Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok több mint egy éve a párom haverjába.

Figyelt kérdés

Véletlenül jöttem össze a mostani párommal, de ő nagyon rendes ember. Szeretem is őt, mert mindenben jó. Okos is, gondoskodó,nagyon sok szeretetrt ad, de ott van a haverja, akit úgy érzem nem tudok elengedni. Ő egy nagyon bunkó, flegma és tiszteletlen ember. Kihasználja a lányokat és engem is sokszor megbantott, de ennek ellenére úgy érzem szeretem. Néha elmulik ez az érzés, de aztán visszajön és nehéz leküzdenem. Nem akarom a barátomat elveszítrni, mert hiába szakítanánk, a haverja úgysem akarna már így engem, érthető okokból, és nekem a mostani párom sokat jelent. Viszont sokszor felőröl ez engem.

19/L 21/F és 20/F



2018. jan. 20. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%
Szenvedj tovább. Megérdemled.
2018. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd ott a párod,nincs értelme olyannal együtt lenni, aki mellett másra gondolsz. Ő sem azt érdemli...
2018. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Látod a bunkónak nem is kellenél mert egy korrekt ember,ne ábrándozz erről a haverról mert nagyon megbánod,viszont vannak akiknek ez kell.
2018. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
15%
Heey! Ide miért nem írta még le egy nő sem, hogy a nőknek nem a kinézet számít, hanem a belső? És hogy nem a macsókat szeretik, hanem a komoly és értelmes férfiakat? :D
2018. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van.... Inkább megprobálom rendbe tenni a mostani kapcsimat.

Köszönöm a válaszokat!

2018. jan. 20. 19:51
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

Jaja ahogy más is írta de egyszerűbben! A haver srác jobban nézz ki és arra tocsogsz. A jelenlegi párodat még nem szereted, csak azért vagy vele hogy legyen valaki.


Hol vannak az olyan kommentek hogy a nők nem felszínesek?

2018. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A haver srác nem néz ki jól. Nagyon is csúnya arca van....
2018. jan. 21. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!