak.
2018. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezt máshogy nem lehet. Ha finomkodsz, nem érti meg, és jön a "naaaaaaa".
2018. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Kölcsönös örömszerzésről szól a szex. Ha neked ez nem fér bele, akkor ne csináld. Kommunikáció. De ha ennyire félsz a "párodtól", akkor hagyd a francba az egész kapcsolatot.
2018. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Veszel egy doboz csokis-karikát, mondjuk pilóta kekszet (hagyományos) és megmondod neki kerek perec, hogy ez az ami nyami, amit ő akar az meg nyomi, kérnéd ezt tiszteletben tartani.
2018. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Mondd neki, hogy te csak úgy szereted popsiba, ha utána bekapják.
2018. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Heart of Darkness ***** válasza:
89%
Én is azt hittem, hogy sütiről lesz szó. :(
2018. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nem illetek össze. Van ilyen.
2018. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Milyen érdekes, ha a nő nem akarná az anált, mindenki biztatná, hogy majd megszokja, a pasiért tegye meg, máshol fogja keresni...
2018. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%

Csokis karika mmm... Mármint a rendes :D

A lényeg, hogy beszéld meg vele. Mondd neki, hogy ha neki nem tetszene, te se erőltetnéd, és legyen megértő. Ha neked ez már nem fér bele, és nem enged belőle, akkor is állj ki magadért, még ha veszekedés is lesz belőle.

2018. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!