Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem jött el velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem jött el velem enni a vizsgám előtt. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy nagyon nehéz egyetemi vizsgám, egy hete készültem rá, nagyon sok múlik rajta. Alig tudtam aludni a napokban , úgy izgultam. Délután négyre mentem, és megkértem a barátomat, hogy előtte ugorjunk be enni valahova, mert ha vele vagyok megnyugszom és akkor lesz valami a gyomromban. Már úgy állt hozzá, hogy majd megbeszéljük. Reggel felkeltünk, hívtam telefonon, azt mondta majd megbeszéljük. Aztán 13-kor visszahívott, hogy hát neki nem jó mert segítenie kell otthon. Mondom jó és letettem a telefont. Utána nem is keresett.

Nem tudom mi történt. Nem azt kértem, hogy kísérjen el, hanem, hogy előtte együnk együtt. Jogosan esett ez rosszul?

Azóta hívott de nem vettem fel, mert ő azt várta, hogy a vizsga után majd átmegyek és szexelünk egy jót. Hát nem egy baba vagyok.


2018. jan. 12. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

"nagyon nehéz"......"egy hete készültem" :DDDDD Ez aranyos :)


Amúgy mi lenne, ha összeszednétek magatokat, és megpróbálnátok megbeszélni a dolgaitokat? Ő elkummantja a válaszadást, te nem veszed fel a telefont..... Fantasztikus kommunikáció! Ha így folytatjátok, nem lesz egy hosszú kapcsolat.

2018. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Segítenie kellett otthon. Nem értem, múltkor is volt egy ilyen hisztizős kérdés, hogy nem kísért el a barátja őt vizsgázni. Szerintem nem jogosan akadtál ki. Elvileg felnőtt ember vagy.

23/N

2018. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Elozo vizsgadra nem kisert el, most meg ez :"D. Jaj, istenem. Noj fel, legyszi.
2018. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Egy hetet azért nem neveznék nagy felkészülésnek :D De megértem, hogy rosszul esett. Viszont talán nem tudta, hogy neked ez ennyire fontos, vagy tényleg muszáj volt segítenie. Szerintem ezen ne sértődj meg, beszélj vele, biztosan meg akarta kérdezni, hogy jól sikerült-e a vizsga.
2018. jan. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem valo gyerekeknek a felnöttesdi! (Mindkettötökre vonatkozik!)
2018. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi lenne, ha a passzív-agresszív, infantilis kis játszmázás helyett értelmes emberek módjára beszélgetnétek?
2018. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Jól csinálod! Ne vedd fel neki a telefont, abból majd rájön hogy az a bajod hogy nem mentél vele enni vizsga előtt. Mi másra is gondolhatna ha nem veszed fel?
2018. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Persze, már a srác alapból húzta a száját, aztán hirtelen segítenie kellett otthon. Aha... Meg szexelni van kedve, a kérdezővel foglalkozni nem. Szintén aha... Én elgondolkoznék a kapcsolaton, főleg, ha nem ez az első eset.
2018. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

"nagyon nehéz egyetemi vizsgám, egy hete készültem rá"

LOL

2018. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
18%
Érthető, hogy rosszul esik. De hülyeség cirkuszt csinálni belőle. Menjetek el vizsga után enni meg szórakozni egy kicsit. Gondolom jobban érzed magad, ha már túl vagy rajta, és kellemesebb társaság vagy. Semmiképp se játszd a sértődöttet, mert aztán 1 hét múlva meg jön a "hogy szerezzem vissza a barátom" kérdés. Beszéljétek meg ezt az egészet.
2018. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!