Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat, hogy volt már előtte 5 férfi az életemben? 20/L

Figyelt kérdés

Miért zavarja a barátomat, hogy előtte már volt 5 férfi az életemben? Ő kérdezett a múltamról, a kapcsolataimról, exekről. Nem tartottam jó ötletnek erről hosszasan beszélgetni, de gondoltam nem titok ez előtte. Rendben, mondom..mesélek. De aztán hihetetlen kritikus lett és zavarja, hogy ennyi barátom volt. Kérdeztem tőle, hogy ez változtat valamin? Vagy máshogy néz rám? Mire azt mondta, dehogy is! Csak meglepödőtt és reméli nem csalom meg.stb. Sosem csaltam meg az exeimet. Más oka volt, hogy vége lett azoknak a kapcsolatoknak. A mostani párommal 4 hónapja vagyunk együtt. Tehát nagyon friss kapcsolat. Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy nem ő az első nekem? Én sose kérdeztem őt a múltjáról. magától kezdett el mesélni, neki is voltak kapcsolatai előtte. Hidegen hagy, nem érdekel. Őt miért zavarja?


20L 25F



2018. jan. 19. 13:57
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%

Engem az ilyen még 16 éves korom körül zavart, hogy a volt páromnak volt már más lány az életében, nekem meg csak ő az első. Zavart, mert hogy hozzá ért máshoz, stb..

Lehet, hogy a volt kapcsolatait csak kitalálta és te vagy neki az első (komolyabb)? A mostani barátomnak én vagyok az első komoly kapcsolata, de volt már előttem két lánnyal. Nem zavar. Én is voltam. Úgy érzem, hogy ezt kinőttem.


23N

2018. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Az első 15 évesen volt. Vele nem szexeltem.

A második 16 évesen volt a fiú 18. Vele veszítettem el. Egy év pár hónapot voltunk együtt.

Utána 18 évesen volt egy fél éves kapcsolatom itt is volt már szex. Aztán három hónap múlva megint lett egy barátom akivel együtt voltam 4-5 hónapot. De a távolság miatt vége lett.

2018. jan. 19. 14:00
 3/46 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is fura lenne ennyi rövid kapcsolat.... Azért ez azt közvetíti, hogy nem bírsz hosszú kapcsolatot működtetni..
2018. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
58%

Talán azért mert 20 évesen 5 kapcsolat az rengeteg...

Sokaknak húszévesen jön az első. Vagy volt meg esetleg előtte egy gimis szerelem.

Ennyire nincs semmi önbizalmad? Miért adod ilyen olcsón magad? Szegény srác, nem csoda, ha kissé megijedt. A helyében én is félnék, hogy mikor lépsz majd le a következő, hetedik számú versenyzővel...

2018. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok neki az első komolyabb. 3 éves párkapcsolata volt. képeket is láttam róla meg az exéről. Aztán a másik nő akiről mesélt azt meg a mai napig ismerem és együtt voltak. Nekem a mostani párom korában csak egy ismerösőm haverom volt. Voltak kalandjai is.Engem ez nem érdekel.
2018. jan. 19. 14:03
 6/46 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az zavarja, hogy már ennyi fiúval voltál, ő pedig lehet, hogy senkivel, vagy pedig csak eggyel. Nem értem tényleg, engem ez akkor zavart, mikor én még nem voltam senki mással, a volt barátom pedig már igen. Önbizalom hiányos?
2018. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem adtam olcsón magamat. Sosem feküdtem le azonnal a barátommal. az első szexel majdnem 4 hónapot vártam. Utána együtt voltunk még sokáig. Aztán csak 18 évesen lett a következő párom. Vele is azért lett vége, mert úszni járt és rengeteg versenye volt. Egy idő után már csak heti 1x tudtunk találkozni. Az nagyon rossz volt.
2018. jan. 19. 14:06
 8/46 anonim ***** válasza:
68%
#3 Egy 20 évesre olyat rásütni, hogy nem tud hosszú kapcsolatot működtetni...nem álltál sorba, mikor az észt osztották, de az előítéleteknél kétszer is.
2018. jan. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
49%

A férfiak szeretik azt hinni,hogy nagyon kevés pasid volt előttük. Max 2-3-at mondanék el én is. Igazából lényegtelen is,nekem a mostani barátom előtt volt tíz pasim,nem érzem ettől magam se többnek,se kevesebbnek. Annyiból jó,hogy sokat tapasztaltam,de nem ettől leszek megcsalós. A múltamhoz senkinek semmi köze. Egymással foglalkozzatok csak.

21l

2018. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nem önbizalomhiányos! :) És hosszabb ideig tartó kapcsolata is volt neki. A három évesről tudok, meg előtte volt neki egy szőke barátnője és volt akit szintén még tudom kicsoda micsoda, mert vele sokszor láttam..mivel én is ismertem a lányt és nekem a mostani páromat már régóta ismerem.
2018. jan. 19. 14:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!