Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most jogosan érzi úgy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jogosan érzi úgy hogy hanyagolom vagy csak női hiszti?

Figyelt kérdés
Ma beszélt velem a barátnőm,hogy úgy érzi hanyagolom,és hogy a barátaim meg az autóm többet ér nekem mint ő.Azt mondta néha olyan jó lenne elmenni valami elegánsabb éterembe,vidékre utazni.Igazából nem tudtam hogy lereagálni,elegáns éttermekbe azért nem járok,mert én nem vagyok sznob és a sznobok társaságát és hülyeségeiket nem igen tudom elviselni.Tény hogy sok pénzt költők az autómra,hiszen nem csak az autóm,de mire ez a típus is ritka lesz befektetésnek is jó,sőt egy második autót is akarok egy 25 év körüli mercit.Az is tény hogy a barátaimmal sokat lógom,de stresszes a munkám,és valahogy a barátaimnak jobban esik elmondani sok rossz dolgot.Persze szoktam a barátnőmmel is foglalkozni,elszoktam vinni éjszakai fürdőzni stb,de étterembe nem járok,messzire utazni meg egyszerűen nem szeretek.
2018. jan. 15. 13:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
1%
Hiszti.
2018. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az gáz, hogy a haveroknak jobban megnyílsz, mint a barátnődnek.
2018. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
14%

Talán jogosan, nem látunk bele a kapcsolatodba. Szerintem kevesebbet igényled a társaságát, mint ő a tiéd. De az is simán lehet, hogy egy instára kipakolható látszatboldogságot akar, amihez kell az étterem és hasonlók. Nem ismerjük, nem tudhatjuk, melyik eset áll fent.


#2: Manapság ez ilyen. Hihetetlenül ritka az olyan nő, akinek egy férfi elmondhatja a gyengeségeit. Ha elmondja, akkor megszűnik határozott és kemény férfinak lenni.

2018. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A 2. autónak se örül,ő pazarlást lát benne,én befektetést,hiszen egy olyan merci amit ma viszonylag jó pénzért meg lehet venni,jó pár év tízed múlva amikor a széthajtott egyedek kihullanak,szép kis ritkaság lesz.
2018. jan. 15. 13:48
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj de ez tényleg baromi gáz. Ha a párod mindig utolsó helyen van neked, akkor a kapcsolat sz.rt sem ér. Most még nem gondolsz bele de a barátok pár éven belül le fognak kopni szépen lassan. Pár év múlva csak a párodra számíthatsz majd. De ha nem foglalkozol vele akkor nem fog melletted maradni. Szerintem baromi gyerekes ha valaki a stresszt csak a haverokkal bohóckodással tudja levezetni. Semmit nem ér az a kapcsolat, ahol csak elvagytok, néha találkoztok amúgy meg semmi kommunikáció, semmi megnyílás, semmi közös nincsen. Neked egyszerűen nem való párkapcsolat ha ennyire nem tudsz bele energiát fektetni.
2018. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok: én a párommal mindent meg tudok beszélni, nincs olyan, hogy ciki köztünk. Végülis ez lenne egy kapcsolat lényege.
2018. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány évesek vagytok és hol tartotok az életetekben, de lehet azért nem örül a mercinek, mert ő azt várná, hogy te családot meg kertes házat, kikutyát, kiscicát tervezz vele és ne egy olyan hobbidat, amit egyedül, nélküle csinálsz.
2018. jan. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
#6: Ez rendben van és elhiszem, hogy jó a kapcsolatotok, de nem ez az átlag. Az átlag kapcsolatban játszmázás és szerepek vannak.
2018. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
21%
Próbáld neki úgy beadni, hogy “25 év múlva ez a merci lesz a gyerekeink öröksége” és nézd meg jobban reagál-e.
2018. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%
Hisztinek semmiképp se nevezném. Viszont nagyon más igényeitek vannak. Mindenképpen értèkeld, hogy elmondta az igényeit és nem a szakításkor vágja a fejedhez, mi mindent csináltál szarul. Az étterem témára: honnan tudod, hogy sznobok járnak étterembe, ha sose voltál? Ha nagyon nem vagy hozzászokva az eleganciához, akkor kezdjetek cukrászdában. Nézzen ki a barátnőd egy cukrászdát, ami tetszik neki. Menjetek be, igyatok egy kávét, egyetek egy finom sütit. Ha nagyon nem érzed magad otthonosan,távoztok. Ha mégis megragad a hangulat, akkor mehettek máskor is. A következő lépés lehet valami kifőzde. Az már étterem, de nem puccos. Ha ez is "jól ment" jöhet egy elegánsabb hely. Ha nagyon nem tetszik, nem kell erőltetni. De legalább próbáld ki. Az utazáshoz: nem kell messzire utazni. Először azt a települést fedezzétek fel, ahol éltek. Múzeum, tanösvény, templom, egyéb műemlékek. Aztán jöhetnek a szomszédos települések. Ha rákapsz az ízére, neked is igényed lesz egyre messzebbre menni, minél többet látni. Cserébe vezesd be Te is a barátnődet a hobbidba. Mutasd meg neki részletesen az autót, magyarázd el, épp milyen alkatrészt miért cserélsz ki. Beszélj neki az adott márka történelméről. Esetleg nézzétek meg, van-e autókkal kapcsolatos kiállítás, rendezvény, találkozó. Oda elutazhattok. Te is foglalkozhatsz a hobbiddal, a barátnőd meg utazik. Próbáljatok kapcsolódási pontokat keresni.
2018. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!