Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető ha nem akarok összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető ha nem akarok összeköltözni a barátommal?

Figyelt kérdés
Megkérdezte tőlem a barátom,hogy mi lenne ha összeköltöznénk? Beszélgettünk erről kicsit,de végül azt mondtam,hogy ezen még gondolkodni szeretnék, mert nekem ez nagy dolog. Azóta eltelt két hónap és nekem jó minden úgy ahogy van. Nem szeretnék összeköltözni vele. Mindennap látjuk egymást, amikor csak tudok vele vagyok, egymásnál is ott alszunk,de nem költöznék hozzá még. Nekem így minden jó és így is boldog vagyok vele nagyon. Ő nagyon szeretné,ha hozzá költöznék. Nem tudom miért fontos ez neki. Most nem boldog velem? :( Lehet,hogy könnyebb lenne anyagilag, meg stb. De így is megtapasztaltam már milyen mellette ébredni stb. Én szeretek egyedül lenni és azt csinálni amit akarok. Nem megbántani szeretném vagy rossz fényben feltűntetni őt idegenek előtt, de engem bosszantott így is,hogy amikor nála vagyok mondjuk egy teljes hétvégét akkor fél percre sem vehetem elő a telefont, mert óvatosan rám szól,hogy rakjam el, ha együtt vagyunk. Ezek szerint ha nála laknék sose netezhetnék? Ez csak egy példa volt a sok közül. Azt is észre vettem hogy ő korán kelő és hétvégén is már 6-órakor ébren van és gyakran felébredtem miatta. Halk volt meg minden,de a zuhanyzás hangjára vagy ha megy a tv simán felébredek. Még akkor is csak tényleg figyel,hogy ne csapjon zajt. Most ez minden áldott nap nagyon nehezen viselném el. Én szeretek sokáig aludni hétvégén. És szerimtem egy idő után vitatkozások lennének ebből abból kifolyólag. Ami nem ad okot a szakításra,de nem tenne jót a kapcsolatunknak. És nekem most minden tökéletes így. Szerintetek ha ezt így elmondanám neki akkor megértené? Nagyon izgulok,hogy csalódott lesz. Azthiszi,hogy majd igent mondok úgy is. Hát..gondolkodtam..és nem..!! Ami érthető nem? Ha így is boldog vagyok vele? Vagy ő már nem érzi jól magát velem? Ez meg fura lenne. Folyton vele vagyok ha tehetem.
2018. jan. 22. 14:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
47%

"Éltem már együtt az exemmel. Pokol volt. Engem nagyon zavart,hogy folyton egymás körül vagyunk otthon."


Azért érezted így, mert nem az exed volt a megfelelő személy a számodra, vagy mert alkalmatlan vagy még egy komoly kapcsolatra.



"Csak akkor lehetek komoly párkapcsolatban ha valakivel együtt élek? Ez azért erősen hangzik nagyon. "

Hát...ha van jobb ötleted akkor hallgatlak. Vagy életed végéig külön fogtok élni? :D Ez nem így működik. Teljesen normális dolog, hogy ha két fél évek óta együtt van és igazán szeretik egymást, akkor össze akarják kötni az életüket. Ha az egyik fél több év után sem érez erre hajlamot, akkor valami nem stimmel az érzéseivel. Nem úgy érez, ahogyan kellene.



"Ez több ennél, csak annyi,hogy én még nem szeretnék összeköltözni vele. Lehet,hogy később még több időt leszek nála és akkor összecsiszolódunk vagy idővel megváltozik a véleményem,de most nem."


Egyenlőre nem több a kapcsolatotok egyszerű tini kapcsolatnál, már ne is haragudj. Nem hibáztatlak és nem is vagy hibás, hogy így érzel, hisz ebből csak az látszik, hogy nem a barátod számodra az igazi. Ha olyan nagy lenne a szerelem, akkor már rég felülírta volna a szíved a félelmeidet és hozzáköltöztél volna, vagy ő hozzád.

2018. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
97%
Én megértem. Főleg ha már éltél együtt valakivel és nem volt jó, el tudom képzelni hogy ez így a legjobb életminőség mindkettőtöknek.
2018. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
40%
Mi a 0% a válaszomban? Azért nem mellékes infó, hogy a kérdezőnek mik a távlati terei, csak szeretne még várni az összeköltözéssel, vagy egyszerűen nem akar mással együtt élni és kész - utóbbi esetben igen esélyes, hogy választani kell az önálló élet vagy a párkapcsolat között. Szóval nem mindegy...
2018. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
38%

Nem juttok egyről a kettőre. Fontosabb a komfortzónád annál, minthogy rászánd a drága időd, hogy partnerséget vállalj abba, hogy kiszabjátok a közös életetek közös kereteit. Bizony ti csak járogattok. Persze valamennyit mindkettőtöknek engedni kell, ha közösen szeretnétek majd együtt élni és ez fog konfliktusokkal járni, de másképp nem megy sajnos. Egy ideig ellimonádézgattok még, aztán vagy emiatt szétmentek vagy elkezdtek dolgozni a kapcsolatotokon. Majd meglátjátok.

31/f

2018. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Szerintem most is komoly a párkapcsolatunk. Nem tini járogatás. Nem csak annyiból áll,hogy kézenfogva sétálunk és jókat szexelünk. Ennél sokkal többről van szó köztünk. Változhat a véleményem bármikor. Nem szeretném megváltoztatni a barátomat vagy a szokásait, úgy is még leszek nála és ő is nálam. Akkor majd összeszokunk valahogy és lehet később benne lennék abban,hogy együtt éljünk. De nekem volt már egy 3 éves kapcsolatom és szerettem az exemet nagyon, de akkor sem éreztem magam jól,hogy mindig együtt vagyunk otthon. Sok volt a baj, amiből nem voltak veszekedések,de kétszer megfontolom kivel költöznék össze.
2018. jan. 22. 15:18
 16/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, tehát Te is egyedül laksz?
2018. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Elég szomorú ha valaki csak úgy tud közös nevezőre jutni,hogy veszekednie kell azzal akit szeret. Velem is előfordult már,de nem azért,mert valamiben megakartam változtatni. Én sosem kérném tőle,hogy változtasson a szokásain miattam.
2018. jan. 22. 15:21
 18/37 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon más az életstílusotok, ritmusotok. Nem hinném, hogy ez a kapcsolat így működne később. Lakva ismerszik meg az ember és, ha már most így vagy vele, ez később csak rosszabb lesz, ahogy öregedtek.
2018. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Igen,mindketten. A barátomnak saját lakása van. Én albérletben vagyok,de pár hónapja nincsen lakótársam,mert elment.
2018. jan. 22. 15:22
 20/37 anonim ***** válasza:
91%
Megértelek. Nekem szerintem sosem lesz kapcsolatom, mert nem tudnék együtt élni senkivel.
2018. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!