Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gazdag lány vs egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gazdag lány vs egy átlag srác?

Figyelt kérdés

Hát konkrétan amit el tudtok képzelni egy lánynak,az van neki. Amit akar megkap. Nem ritka hogy egy egy vásárlás során egy fél havi fizut ott hagy boltokban. Ami kicsit vissza is vesz a "férfiasságomból". Ha megyünk randizni, akkor is ilyen puccos helyekre ülünk be, ahol még is csak én szoktam fizetni, de azért az én pénztárcám sajnos nem végtelen és igencsak megérzi az ilyen felső kategóriás árakat. Konkrétan Ő halmoz el ajándékokkal, nem pedig fordítva.

Ti hogyan élnétek ezt meg?



2018. jan. 19. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
#10 Hagyd, nyilván irigy a csávó a gazdagokra.
2018. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%

#10 Igen, a penz sokat segit azokban amiket felsoroltal. A gazdag gyerekek alomvilagban elnek amig nem lesznek onalloak, utana meg olyanok mint patra vetett hal.


El kell kerulni oket es megkimeli magat az ember sok problematol. Egyebkent is joval tobb atlagos anyagi helyzetben levo csalad van, ahol a gyerekeket nem eletkeptelen hulyenek nevelik.

2018. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
#12 Ebből látszik, hogy nem gazdag emberek között mozogsz, csak ilyen rosszindulatú, legkevésbé sem valóságos elképzeléseid vannak róluk. Nekem az egész rokonságom szerencsés helyzetben van, mindenki gazdag(mérnökök, cégvezetők, értékesítők stb), és szerinted ha életképtelenek lennének, hogy jutottak volna el idáig? A gyerekeik is nagyon talpraesettek, taníttatják őket, rendesen vannak nevelve, nem elkényeztetett hülyegyerekek. Akik közülük már dolgoznak is mind szorgosak, jó munkaerők. Persze te ebből semmit nem látsz, mert más körökben mozogsz, de akkor ne is terjessz hülyeségeket.
2018. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12

Min segít a pénz a példaként írt esetben pl???? Mondd, te beteg vagy????

2018. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem arra gondol, hogy pénzzel kb. bármit meg lehet oldani egy korrupt társadalomban, ahol a pénz mondja meg, hogy ki vagy. Ehhez tevékenyen asszisztálának az ilyen Lézerjanika-féle söpredékek, aki szerint minden ember annyit ér, amennyije van.

És ez itt a nagy baj - hogy vadkapitalizmusban, ahol még a kőről is lenyúznák a bőrt, ha volna neki, itt pénzzel szinte bármit el lehet érni.

2018. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem kéne gazdag csaj. Unnám állandóan hallgatni, hogy "az enyémből élsz, ebadta hitványa", még akkor is, ha nem így van.


"Azzal azért képben vagy, hogy nem minden gazdag szülő gyereke életképtelen?"


Tényleg nem, csak a bő 99%, aki a pénze nélkül egy papírdobozt se tudna kinyitni.

Az általánosítás nem véletlenül alakul ki: hanem mert van egy alapja.

Ha azt hallod, hogy "cigány", neked se Mága Zoltán ugrik be egyből.


"Akinek van pénze, annak nincsenek valódi problémái?"


Akinek van pénze, annak sose voltak olyan problémái, mint egy olyannak, akinek nincs.


"Hagyd, nyilván irigy a csávó a gazdagokra."


Az hát, iLígyek vagyunk! :DDD

Napi Közlöny cikk - Haggyad, csak irigy

A mínuszt kaptad is.


"szerinted ha életképtelenek lennének, hogy jutottak volna el idáig?"


Szerinted az újgazdag emberek becsületes munkából szerezték a pénzüket?

Jajj de kis naiv, olyan imádnivaló :DDD

Ha így lenne, tele lennénk csiliomosokkal.


"Persze te ebből semmit nem látsz, mert más körökben mozogsz, de akkor ne is terjessz hülyeségeket."


Igeeeeen, mert te biztos belelátsz a könyvelésükbe, úgyhogy kétséget kizáróan meg tudod mondani, hogy márpedig talpraesettséggel és szorgalommal szerezték a vagyonukat...

Összefüggéstelen baromságokat beszélsz. Neked is ment a mínusz.

2018. szept. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!