Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A párommal már 2 éve vagyunk együtt,csak hétvégén találkozunk és akkor is általában szar kedve van.Találkozunk és nem látszik rajta hogy örülne vagy valami,savanyú arcot vág.Ha valami baja van azt sosem mondja meg inkább duzzog magába és nem szól hozzám.Ha bármi baja van mindig azt érezteti,mintha az én hibám lenne és akkor "megbüntet" mert nem szól hozzám.így érzem.Mindig megkérdezem kedvesem mi a baja és ül a széken és bámul maga elé,mintha tudomást se venne rólam.A nap nagy részében a telefonját nyomkodja Candy Crushol. Ha próbálom vele megbeszélni mi zavar akkor egyből azt mondja,hogy igen mert én tökéletes vagyok és mindig csak benne látom a hibát és onnantól kezdve újra duzzogás.Aztán persze én érezzem magam rosszul..

Azt mondta azért nyomkodja mert akkor kizárja a világot meg a problémáit és ő így kapcsolódik ki. Nem az zavar ,hogy időnként nyomkodja hanem az hogy állandóan.

Szinte alig csókol meg,alig szeretget.. Úgy érzem a telefonjába szerelmes már,nem belém. Olyan néha,mint akinek nincs kedve élni.Próbálom szeretgetni őt,ölelgetni de sokszor elutasító. Pl: hagyjam mert fáj a feje. Ha már nem akarja ezt a kapcsolatot akkor nyugodtan megmondhatná. A kaját az ágyba kell neki vinni,ha nem viszem akkor megint durci.



2018. jan. 16. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet valahol "büntetni akar", hogy csak ilyen ritkán tudtok találkozni?


Vagy pedig tényleg nem kell neki ez a kapcsolat, csak nem meri kimondani.


Akár mi is az ok, szerintem ideje vele leülnöd, hogy ez így neked nagyon nem jó és esetleg egy kicsit menjetek külön, hátha megérzi mit veszít el azzal, hogy a telefonjába menekül...

2018. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talált egy cselédet, neki így tök kényelmes. Nem hiszem, hogy különösebben szeretne.
2018. jan. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem barátnőt akar hanem szolgálólányt.
2018. jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy egy ilyen alakkal együtt?
2018. jan. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kihasznál Téged, szerintem gondolkodj el azon, hogy hosszútávon milyen ha csak Te teszel érte.
2018. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha említem neki hogy jó lenne ha összeköltöznénk,mert többet lennénk együtt stb

kiakad,egyből mondja hogy miből stb,mintha valami felháborítót mondtam volna.

2018. jan. 16. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne szívasd magad vele!
2018. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem lehet, hogy egy kicsit sokat kritizálod? Nagyon önbizalom romboló, ha folyton csak a hibáit akarod megbeszélni. Gondold végig, Neked hogy esne, ha azt csinálná a barátod veled, amit te vele? Állandóan cseszegeted, mit nem csinál jól, és csodálkozol, hogy a játékba menekül meg nem akar veled szerelmeskedni? Én azt javaslom, hogy igenis kérj bocsánatot, amiért folyton becsmérled. És többet ne tedd. A pozitív tulajdonságait tedd szóvá. Bármilyen hihetetlen, a férfiaknak is szükségük van a megerősítésre. Meglátod, rá sem fogsz ismerni. Olyan lesz, mintha kicserélték volna.
2018. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már rég kivágtam volna, ha ilyen párom lenne...
2018. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez érzelmi zsarolás, amit csinál. Ő azt akarja hogy rosszul érezd magad konkrétan. Ahogy kivettem, te vagy a lány, ő meg a hapsi. És azért tudom hogy direkt bántani akar, hogy ez kifejezetten női trükk. Valami nem jó neki, szerintem még önmagával sem beszéli meg a dolgot, így talán ő sem tudja hogy miért csinálja. De ő generálja a feszkót azok alapján amit leírtál. Így szerintem semmi értelme még ritka találkozóknak sem. Én azt mondanám neki a legközelebbi együtt töltött hétvégén, hogy -Figyelj, most itt vagyok beszéljük meg, figyelek rád. Csak azzal tudok mit kezdeni, amit kimondasz. Amit nem mondasz ki, azzal nem.- Aztán mondd el neki, te hogyan érzel vele és ezzel kapcsolatban, de arra figyelj, hogy ne azt mondd hogy ő milyen, meg ő mit csinál, hanem hogy te hogyan érzed magad tőle. Ha nem hajlandó kommunikálni, mondd meg neki, hogy rendben, gondolja át mit szeretne, és mit nem szeretne, és ha készen áll, akkor nyitott vagy arra hogy megbeszéljétek. De addig nincs értelme ezeknek a találkozóknak.

És mint nő a nőnek mondom neked, szerintem mindenki megérdemli a szeretgetést és a szívből jövő csókokat, ne érd be olyannal aki ezt nem tudja/ nem akarja megadni.

2018. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!