Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gazdag lány vs egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gazdag lány vs egy átlag srác?

Figyelt kérdés

Hát konkrétan amit el tudtok képzelni egy lánynak,az van neki. Amit akar megkap. Nem ritka hogy egy egy vásárlás során egy fél havi fizut ott hagy boltokban. Ami kicsit vissza is vesz a "férfiasságomból". Ha megyünk randizni, akkor is ilyen puccos helyekre ülünk be, ahol még is csak én szoktam fizetni, de azért az én pénztárcám sajnos nem végtelen és igencsak megérzi az ilyen felső kategóriás árakat. Konkrétan Ő halmoz el ajándékokkal, nem pedig fordítva.

Ti hogyan élnétek ezt meg?



2018. jan. 19. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%

Utáltam, mikor az exem nyafogott, amiért nekem több pénzem volt, és én akartam meghívni ide-oda, és mindig az volt a hiszti tárgya, hogy nem érzi magát férfiasnak. Nagyon kiábrándító volt. Ha neki fontosabb a "férfiassága", mint az, hogy jól érezzük magunkat, akkor üljön otthon és érezze magát férfinak a tévé előtt egyedül, az ilyennel nem lehet mit kezdeni.

A helyedben nem nyafognék emiatt. Ha a lányt nem zavarja, akkor nem értem, mi bajod van.

2018. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne érezd magad kellemetlenül emiatt, és ha puccos helyekre ültök be, és ő felajánlja, hogy fizeti a felét, vagy időnként ő fizet mindent (máskor meg te), azt fogadd el. Az ajándékok miatt sem kell kellemetlenül éreznéd magad. Ő megteheti, és úgy tűnik szívesen ad, nem várva viszonzást. Ezt értékeld.

Én is "gazdag lány" vagyok. Sok gazdag lány van elszállva magától, és milyen sok van, aki csakis jómódú férfival hajlandó kapcsolatot kezdeni. Becsüld meg ezt a lányt, mert úgy tűnik, hogy ő is az üdítő kivételek közé tartozik. Az éttermekben gondolom nem elvárja, hogy te fizess, hanem te "akarsz" fizetni ( idézőjelben, mert nyilván nem akarsz a szó legszorosabb értelmében, csak nem akarod, hogy csorbuljon a férfiasságod). De nem csorbul, egy férfi nem a vagyonától férfi, de még mennyire nem...

2018. jan. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Én is ilyen “gazdag” lány vagyok(azért tettem idézőjelbe, mert egyelőre csak a szüleimnek köszönhetően vagyok az), és pont az ilyen helyzetek elkerülése végett nem járnék szegényebb pasival. Neki is kényelmetlen az egész meg nekem is. Ha nem érzed így jól magad, akkor szakíts és keress egy veled kb egy anyagi helyzetben lévő lányt.
2018. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Olyan gazdag lannyal akinek csak a csaladja gazdag nem kezdenek tobbszor. Soha semmiert nem kellett megdolgoznia, annyi volt a teljesitmenye az eletben hogy neha szettette a labat. Amikor valodi problemai adodtak, amit a szulei nem oldottak meg helyette akkor jottek drogok meg a depresszio. Jobb ha elkerulod az ilyeneket, teljesen irrealis enkepuk van.
2018. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Attól leszel férfi elsősorban egy nő szemében, hogy jól bánsz vele. Kedves vagy, szerethető, támogatod, ápolod a lelkét, ha esetleg válságban van és ami a legfőbb, hogy őt szereted, nem flörtölgetsz másokkal, hanem számodra csak ő van. Nekem ettől férfi egy férfi, nem attól, hogy milyen puccos helyeken fizeti ki a 2 koktélt 47.000-ért. :D

Nekem több a megtakarításom, mint a barátomnak, de ettől nem kevesebb a szememben. Értékeld át a prioritásokat.

2018. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
#4 Azzal azért képben vagy, hogy nem minden gazdag szülő gyereke életképtelen? Vagy egy eset alapján már mindenkire rá kell húzni a dolgot? Általánosítás at its finest.
2018. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
#6 Biztos van kivetel, csak annyira keves hogy nem eri meg kockaztatni. Sajnos az ilyenek alatalaban nagyon gyengek emberileg mert nem volt lehetoseguk valodi problemakkal megkuzdeni. De nincs ezzel semmi gond, csak aki nem elkenyeztetett, gyenge part akar az jobb ha keruli a penzes csaladbol szarmazo embereket, akik meg nem bizonyitottak hogy egyedul is eletkepesek.
2018. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

#7

Akinek van pénze, annak nincsenek valódi problémái? Woow........

2018. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

#8 Megis mi problemaja lehet hogy gazdag csaladbol szarmazo gyereknek amig el nem kezd onalloan elni? Nem kell aggodnia semmi miatt.


Felnott korban nyilvan mas a helyzet.

2018. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

#9

Aha, mert a pénz véd a betegségektől, balesetektől, családban történt halálesetektől, bűntényektől, erőszaktól, bántalmazástól, lelki traumáktól, rossz családi viszonyoktól, hasonlóktól...

Van ismerősöm, aki jólétben élt a családjával fiatalkorában, aztán lebénult nyaktól lefele... neki is mosolyogva megsimogatnád a fejét, hogy jajj, ugyan már, ne szomorkodjon, van pénzük, akkor nincs semmi baj?

Mondd, neked van agyad egyébként?

2018. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!