Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom "miatt" megbetegedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "miatt" megbetegedtem vizsga előtt. Jogosan akadtam ki rá?

Figyelt kérdés

A barátom egy iszonyat makacs, konok ember. Hiába mondom neki, hogy szedjen gyógyszert, vitaminokat, nem szedi. Rövidnadrágban kimegy a -200 fokba, ha esik az eső nem visz semmit, hanem megázik. Rengetegszer szóltam már rá, hogy beteg lesz, és a családja is, ha így halad(mert többen élnek együtt), erre kiakad rám, hogy én biztos csak magamat féltem.

A lényeg, hogy most pénteken lesz neki egy nagyon fontos eseménye, amin nagyon oda kell tennie magát, nekem pedig csütörtökön az utolsó, legnehezebb vizsgám.

A barátom 3 napja rövidnadrágban szaladgált kint, és mondta is, hogy fázik. Na, hát megfázott. Csináltam neki teát, adtam a gyógyszert, de mindenre csak vonja a száját, és a vége az volt, hogy már láza volt meg tényleg nagyon kivolt.

Haza jöttem, és én is elkaptam. Elég sanyarul vagyok, és csütörtök vizsgám. NEM érti meg, hogy nem az a bajom, hogy elkapom, hanem az, hogy ő ezt direkt csinálja.

Tavaly 4 hétig volt beteg, mert nem volt hajlandó még orvoshoz sem menni, egész nap azt hallgattam, hogy ő beteg és rosszul van.

Egyébként egy 24 éves férfiről van szó.


2018. jan. 15. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Irigyellek titeket, hogy ilyen nagy problémáitok vannak.
2018. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Idióta. Tudod, ki gondoskodna egy ilyen gyökkettőről.
2018. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
2-essel egyetértek. Akinek ennyire nem számít a saját egészsége, annak a szeretteié se. Hogy fog majd egyszer a saját gyerekéről gondoskodni? Őt is kitolja télen a babakocsiban egy rugdalózóban? Szerintem gondolkozz el, hogy egy felelőtlen gyereket szeretnél-e magad mellett tudni.
2018. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egy 24 éves fiúról van szó. *

Nem férfi az ilyen :)

2018. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott a család, akkor miért te ápolod?

Amúgy elég idióta.

Jobbulást!

2018. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan tudtad, hogy ekkora felelotlen ostoba ember, megis vele vagy, es megis a kozeleben vagy meg a vizsgad elott. Most akkor miert is panaszkodsz?
2018. jan. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van. Vicc, hogy párom max addig beteg, amíg engem összefertőz, neki két nap alatt kutyabaja. Én meg kehes vagyok egy hétig.

Aztán meg hallgathatom, hogy persze, mert nekem nincs semmi immunrendszerem. :D

2018. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy egy elozo valaszolo is irta, itt fiurol beszelunk. A fiuk ereznek allando kesztetest a hatarfeszegetesre es a vaganykodasra. A ferfi az ovja a szeretteit es sosem sodorna oket veszelybe, tisztaban van a dontesei kovetkezmenyeivel.


En ugy gondolom, hogy az embereket nehez megvaltoztatni. Ha valtoznak is akkor csak onszantukbol es pofonok hatasara. Ezert szerintem sosem az a kerdes, hogy hogy valtoztass meg egy ilyen embert, hanem te miert ot valasztottad? Miert turod ezt? Tudod, madarat tollarol, embert baratjarol es parjarol. Neked kell valtoznod, mert o nem fog. Kezdhetned azzal, hogy nem toleralod tovabb a felelotlenseget.

2018. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

Nem akadtál ki jogosan. Az, hogy régóta ilyen, régóta zavar és mégis vele vagy, azzal jár, hogy csinálja tovább a dolgait. Magadnak csináltad a helyzetet, magadra akadj ki. Közölhetted volna vele, hogy bocsi, vizsgád lesz, egy hétig nem találkoztok.

(Amúgy fura, hogy egy csomó kérdés és válasz arról szól, hogy nincs egy normális férfi sem, miközben ilyen kattant srácokat egy csomóan szeretnek.)

2018. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Alapvetően igazad van, de talán " elkerülhetted" volna a szitut.
2018. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!