Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető ha nem akarok összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető ha nem akarok összeköltözni a barátommal?

Figyelt kérdés
Megkérdezte tőlem a barátom,hogy mi lenne ha összeköltöznénk? Beszélgettünk erről kicsit,de végül azt mondtam,hogy ezen még gondolkodni szeretnék, mert nekem ez nagy dolog. Azóta eltelt két hónap és nekem jó minden úgy ahogy van. Nem szeretnék összeköltözni vele. Mindennap látjuk egymást, amikor csak tudok vele vagyok, egymásnál is ott alszunk,de nem költöznék hozzá még. Nekem így minden jó és így is boldog vagyok vele nagyon. Ő nagyon szeretné,ha hozzá költöznék. Nem tudom miért fontos ez neki. Most nem boldog velem? :( Lehet,hogy könnyebb lenne anyagilag, meg stb. De így is megtapasztaltam már milyen mellette ébredni stb. Én szeretek egyedül lenni és azt csinálni amit akarok. Nem megbántani szeretném vagy rossz fényben feltűntetni őt idegenek előtt, de engem bosszantott így is,hogy amikor nála vagyok mondjuk egy teljes hétvégét akkor fél percre sem vehetem elő a telefont, mert óvatosan rám szól,hogy rakjam el, ha együtt vagyunk. Ezek szerint ha nála laknék sose netezhetnék? Ez csak egy példa volt a sok közül. Azt is észre vettem hogy ő korán kelő és hétvégén is már 6-órakor ébren van és gyakran felébredtem miatta. Halk volt meg minden,de a zuhanyzás hangjára vagy ha megy a tv simán felébredek. Még akkor is csak tényleg figyel,hogy ne csapjon zajt. Most ez minden áldott nap nagyon nehezen viselném el. Én szeretek sokáig aludni hétvégén. És szerimtem egy idő után vitatkozások lennének ebből abból kifolyólag. Ami nem ad okot a szakításra,de nem tenne jót a kapcsolatunknak. És nekem most minden tökéletes így. Szerintetek ha ezt így elmondanám neki akkor megértené? Nagyon izgulok,hogy csalódott lesz. Azthiszi,hogy majd igent mondok úgy is. Hát..gondolkodtam..és nem..!! Ami érthető nem? Ha így is boldog vagyok vele? Vagy ő már nem érzi jól magát velem? Ez meg fura lenne. Folyton vele vagyok ha tehetem.
2018. jan. 22. 14:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
58%
Elobb utobb vagy osszekoltoztok vagy szetmentek. Szoval inkabb most alkalmazkodj vagy mond el hogy mi bajod es kesz.
2018. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ, mióta vagytok együtt. 3-4 éves kapcsolatnál már ideje továbblépni, és ott teljesen ésszerű az összeköltözés (szerintem). Azonban azt jó lenne magadban letisztázni, hogy mit is akarsz a sráctól: csak járogatni vele mint a tinik, vagy felnőtt komoly kapcsolatot kialakítani, amiben az összeköltözés is benne van már. Ne is haragudj, de ha ilyeneken aggódsz egy kapcsolatban, hogy nem tudsz hétvégén sokáig aludni, akkor neked még nem való kapcsolat. Félted az magánszférádat, félsz, hogy nem lesz magánszférád ha összeköltöztök. Egy igazi, jól működő kapcsolatban nem agyal ilyeneken az ember. Szerintem neked nem ő az igazi és megkockáztatom, nem is vele fogod leélni az életed. Ha valóban a sráccal képzelnéd el a jövődet, akkor nem gondolkoznál ilyen dolgokon, hogy nem tudsz egyedül lenni, nem aludhatsz sokáig, stb.
2018. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Éltem már együtt az exemmel. Pokol volt. Engem nagyon zavart,hogy folyton egymás körül vagyunk otthon. Nem volt akkora a lakás,hogy ténylegesen egyedül lehessen az ember pár órát. Bementem a szobámba akkor pár óra múlva biztos bekopogott az exem,hogy mitcsinálok, menjek ki vele filmet nézni stb. Nem olyan hű de jó mindig valakivel együtt élni.


A barátom pl nagyon ragaszkodik ahhoz,hogy reggeli,ebéd,vacsora közösen legyen. És még kb az idejét is kiszabja. Amivel semmi bajom nincsen igazából,de én nem ahhoz vagyok szokva. Én akkor eszek amikor éhes vagyok és nem úgy,hogy "gyere késsz a kaja" és nekem mennem kell,mert most van ebéd idő. Ezeket nem akarom neki mondani,mert nem zavar. Akkor zavarna ha együtt élnénk.

2018. jan. 22. 15:01
 4/37 anonim ***** válasza:
61%

1. Mióta vagytok együtt?

2. Hány évesek vagytok?

3. Valami miatt esetleg nem értesz egyet a házasság előtti összeköltözéssel?

2018. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
96%
Én maximálisan megértelek, de szerintem ezeket őszintén el kéne mondanod neki, és meg kéne beszélni.
2018. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
48%

Akkor mi a terved? Együtt lesztek még egy darabig, aztán szakítotok? Komolyan kérdezem.

Mennyi ideje vagytok együtt?

2018. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Csak akkor lehetek komoly párkapcsolatban ha valakivel együtt élek? Ez azért erősen hangzik nagyon. Nem "járogatunk". Ez több ennél, csak annyi,hogy én még nem szeretnék összeköltözni vele. Lehet,hogy később még több időt leszek nála és akkor összecsiszolódunk vagy idővel megváltozik a véleményem,de most nem.
2018. jan. 22. 15:05
 8/37 A kérdező kommentje:
Március 4-én leszünk együtt 1 éve.
2018. jan. 22. 15:06
 9/37 A kérdező kommentje:
De mi előtte már ismertük egymást. Barátok voltunk csak. Amúgy 10 éve ismerem. Hivatalosan 1 éve lesz,hogy együtt vagyunk. Előtte csak ilyen ismerkedés volt,randik. Ez olyan 2-3 hónapig tartott.
2018. jan. 22. 15:07
 10/37 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide a hàzasság? :) valaki írta

De én nem írtam házasságról.

2018. jan. 22. 15:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!