Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várja el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várja el, hogy ne dolgozzak?

Figyelt kérdés

Házasok vagyunk nyár óta. Én ősszel kezdtem az egyetemet, eddig mindig dolgoztam rendesen (mármint, 8 órában).

Most hetente 11 órát dolgozom (szombat).

A munkakörülményeim nem a legjobbak, van, hogy 7 óra elteltével tudok először inni, vagy kimenni a mosdóba a forgalom miatt (kassza).

De a kollektíva jó, és a fizetés is. Viszont így egész szombaton nem vagyok otthon, mivel 7.30kor indulok, és 22.30-ra érek haza.

A férjem jól keres, nem várja el, hogy beadjak a pénzből, amit keresek, csak magamra keresek lényegében. Az élelmiszerbe szoktam beadni mindössze.

Egyre többször mondta már, hogy jobb lenne, ha nem dolgoznék, mert csak vasárnap vagyunk együtt, engem is nagyon leterhel, meg már neki is mondják, hogy túlterhelem magam, mert azt hiszik, ő várja el, hogy dolgozzak.

Egy esetleges válás/trágédia esetén a jelenlegi munkámból természetesen nem élek meg.

Csak azért dolgozom, hogy a saját dolgaimat ne ő fizesse.

Viszont szerinte erre rámegy az együtt töltött idő, nem tudunk menni sehová, se kirándulni, se barátokhoz hétvégére, mert én minden szombaton dolgozom.

Kevesebb órára nem keresnek embert sehol már, ez a minimum.


2018. jan. 21. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, ki mit szeretne és hogy lenne ideális a kapcsolat szempontjából!

A kapcsolatra szánt idő fontos, de leginkább legyen minőségi!

2018. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Jogosan várjuk el, hogy ne írk ki minden második héten a nyávogásodat?!


Kb. ősz óta itt nyafogsz...

2018. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Külföldön csináljátok mindezt, ugye?
2018. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én helyesnek tartanám, ha dolgozol, de ez nagyon cink:

"Csak azért dolgozom, hogy a saját dolgaimat ne ő fizesse."

Én voltam már házas 20+ évig, de ilyesmi fel se vetődött.

2018. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!