Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg egy anyagias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg egy anyagias liba vagyok?

Figyelt kérdés

Jobb anyagi helyzetben vagyok, mint a párom (aki nem az élettársam). Jobban keresek és jobb körülmények közül származom. Szerettem síelni járni, külföldön nyaralni, drága helyeken enni, drága helyeken vásárolni. Tudom, hogy ha egyszer családom lesz, nem le kell adnom a színvonalból, de fiatal vagyok, és most kéne "élnem". Van lakásom, van kocsim (igaz, nem túl új), nincs hitelem.

A barátom viszont nem engedheti meg a külföldi nyaralást, maximum a Balatont vagy néha-néha egy-egy kirándulást. Ha nélküle megyek külföldre vagy egy menőbb étterembe (barátokkal, családdal) megsértődik, ha felajánlanám, hogy állom a részét, még jobban megsértődne. Most arra gyűjt, hogy nyáron elmenjünk Rómába egy hétre. Nem éhezik, de azért fogához veri a garast. A családja szemében meg én vagyok a gonosz, anyagias pcsa, akinek Olaszország kell és nem éri be egy héttel egy SZOT üdülőben vagy egy wellness-hétvégével.


És azon gondolkoztam, hogy mennyire igazságtalan, hogyha fordítva lenne (én lennék az átlagos, ő a tehetősebb), akkor mindenki természetesnek venné, hogy állja a részemet vagy "kisegít", viszont ebben a helyzetben vagy "lehúzom" a barátomat vagy "kasztrálom".


2018. jan. 18. 09:55
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
*hogyha
2018. jan. 18. 09:57
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy anyagias, csak mas a merce, es ezert nem illetek ossze.
2018. jan. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyeneket konkrétan nem értem. Miért jöttök össze frusztrált alakokkal?
2018. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
49%

" nem engedheti meg a külföldi nyaralást, maximum a Balatont "


Ugyanannyiból nyaralsz 1 hetet olaszban/görögben/horvátban..., mint a Balatonon.

Egy wellness hétvége többe kerül (normális helyen), mint 1 hét 3-4 csillagos szállodás Olasz kiruccanás.

2018. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk Roman pont nem tudom, hogy mit kell kiakadni :D. Meg nyar kozepen is megvagy oda-vissza 30 ezerbol :'D.
2018. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

De ő ott el is akar "kényeztetni", vásárolni, étteremben vacsorázni, egy kis "rongyrázást" is szeretne. És nem én találtam ki Rómát...



Nem úgy kezdtük, hogy hozta a randira a jövedelemigazolását és kijelentette, hogy bántani fogja, ha olyan színvonalon élek, amit ő nem engedhet meg magának.

2018. jan. 18. 10:07
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
Akkor a kedves parodnak sajat magaval kapcsolatban vannak komplexusai, nem pedig veled kapcsolatban. Nincs szanalmasabb annal mint amikor valaki ugy akar felvagni, hogy nincs mire...
2018. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%
Az meg lemaradt, hogy sajag magat kasztralja a komplexusai miatt, nem te kasztralod ot.
2018. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ez a "kaszt" béli különbség nem fog eltűnni. Más értékrend, más igények, más lehetőségek.
2018. jan. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
De miért akarja azt a látszatot kelteni, hogy az én színvonalamon él? Miért akarja tartani velem a lépést mindenáron?
2018. jan. 18. 10:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!