Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha friss kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha friss kapcsolatban derülne ki ez?

Figyelt kérdés

Nem szeret egy állatot, illetve pontosítom, utálja.


Így hivatkozik rá"undorító egy állat", "ro*adék," utálom az összeset".


Én sem rajongok pár állatért, de szerintem nem normális, aki így érez és így beszél. Még ha félne tőle, megértenèm, de csak szimplán gyűlöli mindet.


2018. jan. 22. 15:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha kártevőre, ártalmas állatra mond ilyet, azt megérteném. Pl a szúnyogokat én is utálom.

Ha csak úgy heppből gyűlöli pl a világ összes tengerimalacát, mert nem tetszik neki a kinézetük, az elég fura lenne.

2018. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
Nem szólnék semmit, mert én sem rajongok az állatokért. Persze azért nem mindegy, hogy kutyára, teknősre vagy pókra mondja.
2018. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Ja, illetve NAGYON nem mindegy, hogy csak nem csípi az adott állatot, vagy esetleg bántja is, ha alkalma adódik.
2018. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
35%

Helyzettől függ. Ha mondjuk belelép egy kutyasz.a.rba, és akkor mondja hogy "b-ssza meg, utálom a kutyákat", akkor csak mosolyognék rajta. Ha viszont nézzük a csillagokat, és elkezd arról beszélni hogy utálja a nyuszikat, akkor csodálkoznék rajta, de nem utálnám meg érte.


Én mondjuk nem vagyok nagy állatrajongó, soha nem volt háziállatom, lehet azért venném így félvállról a dolgot. De azért semmiképp nem szakítóindok szerintem.

2018. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Otthagynám a fenébe, egyébként meg nem tudom elképzelni, hogy ismerkedés alatt ez nem derül ki.
2018. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha már kapcsolatban vannak nem hinném, hogy ez annyira meglepi lenne, hogy utálja az állatokat. Akinél az, az meg is érdemli. Ennyi erővel az is lehetne a kérdés, hogy mit szólnánk, ha a kapcsolat elején kiderülne, hogy utálja a magyarokat. Ilyen az, ha a külsőért / pénzért jöttök össze, majd utána keresitek a szép belsőt.
2018. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az állatokat, az aranyosakat és a kevésbé aranyosakat is, de nem várom el, hogy a párom is ugyanígy érezzen. Azért örülnék neki, ha ő is szeretné őket.

Ha azonban bántja az állatokat, akkor röpülne.

2018. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Az összes macskát gyűlöli, mert "undorító, öntörvényű ro*adékok"


Nagyon kiábrándító volt, már meg sem merem kérdezni, hogy van e valami rossz tapasztalata, mert félek, hogy csak szimplán utálja őket, és akkor nem komplett, és szakítanom kell.


Nem volt elöjele a dolognak.

2018. jan. 22. 15:55
 9/24 anonim ***** válasza:
11%

Ha nincs ilyen állatod, akkor miért nem mindegy ?

31/f

2018. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#8

Áhh, anyám is így kezdte, hogy az összes macska r--adék, utálja őket.... most van 4 macskája és él-hal értük :D

2018. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!