Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év korkülönbség, az apád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év korkülönbség, az apád lehetne?

Figyelt kérdés

Mindenkinek ez ugrik be ha meglát egy fiatal lányt egy idősebb pasival.


Miért zavarja őket ennyire, hogy gúnyos és rosszindulatú megjegyzéseket tesznek egy ilyen párra?

Miért lesz nekik ettől jobb?


2018. jan. 21. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Sokan szeretnek másokat kritizálni, ettől próbálják jobbnak érezni magukat. Nem kell velük foglalkozni.
2018. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Ezek a kapcsolatok 99%-ban érdek alapúak.
2018. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
az elozo le irta a frankot. ez csupan erdek jellegu kapcsolat eleinte tuti van vonzalom, de ezek hosszu tavon nem jok foleg nem ha gyereket is szeretnenek ...mert az a gyerek 10 evesen nem fog tudni az oreg papival focizni..
2018. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Én ilyenkor sajnálom a fiatalabb felet, mert egyből az ugrik be, hogy tutti kihasználja a 25 évvel idősebb(és több élettapasztalattal rendelkező) fél. Tökmindegy, hogy a fiatalabb nő vagy férfi, ugyanúgy sajnálom szerencsétlent, aki érettebbnek hiszi magát, és siman bedől mindennek, hogy egy 25 évvel öregebb és szottyadtabb testtel és lélekkel kel együtt lennie, mert érzelmileg tönkrevágták.


Önszántából senki sem indul be ráncos, fonnyadt testre, sem más generáció lelki világára, akinek ez a fétise vagy számára ez vonzó, azt olyan hatások érték gyerekként, hogy ösztönösen erre gerjed..


Ahelyett, hogy kezeltetné a gyerekkori traumáit meg a tévképzeteit, az idősebb fél közreműködésével kiéli..


Beteg embert kihasználni pedig iszonyú szégyen a szememben. Szóval akármennyire is állítja a fiatalabb, hogy szerelmes egy generációval öregebb emberbe, azt valami gyerekkori trauma váltja ki, ezért nem is szerelem. Tökmindegy mennyire érzi valósnak.


Nem volt egészséges gyerekkora annak, aki egy generációval idősebb emberre vágyik lelkileg és fizikálisan.


Az idősebb rálátással rendelkező személy meg szimplán kihasználja ezt.


Kérdezd csak meg az idősebb felet, hogy összejönne e nála 25 évvel idősebb emberrel. Nagyon fog tiltakozni, mert érzi ő is, hogy ez nem normális, de azért kihasználja a helyzetet.

2018. jan. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
#4 mivan ha a csaj 18-20 éves, akkor a koma 43-45. Az mióta szotyadt te Isten barma, Jehova balfácánja, Budha bolondja, Zeus szamara?
2018. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#5 mert te 40 eves korszakodban vagy meg nem kell haborogni! hidd el 10 ev se Kell es a csaj mar a fiatalabb pasikra fog ujra vagyni mivel abogy telik az ido mar a nagy papit fogja latni benned nem a ferfit. mielott rabolnank valakinek a fiatal eveit nezzunk magunkba is kerlek!!! a 40 eves 30 assal mezdjen max de ne egy fiatal kis leanyzoval aki egyutt oregedhetne a kora beli elet tarsaval is! a legundoritobb mikor ferjes emberek 10 eves hazasagokat rugnak fel , dobnak tuzbe.. kerdem en, miert ?? ha mar voltam olyan fsza csavo hogy csinaltam gyereket akkor azt neveljem is fel eggyutt az asszonnyal , ne a 20 as eveimet probaljam ujra elni egy fiatal lannyal!1
2018. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy közel 50 éves férfi igenis szottyadt egy huszonéveshez képest.


Látom nagyon érzékenyen érintett. Mondd csak, hogy van a prosztatád, az aranyered, a vércukrod, a koleszterined, meg a derekad? Elért már a férfi klimax mi?


Nincs semmi baj egy negyvenes évei közepén lévő(középkorú, ezt így hívják) férfival, ha elfogadja a korát, és legalább 30asokkal kezd.


A 25 éveshez viszont fonnyadt a magát legjobban tartó ember is. Ahogy egy 5 éves is ezerszer feszesebb, frissebb, mint egy 25 éves.


25 év az 25 év, akkor is, ha nem akarsz tudomást venni róla. Már nem azt mondják, hogy jól nézel ki, hanem azt, hogy a korodhoz képest jól nézel ki.

2018. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Bá$tya ezt jól benézted még a harminc is odébb van nekem. Tudod nem mindenki sértődöt gyk-s makk marci, hame egyszerűen a fa$$ág az fa$$ág.
2018. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7,

"Mondd csak, hogy van a prosztatád, az aranyered, a vércukrod, a koleszterined, meg a derekad? Elért már a férfi klimax mi? "

okés

nincs

tökéletes

néha fáj (60+F), és több mint 25 év a korkülönbség. Előttem valami negatív IQ (nem te voltál) korabeli hülyegyerekkel járt, de már kezdi kiheverni azt a sok traumát... ja és szegény is vagyok.

Az első beszélt jól, mindenki a másik életét akarja igazgatni... engem nem nagyon érdekel, ki mit gondol.

2018. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!