Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban vagyok 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok 3 éve segitseget szeretnék kérni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kérem szépen csak olyan emberek irjanak akik segitőkész válaszokat tudnak adni. 2,5 éve párkapcsolatban vagyok a páromnak van egy élettársa és 1 közös gyerekük. Együtt él az élettársával 7 éve 3 éves a kisfiuk. Azt mondja a párom,hogy azért nem hadja el az élettársát a gyerek miatt. Laktunk már együtt akkor hazudott az élettársának,hogy szállon dolgozik. Most hetente kb 1-2 napot találkozunk. Nem tudom,hogy mit csináljak
2018. jan. 16. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha jó így akkor semmit. Ha nem akkor adj neki egy hónapot, hogy döntsön.
2018. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Ő nem a párod, hanem a szeretőd. Jobban mondva te vagy neki a szeretője, de nyilván semmibe vesz.
2018. jan. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Jól értem, hogy három éve szerető vagy csupán?! Mert ebből a leírásból ez szűrődik ki, és az, hogy ő nagyon nem akar ezen változtatni, gondolom kényelmes neki.
2018. jan. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kellene tennem 😔
2018. jan. 17. 00:12
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

A gyerek csak kifogás, neki ez így jó. Gondolom nem fogsz addig várni amíg a gyerek 18 éves nem lesz. Ha pedig együtt él az élettársával és közös gyerekükkel akkor ott sem csak mint lakótársak vannak együtt.

Legjobb amit tehetsz, hogy vagy elfogadod a jelenlegi helyzetet vagy kilépsz.

2018. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Plusz most van neki egy olyan nő az életébe aki csak anyagi kötelék azt mondja. Magyarul 3 nőt tart egyszerre. Tudom,hogy ki kellene szállnom ebből de ki akartam szállni es sirt öngyilkos akart lenni. Lelkileg hatott rám.
2018. jan. 17. 00:15
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha a kérdés nem kamu akkor ismét itt egy érett, normális férfi akiért úgy odavagytok, most mit lehet erre mondani?
2018. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Fish1 ***** válasza:
100%

Hát ez gáz. Össze se jöttem volna vele ilyen körülmények között.

Azt meg el ne hidd, hogy öngyilkos lesz, ez az érzelmi zsarolás legalja, ezzel akar maga mellett tartani, mert neki ez happy, hogy egy halom nője van egyszerre.

2018. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Öngyilkos egy 3 éves gyerek mellett? Szerintem az érveléséből akkor vedd ki nyugodtan vagy a gyereket vagy az öngyilkosságot. Bárcsak büntetés az ilyen és ehhez hasonló játszmákat. Undorító.

31/f

2018. jan. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ohh anyám! Ennyi szerencsètlen nőt egy rakáson!

Ha te csak ennyire tartod magad, akkor így is bánnak veled! Mèg olvasni is szánalmas ezt a storit!

2018. jan. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!