Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy nem szeretnék az anyukájával is lakni?

Figyelt kérdés

Össze szeretnénk költözni, és felmerült, hogy esetleg én költözöm hozzájuk. Először örültem, de jobban belegondolva abba, hogy ott laknék én is... nem bírnám... Így is rengetegszer feszengek amikor a barátomhoz megyek, és tulajdonképpen hárman vagyunk.


Szeretném ezt neki szépen elmondani úgy, hogy ne hangozzon úgy mintha nem bírnám az anyukáját. Csak attól tartok ezt akárhogyan mondom neki el, mindenképpen rosszul fog esni neki.


2018. jan. 18. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs anyagi oka annak, hogy ne tudna külön élni akkor szerintem ez tőled egy teljesen jogos kérés. Ti alkottok egy párt. Nem te, ő ÉS az anyukája. Sőt... ha te beköltözöl oda, ki tudja, hogy mikor fogod tudni kirobbantani otthonról a párod és rávenni arra, hogy éljetek külön.

(és egy plusz gondolat, engem nagyon zavarna, ha a párommal pisszenés nélkül kéne szexelnünk, mert az anyja meghallhat minket, nem ezen szeretnék kattogni)

2018. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is gondolkodtam már nem egyszer. Ott aludt a szomszéd szobában, és nem tudom mit hallott meg...
2018. jan. 18. 22:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyalj túl sokat a tálaláson, és ne is húzd sokáig. Akárhogy is adod elő, mindenképp rosszul fog esni a barátodnak. Jobb esetben átgondolja, és rájön, hogy tényleg nem jó ötlet egy fedél alá költöztetni a menyet és az anyóst. Ez az egy kupacban élés úgy működhet, ha külön lakrészetek van. Külön bejárat, konyha, fürdő. Úgy még akár előnyös is lehet. Ha jól értem, nálatok nem ez a helyzet. Rosszabb esetben megsértődik és kidob. De semmiképp sem érdemes sokáig halogatni. Minél jobban beleéli magát a kis illúziójába, annál kellemetlenebb az egész.
2018. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzeted, az én párom is felajánlotta többször, amikor a szüleivel lakott,hogy költözzek oda.

Végül sikerült elmondanom neki, hogy ez nem fog menni. Legyél őszinte és mondd el neki, hogy te kettesben szeretnél vele élni, nem szeretnéd azt, hogy az anyukájával hármasban legyetek.

Szerintem ez teljesen érthető kérés.

Én pl szeretek főzni, szeretek reggelente egy fehérneműben kivánszorogni a wcre

Ha az anyukájával laknánk hárman, akkor rendesen fel kéne öltöznöm mindig, nem tudnánk hangoskodni pl szexnél sem.

plusz főzni sem tudnék soha,mert az anyukája uralta a terepet a konyhán.

sokkal kényelmesebb, hogy csak ketten vagyunk és jobb a kapcsolatunk is.

szóval én is arra bíztatlak, hogy állj ki a véleményed mellett és mondd el neki, hogy mi van, te nem úgy gondoltad az összeköltözést.

2018. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen nálam is ez van. Vannak olyan apró szokásaim, amiktől nem válnék meg. Vagy ha egy időre menne is, nyomasztana a dolog.

Én pólóban szeretek aludni, de az anyja jelenlétében nem menne. Így is amikor náluk aludtam, ugrottam ki az ágyból, hogy felöltözzem. A párom szerint az anyukáját nem zavarná, de itt nem az a gond, hanem az, hogy ENGEM zavar, és én nem tudom elengedni magam. De miért is kellene?

A barátommal szeretnék élni nem az anyukájával.


Egyébként is lennének akadályok az összeköltözés után, hogy összeszokjunk a barátommal. Nem hiányzik, hogy még egy harmadik személy is ott legyen.

2018. jan. 19. 10:10
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Amint tudok beszélek vele erről, felhozok neki mindent ami miatt nem menne és ami miatt nyomasztana engem a dolog. Ha megérti, előrébb vagyunk, de ha nem, akkor talán jobb is ha ez most derül ki.

2018. jan. 19. 10:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Akinek 26 évesen nincs igénye, hogy a TÁRSÁVAL költözzön össze külön, azt ott kell hagyni azonnal.
2018. jan. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!